Skocz do zawartości

Nie świecą ringi- dlaczego?


skibaBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję porady odnosnie nieswiecącego światła postojowego w E65- ringi (chyba to głupie, że to podaję). Nie świeci tylko jedna strona , czyli 2 w jednym reflektorze, natomiast reszta, również z tyłu ok. Czy ktoś może mi coś rozsądnego doradzić zanim stracę siano w servisie? A przy okazji czy da się skasować servis jeśli się wyświetli (chodzi mi o wymianę oleju)? W E46 to nieskomplikowane natomiast tu.... zdaje sobie sprawę, że tylko servis ale zapytać nie zaszkodzi. Pozdro i dzięki za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten problem, też padła zarówka. Co ciekawe to jest ta sama żarówka, co np. w E39 (nie znam dokładnie nazwy, ale pamietam jak kupowalem że to ten sam typ).

 

Padają po pewnym czasie, polecam od razu wymienić obie. Druga też niebawem padnie. I nie polecam montować mocniejszych, świecą ładniej ale się grzeją bardzo i mogą roztopić osłone.

 

Koszt zarówki groszowy, natomiast montaż tragiczny. Jeśli masz wersje przed liftem, wystarczy wykręcic reflektor by się do żarówki dostać (w 730 mozna w miare latwo raczej, w 745i mialem problem straszny z jednej strony, w 760i raczej mission impossible bez wyciagania reflektora). W wersji po lifcie kolega mowil ze sciagali mu zderzak w serwisie, ale nie wiem ile w tym prawdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Pogrzebałem troche i znalazłem , że to prawdopodobnie żarówka, więc jutro się tym zajmę. Duży problem z wybraniem lampy? I czy koniecznie trzeba ją wybierać.?Masz może jakiś rysunek lampy? Ja mam diesla i może da sie bez wybierania. Tak czy inaczej JUTRO! hej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.