Skocz do zawartości

nivo?


erikson

Rekomendowane odpowiedzi

mam combiaka z zawieszeniem nivo-jest strasznie twarde z tyłu(czuje az mi podskakuje tył czasem),czy jakos sie to reguluje?,kreciłem poziomem swiateł -myslałem ze jak ustawie mniejsze obciazenie to sie cos zmieni,a tu nic pozatym swiatła nie reaguja na przełaczenie. co zrobic aby było miekko?czy te pokretło od reg swiateł ma cos wspolnego z nivo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie cieknie, auto wysoko stoji,podobno pod autem jest regulator i sie popuszcza jakis wodzik czy cos?,jutro spojze pod auto. wyczytałem ze mogł sie zablokowac w górnym punkcie auto dlatego jest twarde i wysoko stoji. Czy jak popuszcze to bedzie miekko i sie opusci troszke?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie cieknie, auto wysoko stoji,podobno pod autem jest regulator i sie popuszcza jakis wodzik czy cos?,jutro spojze pod auto. wyczytałem ze mogł sie zablokowac w górnym punkcie auto dlatego jest twarde i wysoko stoji. Czy jak popuszcze to bedzie miekko i sie opusci troszke?

 

Witam!

Widze że masz takie autko jak ja....

A co do zawieszenia to jak masz na max do góry to skacze jak głupi (poprostu amortyzator jest rozciągnięty i nie ma "skoku") Popuść go na regulatorze tak ze 2cm i będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taki wodzik na stabilizatorzez tylnej osi który reguluje wysokość auta, mozna też go regulowac samemu i auto powinno sie podności i opuszczać, nie wiem jak jest w kombi ale w M jak jest nivo to nie ma regulacji siwateł, w tym miejscu jest zaslepka, bo skoro auto zawsze stoi tak samo to nei ma potrzeby regulowac świateł. auto bedzie twarde dopiero wtedy gdy amory sa napompowane na maxa ale wtedy bedziesz miał jakieś 20 cm szpary nad kołem a myśle że tak nei jeździsz :D .
535d M-pakiet, M5 E39
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.