Skocz do zawartości

Tył auta opada jak w starym citroenie? czy to normalne?


major316

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to E39 520 97r. od paru dni, pierw myslalem ze schodzi powietrze z kola...ale...gdy auto postawie na lekkiej nierownosci, czasami...slychac jakby z amortyzatora lewego tylniego schodzilo powietrze, bardzo powoli...a gdy auto juz "polozy sie" , po chwili w kilka sekund tyl sam sie pompuje i podnosi, oco chodzi ? mam orginalny hak, jezeli to cos znaczy...auto po niemieckich przegladach...
www.rafalnartowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam teraz o efektach uszkodzonej Poduszki penumatycznej...no i by sie zgadzal ten opadajacy tyl...bajer...mam auto z komisu, jeszcze nie przerejestrowalem z poprzedniego wlasciciela, jest sens klocic sie ze to ukryta wada i zeby naprawil na swoj koszt ? bo to zabawa rzeczywiscie za 700zl...
www.rafalnartowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czytam teraz o efektach uszkodzonej Poduszki penumatycznej...no i by sie zgadzal ten opadajacy tyl...bajer...mam auto z komisu, jeszcze nie przerejestrowalem z poprzedniego wlasciciela, jest sens klocic sie ze to ukryta wada i zeby naprawil na swoj koszt ? bo to zabawa rzeczywiscie za 700zl...

 

Szczerze powiem , że niejeden by się cieszył jak by się okazało , ze to jedyna niespodzianka na jaką natrafisz :twisted2:

 

A w temacie poduszki zawieszenia to ja bym wywalił poduchy i założył zwykłe sprężyny.

te poduch nie są podobno zbyt trwałe

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nie sa zbyt trwałe ale nowe starcza spokojnie na kilka lat a nivo przynajmniej mi sie przydaje bardzo , w jesli chodzi o zamontowanie sprezyn to dopiero bedzie koszt :duh: w serwisie zapłaciłem 640 zł wymiana sam bo jest to banalnie proste

http://img.userbars.pl/98/19415.gif


Sprzedam lampa kombi e39 prawy tył , poduszki pow.dzrzwi przednich- pytania na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie rocznie po naszych drogach 41-43 tys km, potrzebuje niezawodnego zawieszenia...jezeli wymiana poduch da mi spokoj na pare lat...auto i tak na 3 lata ma mi starczyc, to lepiej mi wymieniac na orginaly, chyba ze sie myle...
www.rafalnartowski.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.