Skocz do zawartości

Czy ktos posiada taka Instrukcje do BMW jaka sprzedaja alleg


Kosiara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potzrebuje takiej instrukcji jaka sprzedaja na allegro moze zawieszcze co mnie interesuje bo mam problemy z ustawieniem komputera pokładowego i z pojeciami. Bardzo bym był wdziecznym za pomoc. Tzw to mnie interesuje.

 

BMW Profesional wer. POLSKA 2004 na CD <<....:: WSZYSTKO W JĘZYKU POLSKIM :: INSTRUKCJA BMW: 730, 735, 740, 750, 520, 525 ::E30, E32, E34, E36 i inne... :: zmiana języka na wyświetlaczu komputera (niewymaga żadnego sprzętu) :: instrukcja komputera pokładowego :: instrukcja check control :: przetłumaczone wszystkie komendy komutera -bardzo przydatne! :: test kontroli zegara :: kasowanie kontrolek serwisowych i inspekcji :: sam skasujesz inspekcje oraz olej (niewymaga żadnego sprzętu) :: poznasz tajemnice kodu VIN (numeru nadwozia) :: poszukujesz jakiejś części? ...namiary używanych części :: dane techne (każdy model BMW po 87)- PEŁNE :: wyregulujesz i naprawisz przepływomierz :: i wiele wiele innych cennych informacji - Od dziś już niebędziesz musiał jeździć do serwisu żeby skasować inspekcje po wymianie oleju (mozesz to zrobic sam w bardzo prosty sposób, niewymagajacy żadnego sprzętu w 10sekund) - Sprawdzisz czy stan kilometrów które przejechał już Twój samochód jest autentyczny (wystarczy w odpowiedniej kolejności naciskac odpowiednie klawisze i na liczniku pokaze sie autentyczny przebieg) - Sprawdzisz po numerze nadwozia czy samochód ma silnik który był zamontowany fabrycznie w tym nadwoziu w którym znajduje się obecnie - Sam wyregulujesz przepływomierz - Porównasz dane techniczne, osiągi i itp wszystkich modeli bmw (dowiesz sie ile palą poszczególne silniki przy różnych prędkościach itp.) - Nawet niezdajesz sobie sprawy ile przydatnych informacji możesz sie dowiedziec odpowiednio czytając znaki na oponie - Sam zmienisz język na wyświetlaczu komutera (niewymaga żadnego sprzętu ani oprogramowania, poprostu odpowidnie przyciski w odpowiedniej kolejności należy nacisnąć) - Dowiesz się co oznaczają wszystki komędy wyświetlane na komputerze -niezwykle przydatne!!! - poznasz tajemnice oraz zakodowane informacje w numerze nadwozia ... i wiele, wiele innych cennych informacji ....

 

 

Jezeli ktos by miał taka instrukcje to prosił bym o pilny kontakt jestem z Warszawy. Moj E-mail [email protected] Pozdrawiam i Dziekuje za Pomoc.

Edytowane przez Kosiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na tym forum !!!

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Sa jeszcze ludzie, którzy pomagają innym za darmo a nie tak jak ci, którzy sprzedają po 25 zł. Wielkie dzięki Łukasz za pomoc to jest człowiek, który pomoże każdemu. Jeszcze raz wielkie dzięki.

 

Czy w związku z tym teraz ja, jako nowy posiadacz BMW mógłbym liczyć na Twoją pomoc i czy mógłbym również otrzymać od Ciebie takie instrukcje? :modlitwa: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Witam. Potzrebuje takiej instrukcji jaka sprzedaja na allegro moze zawieszcze co mnie interesuje bo mam problemy z ustawieniem komputera pokładowego i z pojeciami. Bardzo bym był wdziecznym za pomoc. Tzw to mnie interesuje.

 

[...] :: dane techne (każdy model BMW po 87)- PEŁNE :: [...]

Jestem prawie pewien że te dane pochodzą ze strony internetowej naszego Klubu. Niestety wiem, że są osoby które na allegro sprzedają to co my dla dobra ogółu zebraliśmy i za darmo udostępniliśmy.

 

A to może oznaczać że inne rzeczy wymieniane na tej liście też można bez większego problemu znaleźć w necie.

 

[...] Sprawdzisz czy stan kilometrów które przejechał już Twój samochód jest autentyczny (wystarczy w odpowiedniej kolejności naciskac odpowiednie klawisze i na liczniku pokaze sie autentyczny przebieg) [...]

Taaa.... Chciałbym to zobaczyć.

 

Ludzie nie kupujcie tego. Szkoda Waszej kasy. No i po co nabijać kieszeń złodziejom?

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"BMW Profesional wer. POLSKA 2004 na CD <<....:: WSZYSTKO W JĘZYKU POLSKIM :: INSTRUKCJA BMW: 730, 735, 740, 750, 520, 525 ::E30, E32, E34, E36 i inne... "

 

jeżeli faktycznie jest coś takiego zebrane na CD to byłoby to bardzo przydatne np. dla mnie, jako nowiusieńkiego posiadacza BMW E39- jeśli Kosiara coś takiego zdobył, mógłby się podzielić... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe z tego co wiem to do e32 nigdy nie wyszła inst. w języku polskim, poza tym nie wierz w to co pisza ci goście z allegro bo jest to stek kłamstw, z inst. obsługi wiele sie nie dowiesz, poza tym możesz kupić oryginał za niewiele więcej. Co do rad typu jak sprawdzić oryginalny przebieg pozostawiam bez komentaża, ja już nie wiem skąd ta bzdura się wzieła każdy o tym gada :roll: .Reszta "wskazówek" to jak skasowac inspekcję, opis OBC, kody błędów i inne drobiazgi szczegółowo opisane na tym lub na innym forum

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno troszkę rozmawiałem z takim sprzedającym - oni często wiedzą, że to są bzdury, ale jak się klienci na to łapią ...

Ale na szczęście policja, skarbowy itd. zaczynają od pewnego czasu "czesać" takich sprzedających - nie mówię o blokowaniu kont - trochę mało skutecznie działa Allegro, ale trochę "tępią" - zauważcie, że praktycznie nikt z nich nie ma więcej niż kilkadziesiąt komentarzy ...

Sebastian. Dawno temu ... E34 524td.

Obecnie: E38 735iL i E46 330i SMG oraz ... Toyota Prius, Ford Probe 2.5V6 (wszystkie LPG ;) ), a także moto: Yamaha XV250 i Gilera DNA

Stronka

(Nawigacje i audio do BMW E38/39/46/53/83)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie warto tego kupowac :!: :!: :!: na tej plycie niby oryginalnej a NIE jest oryginalna jest doslownie pare dokumentów ,to nawet nie jest jakas prezentacja tylko pliki nagrane na plyte :mad2: ,a "Profesional" to sie chyba pisze "Professional" :D beznadzieja ,pozatym to co jest na tej plycie mozna znalezc na forum chyba ze zrobili uaktualnienie tej cudownej plyty :evil: ,a ta okladka na plycie jest zrobiona na drukarce i naklejona na plyte :doh: :hand:
BMW nie dla idiotów :naughty: :diabel_smiech: , LPG :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam zawartosc takiej cd na dysku - moj kolega, jako swiezo upieczony posiadacz bawarki nabyl sobie takie cos na allegro.

 

rozmawialismy o tym na forum, nic tam nie ma wiecej niz u nas, podejrzewam ze przez ten nasz watek z pomoca Admina zamknieto niejedno konto wyludzaczy na allegro

(Adminie-mam racje?)

 

a jesli ktos chce, a nie chce wam sie szukac (temat postu: bmw niezbednik)- dawac maile na priva- wysle zainteresowanym to co mam. i nie musicie wplacac 25pln na konto :D

Rafi DJYendruh


sharky: srebrne E24 635 CSiA

Citroen XM oraz GMC Savana

GG # 142068

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Swojego czasu dalem sie skusic na taka instrukcje a,9,00 pln do E 30

Po otrzymaniu jej stwierdzilem,ze jest to zywcem skopiowane z Sam Naprawiam Etzholta.Facetowi nawet sie niczego nie chcialo zmienic tytulach rozdzialow a w ofercie napisal,ze jest to jego samodzielne opracowanie . :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.