Skocz do zawartości

Doradzcie!!!


Tomek252

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze że osobiście bym się na to nie zdecydował.

 

Gdy sam tyle zarabiałem parę lat temu, nie mając nikogo na utrzymaniu, byłem w posiadaniu 10cio letniej 5tki i to był jak dla mnie optymalny wybór teraz jak na to patrze.

 

Części zamienne drogie, ale dało się jakoś z tym żyć. Nie zmienia to faktu, że jak trzeba było wymienić parę rzeczy w miesiącu i zabulić 800-1000 plus paliwo, to spora częśc kasy mi nagle znikała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jakie to ma być e32 czy e38

 

generalnie bedziesz potrzebował nie tyle gotówki co wyrozumiałości od żony jak się okaże że trzeba wsadzić w auto co roku te 1500-2000zł

 

 

Chodzi o e38 żone mam wyrozumiałom jeśli chodzi o 2tys. rocznie w autko to nie problem szło już więcej kasy i było dobrze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze jeździsz 3 :) aa przeskok z 3 na 7 to duuuuza przepaść

 

Dla mnie najbardziej optymalnym wyjściem przy takich zarobkach byłaby 5-ka w kombi, i to do tego diesel :) 2,5tds ;) !!

pozdrawiam

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trudno ocenić czy Cię będzie stać czy nie

jeden żyje na takim poziomie że z 2800 zostaje mu 100zł miesięcznie a drugi potrafi odłożyć więcej

Ale najlepiej jak nie jesteś pewny to zakup sobie E-39 tak jak pisali koledzy i nie będziesz miał problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić 7 co sądzicie czy przy zarobkach jakieś 2800zl razem z żoną bedzie nas stać n jej utrzymanie??? Wiem że w dzisiejszych czasach to troche mało...

 

bez obrazy ale tyle to Tobie pójdzie na paliwo :)

 

pozdrawiam

jeśli kupi 750 to napewno tak będzie :D .Myślę,że stać Cię będzie na utrzymanie.Ktoś wcześniej pisał,że na same części idzie miesięcznie 1000zł,to niezłego dracha musiałbyś kupić żeby rocznie wydawać ok 12tyś(choć nieraz przydaży się dość poważna usterka) na części :duh: ,oglądaj się za podstawowymi wersjami np.728i,jest to bardzo dobry silnik,załóż dobrą SEKWENCYJNĄ instalację gazową i napewno na kosztach paliwa nie zbankrutujesz.pozdr.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić 7 co sądzicie czy przy zarobkach jakieś 2800zl razem z żoną bedzie nas stać n jej utrzymanie??? Wiem że w dzisiejszych czasach to troche mało...

 

bez obrazy ale tyle to Tobie pójdzie na paliwo :)

 

pozdrawiam

jeśli kupi 750 to napewno tak będzie :D .Myślę,że stać Cię będzie na utrzymanie.Ktoś wcześniej pisał,że na same części idzie miesięcznie 1000zł,to niezłego dracha musiałbyś kupić żeby rocznie wydawać ok 12tyś(choć nieraz przydaży się dość poważna usterka) na części :duh: ,oglądaj się za podstawowymi wersjami np.728i,jest to bardzo dobry silnik,załóż dobrą SEKWENCYJNĄ instalację gazową i napewno na kosztach paliwa nie zbankrutujesz.pozdr.

 

Trzeba czytać ze zrozumieniem - nie miesięcznie, tylko w miesiącu może się zdarzyć że pójdzie tyle. Dodaj do tego drugi tysiąc na paliwo i nagle nie masz wypłaty. Nie mówiąc już np o AC/OC, nowych oponach co jakiś czas itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie E38? Z ktorego roku? W jakim stanie? Jaki silnik? 725d czy 750i?

Ile km jezdzisz miesiecznie? Utrzymanie E38 miesiecznie moze Cie kosztowac od paruset PLN do paru tysiecy PLN.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e38 '96r. 2,8l w automacie, stan myśle że jest dobry ma jakieś 230tys. przebiegu ale czy autentyczny??? Nie wiem! Jeżdżę jakieś 1500km maks w miesiącu. Pozdrawiam!

 

Wez pod uwage że to auto swoje lata ma,o tym przebiegu zapomnij 350tyś+,ale wszystko zależy jak było eksploatowane i czy o nie dbano.Taka pojemność silnika przy tej masie auta to pomyłka,już lepiej jest kupić z 4.4 i cyklon założyć,o ile chcesz autem polatać więcej niż 2lata.Jak było sprowadzone na handel to bym je odpuścił,bo potem tylko płacz i lament że marka kiepska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam E39 525tds , miesiecznie srednio wychodzi mi 1 tys na naprawy (kupuje oryginalne czesci lub zamienniki najwyzszej polki) , jezdze 3-5 kkm miesiecznie. Proste jest ze jesli bedziesz malo jezdzic to bedzie sie malo psulo.

Moze tez masz osobowosc ze jak auto miesiecznie pochlonie 2tys zl to zmienisz prace i bedziesz zarabiac 2 razy wiecej :)

 

BTW. kumpel ma 728 tez gdzies z roku 1996 , jezdzi nia do pracy, czasami cos pada, ale jakos zyje i zarabia miesiecznie ok. 1500zl :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.