Skocz do zawartości

co wybrac? e36 cabrio 325/328 czy e46 320D ? :)


Bamber

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jak odpowiada Ci cabrio to kupuj!!! Przepiękna linia, hardtop rewelacja, dobrze utrzymane e36 Cabrio prawie nie traci juz na wartości w przeciwieństwie do e46 Sedan także plus przy ewentualnej odsprzedaży, no i wrażenia z jazdy cabrio o wiele pełniejsze, aha i sprawdź bezwypadkowość bo to w cabrio szczególnie ważne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje auto tez pod blokiem stoi.ale zebym spal spokojnie kupilem polise AC.strzezonego pan Bog strzeze.

 

mam ac ale powiem wam że to nie do konca takie, bo teraz firmy ubezpieczeniowe wciskaja zamienniki takze nie liczcie jak zbiją wam szybe to zwróca wam za oryginal :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ac ale powiem wam że to nie do konca takie, bo teraz firmy ubezpieczeniowe wciskaja zamienniki takze nie liczcie jak zbiją wam szybe to zwróca wam za oryginal :norty:

wiem ale zawsze to cos.ja ubezpieczylem auto raczej pod katem kradziezy.pal 6 tam z szyba,ale jak ukradna to gorzej chyba boli.do tego jeszcze mam bear locka w skrzyni biegow.alarm sobie odpuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracajac do tematu to dzis rozmawialem z kims kto wlasnie sprzedaje cabrio :) nie podoba mi sie ono wiec poprosilem by mi opowiedzial jak sie jezdzi itd... i powiedzial bym sie w to nie pakowal.. ze to trzeszczy i sie giba tylko.. ze zima jest strasznie bo wszystko trzeszczy itd :) bym sie nie zastanawial nawet na kupowaniem cabrio :)

powiedzial bym sobie kupil audi a6 i bedzie najlepiej :)

i co teraz koledzy na taka opinie kolesia ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po lodzi jedzil koles w styczniu w te sloneczne dni cabrio Z3 bez dachu ;d i to nie pojedynczy incydent ale non stop :) raz z jakas laska jechal to mi jej szkoda bylo :) czasem snieg na drodze, slonce upalne z chmur a on w Z3 bez dachu ;d maniac..

ale ok, pomijajac ten aspekt, co sadzicie o wypowiedzi kolesia o ktorej pisalem powyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.