Skocz do zawartości

co wybrac? e36 cabrio 325/328 czy e46 320D ? :)


Bamber

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie koledzy... zastanawaim sie nad autkiem.. i nie wiem co wybrac poki co.. chetnie posłucham za i przeciw :)

Cabrio=uwielbiam linie e36.. a cabrio to juz super auteczko.. tylko ten wiek.. i paliwozernosc..

320D=ladna linia nadwozia=swiezosc, super ekonomiczna jazda no i mlodsze autko.. bo to ok 98, 99 rok..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak dla mnie to dziwne pytanko bo jak można porównywać funkcjonalność sedana do cabrio, i ekonomie, kulturę diesla do benzyny?? No i jeszcze inne, wg mnie podstawowe pytanie, czy ma to być drugie autko czy takie na codzień? Jak drugie to bankowo brałbym e36 cabrio. Sam mam w planie kupić cabrio ale w e30. Tylko, że to by było jedynie autko na wypady w weekendy, oczywiście w lato. No i do ślubu bym nim jeszcze chciał pojechać. Tymbardziej, jak usłyszałem koszty wynajęcia lepszej bryczki na wesele - pod 2000zł, cena e30 cabrio wydaję się być atrkacyjna. Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha.. czemu taka rozbierznosc.. hmmm ja chce bmw.. :) jedno i drugie mi sie super podoba!! :) jak wiesz.. wartosc podobna.. dlatego takie porownanie.. najlepiej wzialbym e46 cabrio albo coupe 320D lub 330cd ;) ale to inna polka cenowa.. dlatego moze i dziwi Cie to pytanie ale ja chce poznac opinie poprostu na ten temat :) nie chce porownywac funkcjonalnosci, ekonomi itp, chce porownac autka, a to co wymienilem to jest ta burza w mojej glowie.. czyli.. "super jest cabrio, zwlaszcza na lato.. ten wyglad.. dynamika.. dzwiek.. no ale to starsze autko i droga benzyna.. wiec moze bym wzial klasycznego sedana e46 320d bo jest tez ładny i fajny a do tego mlodszy i oszczedniejszy.. hmmm " o to mi chodzilo :) ze takie mysli w glowie chodza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znając nasze polskie realia ( pogodowe, kłopoty z amatorami cudzej własności, oraz warunkami odsprzedaży - zapchanie runku autami od wroga ) wygrałbym E46. Owszem cabrio bardzo ładny samochód i jak to mówią " KOZACKI " lecz musisz przemyśleć wszystkie aspekty - nie tylko prezencję.

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
ehhh no boje sie troche pod blok postawic go no ale moze moze.. moze nie ma amatorow na brezentowe dachy... moze nie kazdy wyobraza sobie, ze nozyczki i jestem w srodku ;)

 

pod blokiem to ja bym żadnego bmw nie trzymał, a już tymbardziej takiego za 20-30k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio???

a podobno to VW i Audi kradna najbardziej a nie bmw :( chociaz u mnie pod blokiem stoi e39 2001 srebrne, sliczne i jak dotad bezpiecznie stoi... no ale skorupa a nie szmata na dachu.. ale fakt faktem ze autka dobre tu stoja i nic sie nie dzieje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem lepiej jest kupic e46 z silnikiem diesla. e36 jest bardzo paliwozerne a moc jaka jest pod maska nie pozwala na spokojna jazde.

Lepiej jest chyba isc juz z postepem i kupic sobie model nowsze auto. zawsze tez trzeba myslec o mozliwosci ewentualnej sprzedazy . zainwestujesz ze 30 tys w kabrileta i juz tych pieniadzy nie odzyskasz. diesle zawsze beda w cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio???

a podobno to VW i Audi kradna najbardziej a nie bmw chociaz u mnie pod blokiem stoi e39 2001 srebrne, sliczne i jak dotad bezpiecznie stoi...

 

Ja u siebie w życiu nie zostawiłbym BMW pod domem na noc, po 2 tygodniach nie miałbym juz pewnie ani jednej listwy

 

Inna sprawa że ludzie na ogół BMW nie kochają i wystarczy raz komuś stanąć na wyimaginowanym "jego miejscu na parkingu" żeby mieć piękną rysę na lakierze przez cały bok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zartujesz... bmw na noc bys nie zostawil... w Łodzi? to z jakiego osiedla Ty jestes :) 2 bloki ode mnie koles stawia non stop od roku? bmw 330D czy jakos tak (dieselek 3.0), dokladnie to jest e46 juz po liftingu 2003!!! Skoro on tu stoi to chyba nie jest źle... ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to nie ma reguły ja parkowalem ponad rok pod blokiem i nic sie nie działo aż pewnego razu rano zastałem autko bez lusterek i ze zbita szybą czolowa, :mad2: brak słow

:/ dziadostwo.. ehhh...

tak sobie teraz pomyslalem, ze w cabrio nie mozna zalozyc alarmu z podczerwienia = czujniki ruchu, bo przeciez jak wiatr bedzie wiaj i pleksi sie ruszy czy cos to bedzie wył ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu brałbym cabrio ale od 2.0 w górę.

Zawsze możesz dokupić hardtopa - i już może stać pod blokiem.

Powozisz się kilka lat, między czasie pojedziesz nią do ślubu, na którym zbierzesz trochę kasy, resztę dołożysz i przesiądziesz się do E46 D po lifcie :lol:

RWD Rulez!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu brałbym cabrio ale od 2.0 w górę.

Zawsze możesz dokupić hardtopa - i już może stać pod blokiem.

Powozisz się kilka lat, między czasie pojedziesz nią do ślubu, na którym zbierzesz trochę kasy, resztę dołożysz i przesiądziesz się do E46 D po lifcie :lol:

 

Lepiej tego ująć nie można było :) bardzo ciekawa i kuszaca propozycja przyznam!! :)

a co do silnika to tak jak pisalem, jedynie 2,5 lub 2,8 :)

dzieki za odpowiedz, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na to nie ma reguły ja parkowalem ponad rok pod blokiem i nic sie nie działo aż pewnego razu rano zastałem autko bez lusterek i ze zbita szybą czolowa, :mad2: brak słow

moje auto tez pod blokiem stoi.ale zebym spal spokojnie kupilem polise AC.strzezonego pan Bog strzeze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.