Skocz do zawartości

Malowac CZY nie Malowac>>???


Lukasz04

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat mam moja niunie 4 miesiace piekna czerwona i na sprzedarz bo chyba zakochalem sie w m tzn na pewno ale nie wiem czy m czy e 60... ale nie o tym post... mianowcie mam odpryski na masce od kamieni na zachodzi czy tez u nas autko nie bylo rozbite czy tez porusowane wczesniej i nie wiem co mam zrobic czy pomalowac maske czy tez nie.... borykam sie z tym od poczatku....wiem nietypoy post ale w Was moja nadzieja:).. nie chce by póniej mnie oskarżali ze bita. ze ociag spadl na maske.. moge zrobic Fot. ale i tak chyba nie uwierza.....

Czerwna bo??...bo szybsza xD

http://www.ctr.pl www.kamery.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak wygląda. Bo jak tylko kilka kropek gdzie walnoł kamień to może lepiej porobić zaprawki i niech się martwi następny szczęśliwy nabywca. Przynajmniej nikt nie powie że była bita i potem maska malowana. A jak wygląda naprawde źle to może rzeczywiście lepiej pomalować.
Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak pozostali Koledzy, ale ja bym sobie odpuścił lakierowanie całości i zrobił punktowe zaprawki... Los jest złośliwy i może się okazać, że lakiernik (nawet dobry, a skuchy trafiają się nawet najlepszym) przedobrzy i mu wyjdzie jakieś fiziu-miziu z utwardzaczem albo odcieniem :mrgreen:. A każdy rozsądny kierowca wie, że na naszych drogach, gdzie naprawia się "na ruska" (=wylać smołę i zasypać grysikiem) nie da się uniknąć odprysków na powłoce lakierniczej od kamyków. A zabezpieczyć należy.

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja bym się mocno zastanowił zanim bym kupił samochód z zapewne niemałym przebiegiem z idealnym lakierem w okolicach grila na masce.

Tam po prostu muszą być ślady tych kilometrów. Jeśli jeszcze znać obicia na lampach i przedniej szybie to robi się podejrzanie.

Jak jest za ładnie to zaraz myślę , że był malowany. A czemu był malowany to już może być ciężko wytłumaczyć.

Ale wiem , że są ludzie , którzy patrzą jedynie na wygląd.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam dość dużo odprysków na przedzie - dolna część maski, ale chyba nie będę tego robić - tak jak koledzy mówią, potem ktoś powie,że był walony- a tak widzi, że nic nie było majstrowane.

Poza tym całe szczęście na moim kolorku (dunkelblau) tego prawie nie widać....

 

Ewentualnie co mogę zrobić to popsikać takim preparatem na rdzę i te rdzawe kropki zrobią sie czarne i nic się nie będzie z tym dalej działo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maluj całej maski, jak pisali koledzy wyżej. Jeszcze lakiernikowi pistolet się "omsknie"... Daj to punktowo, jeśli dla siebie. W dodatku jeśli pomalujesz całą maskę, wydasz grosz, a po jakimś czasie problem powróci.

Jeśli chcesz sprzedać bumę... Ja bym wtedy tego wogle nie zaczepiał (no może czymś bezbarwnym, aby rdza nie szamała - nie wiem jak to się fachowo nazywa ;) ). Ktoś zobaczy, że coś było malowane i będzie robił wywody, że malowane, że coś było robione i wogle. A tak powiesz, że to nasze drogi i celowo tego nie robiłeś. Najwyżej dasz jakiś tam upust na robociznę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp nie ruszam porobie tylko zapraweczki i nie kombinuje zybe i tak mam wymieniano 1 własciciel wymienial ale mam w ksizke wbita ze na serwisie, powiedzial ze na autostradzie i mu wierze ale nw... dzieki wielkie za pomoc...

Czerwna bo??...bo szybsza xD

http://www.ctr.pl www.kamery.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.