Skocz do zawartości

filtr kabinowy a mikrofiltr


mroczeq

Rekomendowane odpowiedzi

wielkie dzieki za odpowiedź więc co to za filtr po lewej stronie od schowka pasażera???

 

w e39 tez on wystepuje?

 

:jawdrop: niewiem. brat właśnie w poniedziałek w swojej e39 wymianiał - własnie te 2 w komorze silnika, przy schowku pasażera nic nie grzebał. w mojej e36 jest przeciwpyłkowy właśnie po lewej stronie schowka, po jego zdemontowaniu.

montrealblau metallic

http://images32.fotosik.pl/159/5915b878132dde91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mroczeq powiem ci, że też miałem założyc o tym temat :? Powiedzcie mi czy filter klimatyzacji to też to samo?

 

filter klimatyzacji /osuszac/ to jest inny filtr :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie wydaje ze to tylko te dwa na podszybiu...ale co ja tam wiem ja tu tylko sprzątam... :(

 

w e-39 tak jest...wydaje ci sie dobrze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki za odpowiedź więc co to za filtr po lewej stronie od schowka pasażera???

 

w e39 tez on wystepuje?

 

:jawdrop: niewiem. brat właśnie w poniedziałek w swojej e39 wymianiał - własnie te 2 w komorze silnika, przy schowku pasażera nic nie grzebał. w mojej e36 jest przeciwpyłkowy właśnie po lewej stronie schowka, po jego zdemontowaniu.

 

tak jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki chlopaki za wyjasnienie... kamień z serca:)

 

ale mam jeszcze inny problem

mam klimatronika dwustrefowego i nie zawsze przełącza mi sterowanie nawiewami tzn:

raz wieje z kratek raz nie a mam ustawione na wszystkie trzy nawiewy góra, kratki i nogi (diody się świecą)

wczoraj wyciągnąłem panel sterowania poruszałem kablami - zadziałało - ładnie przełączało na poszczególne nawiewy

dzis rano znowu padaka - nic nie działa - poruszanie kablami , wtykami nie pomogło

co to może być ???

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.