Skocz do zawartości

Co sądzicie o tym subwooferze i tym wzmacniaczu do E46 sedan


Gargi4482

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
Ogolnie ja jestem za! Blaupunkt jest znany z dobrej jakosci sprzetu, tylko bardziej bym sie martwil gdzie ladnie podadzic skrzynke zeby bagaznika nie zabieralo ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie myślałem nad JBL ale cena troszkę za duża jak dla mnie w tej chwili... masz rację że to temu nie równe ale wole to niż jakiś no name. Ale zadam teraz wam pytanie odnośnie tego zestawu Blaupunkt: będzie coś słychać w środku bo z tego co słyszałem opinie to E46 ma bardzo wytłumiony bagażnik. to jak myślicie da rade?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam JBL seria Power 1222 do ktorego napedzam JBL GTO 600.1 . Przednia scene zbudowana jest z zestawu JBL seri Power 6550 C oraz wzamcniacza JBL GTO 75.4 do tego kondensator DIETZ 1 F i radyjko PIONEER DEH - 7900 UB i powiem krótko jest rozpier .... ( masakra ). OKablowanie Dietz . Na poczatku miałem problem z przedostawaniem sie basu do srodka samochodu ale sie z tym uporałem . Obecnie wzbogacam moje CarAudio o CarPc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario.ch79 co masz na myśli mówiąc masakra? jest dobrze czy jest źle? A jak sie uporałeś z przedostawaniem sie basu? tzn. że tym sprzętem nic nie zdziałam?

 

:hand: :nienie: :naughty: Odpuść sobie ten zestaw Balupunkta

tzn.?? możesz rozwinąć swoją wypowiedź?? Bardzo dziękuje na dotychczasowe wypowiedzi, czekam na kolejne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra to znaczy jest tak jak chcialem gra cudownie :D

Moje rozwiazanie polegalo na usunieciu blachy za siedzenieami ,nie calej oczywiscie tylko tak jak ma to coupe. Jezeli chodzi o sprzet ? Kazdy oczekuje czegos innego czasami tez chodzi o finanse . Wiem jedno warto napewno zainwestowac. Blaupunkt jak dlamnie na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dobrze że ci się udało osiągnąć zadowalający ciebie efekt, gratuluję :clap:

właśnie chodzi u mnie o kwestię finansową :cry: jak bym miał wystarczającą ilość gotówki to bym wiedział co za to kupić... Właśnie mi zależy na basie którego brakuje w e46. Mam ja najprostszą instalację audio jakie były. Mam zmienione radio na KENWOOD KDC-6021G. Fajnie w miarę to gra ale jak sie podkręci to głośniki te z basem sobie nie radzą... Nie chce za bardzo ingerować w takie żeczy jak wycinanie w drzwiach otworów żeby zrobić komorę głośnikową i takie tam. Zależy mi nad uzupełnieniem pasma o niskie częstotliwości. :wink: Aha mam jeszcze prośbę mógłbyś zrobić fotkę z tym wycięciem blach jakoś jak byś miał wolny czas, bardzo bym był wdzięczny :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn.?? możesz rozwinąć swoją wypowiedź?? Bardzo dziękuje na dotychczasowe wypowiedzi, czekam na kolejne

 

Tu niema nic do rozwijania, ten zestaw jest poprostu bardzo słaby i tyle. Skrzynki nie mialem okazji testowac, ale wzmak kiedys mialem okacje podlaczyc dla sprawdzenia i byla totalna porażka brzmieniowa, to nie te blaupunkty co kiedys...

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaupunkt stanowczo odpada jak napisał kolega wcześniej "to nie te blaupunkty co kiedys...". Jeśli chodzi o subwoofery jest pare firm które sie specjalizują takie jak EM-PHASER , RADICAL AUDIO , LANZAR i wiele innych ale jeżeli jesteś ograniczony finansowo to proponuje niższą półkę cenową - MAGNAT , PYLE , JBL lub infinity a do tego najlepiej wzmacniacz 1-kanałowy może być tych samych firm + kondensator. Lepiej się wstrzymać na przypływ gotówki i zakupić taki zestaw żeby brzmienie było zadowalające. A jeśli chodzi o przedostanie się basu do środka jak masz podłokietnik tylni a nie ma dziury "opcjonalnie" na narty to ja wytnij. Wtedy subwoofer o mocy od ok. 300W (RMS oczywiście) spokojnie da rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta skrzynie w e46. I sprawuje sie świetnie jak na moje oczekiwania.

Aha mam 2 wzmacniacze podłaczone 1 to seryjny Harman Kardon na którym graja głośniki a drugi tylko do skrzyni Boschmana.

Mi to w zupełnosci wystacza.

Tony wysokie sa bardzo dobre. A bass potrafi wymasowac plecy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
extra :twisted: na pewno fajnie będzie to grać :!: tylko jeden minu, że cały kuper zajęty praktycznie. Ja jednak doszedłem do wniosku, że na razie nie będę dokładać skrzyni basowej, mam radio kenwooda i oryginalne głośniki, bas podkręcony na maxa i nawet jest całkiem całkiem. a już zajmuje mi miejsce koło dojazdowe bo mam gaz w kole. Ale życzę sukcesów w efekcie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.