Skocz do zawartości

E46 obniżenie zawieszenia


darekroszkiewicz1979

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim obniżysz zawieszenie zastanów się czy warto , czy masz równe drogi , ja kupiłem betke z obnizonym zawieszeniem , na równej drodze samochód trzyma się niesamowicie , po prostu płynie , ale na nierównej drodze których jest masa nie da się wiecej jechać niz 80 km/h, nie jesteś wstanie utrzymać samochodu na drodze , koszmar nie jazda nie mówiąc o tzwn chopach kiedy samochód ci wyskakuje w góre przy 150 km/h 2 x tak się przewiozłem na katowickiej i wcale mi się to niepodobało ,wiecej niż 140 nie przekraczam nawet na drodze która "niby" wydaje się równa , chyba że znam to wtedy sobie pozwole na wiecej , dobry odcinek na test jest na gdańskiej 10 km do warszawy gdzie uskoki i chopki są nieustanne max moge tam 100 km/h jechać , powyżej tej prędkości samochód mi skacze, w swoim miasteczku znam wszyskie dziury na pamieć :)

 

aby zredukować podbijanie zmieniłem felgi z 17" na 15" by mieć wiekszy balon , minus jest taki że niestety w zakretach lekko ci się ugina samochód ale za to bardziej konfortowo i bezpieczniej się jeździ na słabych drogach

 

w Polsce jest mało równych dróg , na szczescie jest to mój 2 samochód prywtatny - niewyobrazam sobie za bardzo jezdy codziennej w Warszawie na obniżanym zawieszeniu , niestety nie na Polskie drogi taki samochód , odradzam , delikatnie obniżyć tak ale to co ty chesz zrobić to wiecej bedziesz prostował felgi niż jeździł na nich , a no i oczywiście wszedzie nią zachaczam , na śpiacych jest to normalne , zaparkować też moge w nielicznych miejscach , za wysokie krawęzniki , już 2 razy oberwałem zderzak, zanim parkuje to oceniam czy zmieszcze się czy nie :) na szczescie zderzak jest tak pękniety że tylko spada z zaczepów :)

 

obnizane zawieszenie to naprawde nie na polskie warunki , ale ocenisz sobie sam jak sobie założysz :)

była E36 1.8i , 1992r

jest E46 330 xd 204 PS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.