Skocz do zawartości

Spryskiwacze reflektorów


Jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak to jest z tymi spryskiwaczami? W instrukcji doczytałem się że reflektory powinny spryskać się co piąty raz używania spryskiwacza. U mnie reflektory spryskują się za każdym razem nie ważne czy ciągnę manetkę do siebie czy używam ten guzik do intensywnego zmywania. A może to jest tak że jak odpale auto to ta pamięć się kasuje i zawsze za pierwszym razem pryska na lampy? Sam już nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam takie pytanie z innej beczki ale też o spryskiwaczach:

mam oryginalny xenon (oryginalne przetwornice itd żarówki już nie :)) założony przez poprzedniego właściciela ale bez spryskiwaczy czy oprócz czegoś TAKIEGO muszę zakładać do spryskiwaczy coś jeszcze :?: Jakąś dodatkową pompkę albo ccoś :?:

Jak sprawdzić czy jest samopoziomowanie w lampach :?:

Po załączeniu nawet postojówek lampy obniżają się i podnoszą i słychać spod maski, dźwięk pracujących silniczków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to jest z tymi spryskiwaczami? W instrukcji doczytałem się że reflektory powinny spryskać się co piąty raz używania spryskiwacza. U mnie reflektory spryskują się za każdym razem nie ważne czy ciągnę manetkę do siebie czy używam ten guzik do intensywnego zmywania. A może to jest tak że jak odpale auto to ta pamięć się kasuje i zawsze za pierwszym razem pryska na lampy? Sam już nie wiem.

Po zgaszeniu silnika i ponownym jego uruchomieniu przy włączonych światłach reflektory będą myte zawsze przy pierwszym myciu a dalej to tak jak piszesz co piąte mycie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja mam takie pytanie z innej beczki ale też o spryskiwaczach:

mam oryginalny xenon (oryginalne przetwornice itd żarówki już nie :)) założony przez poprzedniego właściciela ale bez spryskiwaczy czy oprócz czegoś TAKIEGO muszę zakładać do spryskiwaczy coś jeszcze :?: Jakąś dodatkową pompkę albo ccoś :?:

Jak sprawdzić czy jest samopoziomowanie w lampach :?:

Po załączeniu nawet postojówek lampy obniżają się i podnoszą i słychać spod maski, dźwięk pracujących silniczków.

 

 

Sam właśnie jestem na etapie dorabiania spryskiwaczy. To nie takie proste.

Jeszcze musisz dokupić oryginalne wężyki dodatkową pompkę wysokiego ciśnienia < nie może być taka jak do szyb >

No i jeszcze pozostaje dorobienie elektryki < żeby pryskały co piąty raz a nie zawsze>

Razem koszt około 500 - 600 zł.

A samo-poziomowania raczej nie masz. Ale nad tym bym nie rozpaczał bo ono koryguje jedynie obciążenie tyłu < czyli robi to co pokrętło>

Wystarczy pamiętać o dostrojeniu pokrętłem.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.