Skocz do zawartości

Swap M70 na M73


Blaster

Rekomendowane odpowiedzi

testy te były robione przez AutoBild - są one min umieszczone w danych do pobrania ze strony BKP - są to dla mnie miarodajne wyniki - bo to co podaję fabryka nie zawsze jest prawdą

 

 

 

dla mnie ta sekunda ma małe znaczenie - takie przyspieszenie jak mam teraz jest dla mnie wystarczające w zupełności...

 

 

natomiast dla niektórych ta sekunda różnicy to bardzo dużo... zobacz w dane samochodów - jak jakis ma np 8,7 do setki to o ile z taka samą skrzynia musi być większa moc silnika żeby zrobić sekunde mniej ...

 

 

na przykładzie e32/e38 750 też ladnie widać ile 4hp24 zabiera ...

Edytowane przez xsilver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie już spokój z tym popędzaniem mułów i żółwi bagiennych panowie bo was JOZIN Z BAŹIN pogodzi :mrgreen:

 

temat sprowadza sie do tego że trzeba znaleźć dawcę jednostki napędowej dla Blastera i to on sie musi zdecydować, najprostsza wersja to zwieźć całe zdrowe 750iL z helmutowa, jest opcja partycypacji w kosztach tego zacnego przedsięwzięcia, niech sie chłopak wypowie co ma zamaior zrobić :clap:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,,,

Spokojnie

Dla mnie to naprawde nie istotne czy autko będzie szybsze o te pół sekundy czy nie............

 

Ja chce w nim poprostu silnika który pozwoli mi przez następne kilkanaście lat spokojnie podróżować po Europie

 

i tyle

 

koszy nie grają dla mnie wiekszej roli,,,, równie dobrze jutro moge pojechać kupić sobie E38750i i mieć święty spokój ale jakoś upodobałem sobie model E32 750,,,,,,i nim chce sobie jezdzić

 

 

Myśle że kupie M73 i założe do niego sterowanie z m70,,, tak chyba będzie najprosciej,

Ale ostateczną decyzje podejme do końca miesiąca

Pozdrawiam

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
co do takiego swapu to mam auto e38 750 po dzwonie silnik i skrzynia w stanie niemal idealnym auto szykował sobie brat i uszykował po malowaniu całego auta zapłacił 3000 po dokładnie po 2 tygodniach wypadek a wiec sam fakt ze nie robił by sobie kosztów gdyby chciał to sprzedać bardzo polecam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.