Skocz do zawartości

Jak wyłączyć ASC żeby poszaleć?


navi777

Rekomendowane odpowiedzi

Do ABS wystarczy wyjąć bezpiecznik to może do ASC tak samo.

 

 

 

Chodziło mi o to czy wystarczy że przycisne przycisk od ASC i ono mi sie wylaczy czy musze przytrzymac albo cos. A i czy ASC jest domyslnie wlaczony i po nacisnieciu go wylaczam czy na odwrot????

Edytowane przez navi777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem pytania ???

Przecież do ASC masz przycisk wyłączasz nim i włączasz , po co grzebać w bezpiecznikach

BMW to nie mercedes trakcje spokojnie wyłącza się guziczkiem :!: :!: :!:

:twisted:

ASC jak Ci się pali w desce rozdzielczej takie coś żółte to jest wyłączone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ABS wystarczy wyjąć bezpiecznik to może do ASC tak samo.

 

 

 

Chodziło mi o to czy wystarczy że przycisne przycisk od ASC i ono mi sie wylaczy czy musze przytrzymac albo cos. A i czy ASC jest domyslnie wlaczony i po nacisnieciu go wylaczam czy na odwrot????

za każdym razem gdy odpalasz silnik ASC jest aktywne,musisz nacisnąć przycisk by je dezaktywować,ponowne naciśnięcie przycisku znowu aktywuje ASC.

Nur bmw e32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli zaświeci się kontrolka na desce to znaczy , że się wyłączył.

Odnoszę wrażenie , że nie wiesz o jaką kontrolkę chodzi?

Może masz ą odłączoną lub spaloną?

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciskasz przycisk ASC system sie wyłącza o czym informuje kontrolka na desce rozdzielczej i pomykasz....nic dodac nic ując. system jest wyłączony do momentu powtórnego wcisniecia przycisku. Nic dodać nic ując. pozdrawiam miłej zabawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale np w E46 jak sie raz przycisnie to sie wlącza, ale jeszcze ma kontrole nad wozem, a jak sie nacisnie i przytrzyma to oprócz tego zapali sie na desce żółty wykrzyknik i wtedy nie ma żadnej ingerencji elektroniki tak jest E46 u mnie w E39 tak nie jest, a w E34 to nei wiem

Wizyta na stacji benzynowej - 300 zł

Zakupy w sklepie motoryzacyjnym - 1000 zł


Jazda BMW - bezcenne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja sie tez podlacze :) ...Bo widze ze moj przycisk cos chyba nie dziala. Naciskam i nic. Dodam ze kontrolki od ABS i ASC dzialaja. Hmmm ktos wie ktory kabel w tym dolnym panelu pod klimatronikiem odpowiedzialny za ASC? Co moze byc jeszcze przyczyna niedzialajacego guzika :D :norty: oprocz przetartego kabla i te de :)

 

...a kolejne pytanie kieruje do posiadaczy e39 z 1996 roku :) jak wylaczacie ASC czy macie na panelu przycisk czy go nie ma ?

NO BMW - NO FUN !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.