Skocz do zawartości

Szyberdach mechaniczny na elektryczny???


gelo8705

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taka możliwość. Bylo już o tym gdzieś na forum. Musisz kupić taki panel z guzikiem i wstawić go w miejsce tego z korbka. Technicznie nic trudnego. Tylko ja bym sie zastanowił nad tym,z tego co widziałem na forum to często sie to psuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ci powiem ze sam zmienialem z mechanicznego na elektryczny i nic mi sie nie psuje. Ja mialem prosciej poniewaz mialem wtedy zdjeta podsufitke i latwo bylo kable puscic.

 

Ale powiem ci ze super sprawa, Tylko jak bedziesz montowal elektryczny silniczek to uwazaj na dlugosci srub, poniewaz kiedys ktos pisal ze sie pomylil i mu lekki bombel wyszedl na dachu. Ja uwazalem i mi nic sie nie stalo :)

 

 

Wesolych swiat :)

 

pozdrawiam MG

Bardzo Mądry Wybór :)

-OO=[][]=OO-


Nie sztuka zabić muche przednią szybą :)

Sztuka zrobić to boczną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli nie masz instalacji to musisz na nowo pociagnac wiazke. Jesli masz to ok 10min roboty. Wykrecasz korbke i wkrecasz silnik. Najpierw jedynie musisz zamknac szyber dobrze a potem silniczkiem w rece przejechac silniczkiem na zamkniecie. Poniewaz w silniczku jest mechanizm ktory sam sie zatrzymuje po ilustam obrotach. Do tego musisz miec guzik i kawalek podsufitki. Koniecznie z tego silniczka ktory kupisz bo niektore nie pasuja.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
odkręć korbke wyjmij ją razem z zaślepką i popatrz czy jest tam lużny kabel z wtyczką

u mnie nie było i pociągnołem sobie ale jest git jeśli nie było elektrycznego dachu od nowości to kabli raczej też nie bedzie....

OK! A skąd ciągnie się kable? Tzn. do przycisku ale skąd bierzemy zasilanie do silniczka... Jest jakaś kostka po drodze? Możesz napisać jak pociągnąłeś kable? (którędy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odkręciłem daszek przeciwsłoneczny ten od pasażera wyjołem osłone słupka i tamtędy poprowadziłem kabel i jeszcze wykręciłem schowek żeby mieć więcej miejsca , ja podpiołem się do zasilania tego gniazda do latarki co jest w schowku i mam napięcie niezależnie od tego czy kluczyk mam przekręcony w stacyjce a jeśli chcesz mieć napięcie tylko przy włączonym zapłonie to musisz podpiąć się pod przekażnik od szyb...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.