Skocz do zawartości

PROBLEM- NIE WCHODZI NA OBROTY


kamil bmw

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH TU ZGROMADZONYCH. MAM MAŁY PROBLEM Z MOIM AUTKIEM OD JAKIEGOŚ CZASU NIE DAJE MI PEŁNEJ MOCY. NA POSTOJU WKRĘCI SIĘ NA PONAD 7000 obr/min A PODCZAS JAZDY Z LEDWOŚCIĄ 5000 obr/min ZACZYNA SIĘ DUSIĆ I PRZERYWAĆ. CO TO MOŻE BYĆ? PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ.

 

P.S JEST TO SILNIK 2.5B m20b25, OLEJU NIE BIERZE ANI DEKA.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil a w Twoim odczuciu to kiedy w czasie jazdy silnik przy 5000 obr zaczyna przerywać to traci iskrę ? Bo jeśli tak to postaraj się sprawdzić przełącznik przepustnicy ,czujnik położenia wału i czujnik identyfikacji cylindra jest na jednym z przewodów zapłonowych .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil zakładam że przy ustawianiu zaworów sprawdziłeś ustawienie rozrządu o tym pisał Dyzio 255 i stan wałka rozrządu w takim razie do sprawdzenia masz wydajność pompy paliwa i stan parownika bo po tym co napisałeś teraz można wnioskować że cierpi na deficyt paliwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W m20 b25 nie ma łańcucha! Więc nie może być wyciągnięty.

 

:oops: :oops: :oops:

Zapomniałem o jakim silniku piszemy. :duh:

 

Jednak jak czytam opis twojego problemu to zastanawiam się nad taką sprawą.

Mówisz o wysokich obrotach.

Na pb i na lpg tak samo.

Wielu spraw jesteś pewien.

 

To wygląda na coś co nie jest sprawą paliwową.

Zostaje napełnienie cylindrów Przy takich obrotach wszystko się dzieje bardzo szybko i jakiekolwiek niedokładności będą dawały znać o sobie. zastanów się czy takie obroty przy zasilaniu gazem nie są zabójcze dla silnika. Jeśli ma wtedy ubogą mieszankę to łatwo popali zawory.

Lub wyprzedzenie zapłonu

Edytowane przez dyzio255
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.