Skocz do zawartości

Problem przy skręcaniu !! BłAGAM POMOCY !!


DJZyrus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie !!

 

W mojej E36 SEDAN przy skręcaniu słysze taki zgrzyt :cry2: tak jak w horrorach drzwi sie zamykają lub gdy są nie na oliwione to tak strasznie zgrzytają i nie wiem co to jest, byłem na diagnostyce i gościu mi powiedział że to może byc łożysko mc person(prawe), a ja wsadziłem dzis łeb lekko pod samochód i skręciłem kierownicą i to jakby od dołu szło. Dodam jeszcze że te zgrzyty występują przy skręcaniu w prawo w lewo nie zdażyło mi sie tylko jak prostuje koła.

 

Panowe :modlitwa: Błagam :modlitwa: Pomocy !! :modlitwa: :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobny problem i tak samo zchodziłem w głowę co to może być : łożysko, niski poziom płynu wspomagania, okazałao się jednak iż sworzeń wachacza jest totalnie suchy wystarczyło podsmarować i śmiga aż miło . Zdejmij koło i przyłuż rękę niech ktoś kręci kierownicą powinieneś poczuć drzenie w tym miesjcu. :cool2:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem bardzo podobny problem i tak samo zchodziłem w głowę co to może być : łożysko, niski poziom płynu wspomagania, okazałao się jednak iż sworzeń wachacza jest totalnie suchy wystarczyło podsmarować i śmiga aż miło . Zdejmij koło i przyłuż rękę niech ktoś kręci kierownicą powinieneś poczuć drzenie w tym miesjcu. :cool2:

Pozdro.

 

Panowie Kolega Arkek miał racje sworzeń wachacza byłwalnięty i go wymieniłem i koniec problem z głowy !! śmiga jak marzenie i skręca jak talala !!

 

Dzięki wielkie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DJZyrus dałbyś radę podrzucić jakaś fotkę który to ten sworzeń?bo też juz obstawiałem łożysko a tu jest nadzieja że to nie to :)

 

HM Fotkę no ok. Choc nie wiem czy ci to cos pomoże ale może...... masz tu link z allegro jak ten sworzeń wygląda http://moto.allegro.pl/item321460006_sworzen_dolny_wahacza_bmw_e36_z3_oryginal_ss.html

To jest ten sworzeń przy kole ,, krótszy". A dam ci jeszcze inne fotki gdzie on sie znajduje może to też ci coś pomoże http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CB11&mospid=47441&btnr=31_0242&hg=31&fg=05

NR 19 prawdopodobnie !!

 

Powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.