Skocz do zawartości

Spryski bez xenonów - były takie wersje?


mms023

Rekomendowane odpowiedzi

OK - rozumiem. Tylko tu jest właśnie inaczej - na odwrót - są oryginalne spryskiwacze a nie ma xenonów (no chyba że są ale nie soczewkowe, ale takich chyba wogóle nie było).

WTF?

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spryskiwacze stosuje sie od dawna wiec nie oznacza to ze auto ma xenony.ja pamietam jeszcze lade 2107 w wersji eksportowej ze spryskiwaczami i wycieraczkami reflektorow.po prostu moze ktos zamowil spryskiwacze do normalnych reflektorow,o ile byla taka opcja .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze mozliwośc, że pewnie były xenony ale taniej było wlożyć zwykłe lampy po przygodzie.

 

jeśli nie ma manualnej regulacji wysokości świecenia reflektorów to były kiedyś xenony ;-)

BMW X3 3.0d LCI

było:

BMW 3 E46 330d - ten silnik to poezja !

Audi A6 quattro 2.5 TDI- silnik specjalnej troski

Audi A4 1.8 Turbo 200 PS.., b.mile wspominam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. w Calibrze występowały w opcji spryskiwacze bez Xenonów... Generalnie w Calibrze nigdy nie było Xenonów a spryski jak najbardziej

Powiedz mi... maleńka, czy mnie kochasz?? Powiedz mi... czy kochasz moje BMW??


Haratacze - BMW


http://img.userbars.pl/80/15963.png

http://img.userbars.pl/26/5164.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w e36 tez były spryski bez xenonów, ale raczej w e46 nie było takiej opcji. Pewnie była przygoda :)

Tak jak ktoś napisał: sprawdź czy jest ręczna regulacja wysokości świecenia reflektorów (suwak obok suwaka regulacji oświelenia "licznika")

Jeżeli tej regulacji nie ma - były xenony.

Gdyby była przygoda, pewnie i spryskiwaczy by nie było...

Jest jeszcze jedna opcja - sprzedający zabrał sobie lampy xenonowe, a wstawił zwykłe :wink:

E46 320d 175 PS@365Nm ...by Rogalotti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e46 byla opcja zamowienia w salonie spryskiwaczy lamp do auta z lampami na zarowki H7 czyli zwyklymi . Widzialem kiedys taka 328i z 99' ze spryskami a bez xenonow .
Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź czy jest ręczna regulacja wysokości świecenia reflektorów (suwak obok suwaka regulacji oświelenia "licznika")

 

Jest regulacja. Obok pokrętła do świateł są 2 suwaki.

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e46 byla opcja zamowienia w salonie spryskiwaczy lamp do auta z lampami na zarowki H7 czyli zwyklymi . Widzialem kiedys taka 328i z 99' ze spryskami a bez xenonow .

 

No to wszystko jasne w takim razie.

Dzięki!

Pozdrawiam

Freude am Fahren - anytime, anywhere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze mozliwośc, że pewnie były xenony ale taniej było wlożyć zwykłe lampy po przygodzie.

 

jeśli nie ma manualnej regulacji wysokości świecenia reflektorów to były kiedyś xenony ;-)

 

maciek, brak regulacji polozenia swiatel nie oznacza wcale ze byly ksenony.a przynajmniej e39 po lifcie wystepowala bez ksenonow ale i bez recznej regulacji swiatel.wiem bo pytalem juz o to kiedy tu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Z tego co pamietam to BMW ( i nie tylko ) wypuszczalo seryjnie na rynki skandynawskie lampy halogenowe ze spryskiwaczami

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.