Skocz do zawartości

zna ktoś te auto prosze o opinie bo chce wrócić do bmw


zyga

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam takie pytanie zna ktoś te autko bardzo proszę o opinie na temat tego samochodu tylko proszę nie pisać na temat silnika nie to jest najważniejsze bo taki mały chce teraz kupić jedynie co mi sie nie podoba to ten tył i troche maska ale środek dość fajny

http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4577787

życie zaczyna się dopiero z BMW


E30 CABRIO 2.5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie gały nie mylą to jest automat, a o tym sprzedający nie pisze, więc to też weź po uwagę.

agrotuning pomijam milczeniem :duh: :mrgreen:

montrealblau metallic

http://images32.fotosik.pl/159/5915b878132dde91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tych 316-stkach jest że tak je wszyscy tuningują :norty: To pewnie ta moc...

 

Daj sobie spokój, przecież to agro-tuning... Ciekawe po co ten wlot na masce.

 

A tak wogóle to nie ten dział.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale najlepszy tekst to:

CENA jaka mnie interesuje za nią gotówki to 5500zł Jest to cena aktualna tylko w weekend!!!

Normalnie cena jest dużo wyższa.

no trzymajcie mnie :twisted2: koles zienia ceny w zalewznosci jaki ma dzien chyba hehehe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tych 316-stkach jest że tak je wszyscy tuningują :norty: To pewnie ta moc...

 

 

:nienie: nie wszystkie, ja miałem dwie 316-tki i nie tuningowałem nic :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG!

Zobaczylem tylko ten wlot na masce i ze to 1.6 i zbieralo mi sie na smiech :)

Jak ktos chce tuning to niech zacznie od zakupu auta z dobrym silnikiem, w przeciwnym razie tuning jest bez sensu, chcac zrobic cokolwiek porzadnie przekroczy wartosc auta...

No prosze i to z Opola...

wieje mi tu nie konsekewencja, wlot zrobiony, znaczek z tylu zdjety, z przodu zostal, tlumik jak w maluchu...

 

Moim zdaniem porazka, i uciekac daleko od tego, w podobnej cenie znajdziesz lepsze egzemplarze w dodatku z klima, trzeba tylko poczekac na okazje, a nie tuning...

Cos musi byc mocno nie tak skoro zaczal tuning i chce sie pozbyc, w dodatku za tak niska cene...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
...Moim zdaniem porazka, i uciekac daleko od tego, w podobnej cenie znajdziesz lepsze egzemplarze w dodatku z klima, trzeba tylko poczekac na okazje, a nie tuning...

 

Lepsze egzemplarze w podobnej cenie??!! Heh nie widzialem jeszcze e36 w tak niskiej cenie. A każde następne w podobnej omijałbym szerokim łukiem tak samo jak i ten. Raczej nie bez powodu ktoś podał tak małą cenę. Zresztą to takie kupowanie na siłę (to do autora tematu). Muszę mieć e36, ale mam tylko 6k zł. Więc kupie trupa ale będę je mieć. Jak kupować to albo konkretne auto albo wcale. Lepiej wtedy poczekać, dołożyć i kupić coś pewnego. E36 w cenie 5k zł nie prognozuje nic innego jak kolejnych wydatków. I trzeba być wyjątkowo krótkowzrocznym/naiwnym, żeby się na takie coś decydować. "zyga" dołóż drugie 5k zł i szukaj e36 albo kup w miare zdrowe e30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Lepsze egzemplarze w podobnej cenie??!! Heh nie widzialem jeszcze e36 w tak niskiej cenie. A każde następne w podobnej omijałbym szerokim łukiem tak samo jak i ten. Raczej nie bez powodu ktoś podał tak małą cenę. Zresztą to takie kupowanie na siłę (to do autora tematu). Muszę mieć e36, ale mam tylko 6k zł. Więc kupie trupa ale będę je mieć. Jak kupować to albo konkretne auto albo wcale.

 

:cool2: Gdyby wszyscy podchodzil do tematu BMW w ten sposób. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce tuning to niech zacznie od zakupu auta z dobrym silnikiem...

 

A gdzie w ogloszeniu jest mowa o tuningu mechanicznym czy chociazby elektronicznym? Bo chyba olepienie samochodu papa to nie tuning... Tuningowac mozna wszystko, bo i co zlego jest w tuningowaniu 316i? Przeciez nie trzeba tworzyc rakiety o osiagach porownywalnych z suzuki hayabusa... Mam 316i w takim stanie ze jesli moglbym tylko dodac jej te 20KM to nie myslalbym o zadnym zazylowanym 2,0 czy wiecej, bo wiem co mam a nie kupuje BMW po pasjonacie predkosci i krecenia bakow. 316i w compacie jakby mialo te 125KM to dziekuje, wiecej mi nie trzeba. W sumie szkoda ze BMW nie mialo w tamtym czasie takiego silnika, bylo tylko 316i102KM, 318i115KM i odrazu is140KM i 320150KM, przydaloby sie zeby tak 318i mialo te 125KM i zapchalo ta luke a byloby wybornie :) No ale wracajac po to jest tuning by podnosic osiagi seryjnych samochodow a co sobie przerobisz to Twoj wybor... Co do E36 ponizej 10tys zl napisze krotko, kup sobie E30...

Edytowane przez Sendra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale kolego sa dwa rodzaje tuningu:

optyczny i mechaniczny

tu jest mowa o optycznym!

przeciez wiekszosc aut jezdzacych po ulicach ma tylko tuning optyczny! no moze jakas namiastka mechanicznego jest np. stozkowy filtr powietrza!!!

a co do tego auta to ja bym go nie kupił! cena cos podejrzana noi jeszcze ten tuning optyczny..................... ja bym tego nie ruszył!

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.