Skocz do zawartości

Do uzytkowników E46...


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ja zakupiłem jakiś 2 miesiące temu 320d po lifcie. Przebieg ponoć 150 tys. km, xenonki, fabryczny autoalarm, klimatronic (to ma chyba każdy) poza tym ubogo i na stalówkach ale już nie długo. Narazie wymieniłem olej i zaślepkę głośnika. Zrobiłem jakieś 6tys i jestem happy :lol:

 

Aha no i dałem 33 tys, zarejestrowany był w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierownice z której strony masz (bo piszesz że zapłaciłeś w funtach). Bo jak to anglik to za zmianę strony dasz następne tyle co już dałeś:)
kierownica po prawej. ale poki co tu mieszkam, studjuje i przez najblizsze 2 lata nie zamierzam sie ruszyc. a auto jak bym chcial sprzedac to juz moge je gonic za 8k funtow, bo nie jest rejestrowane w HPI, to jest w rejestrze wypoadkowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
ja swoją e46 323i m52b25TU 1999r 200 000km kupiłem za jakies 24000pln łącznie z zarejestrowaniem, sprowadzony z Niemiec, musiałem wymienic opony, pomalować jeden tylny błotnik bo miał rysę i wymienic zbiornik wyrównawczy, ale jeszcze muszę zrobić łączniki stabilizatorów z tyłu i gumy na wahaczach, wyposażenie normalne, żaden rarytas, ale auto zadbane i z zewnątrz i w środku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2001 ,325 coupe,niebieskie ,xenony,opony zimowe nowki niestety nie bylo letnich z samochodem,bez skory,180000km,ksiazka servicowa ze stemplami,auto kupilem w szwecji bo tu przebywam za 31tys zl
nic tak nie odpreza jak minuta dla weza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Hej a ja swojej szukalem 3 miechy i w Polszy i u wroga w koncu przed wczoraj kupilem :mrgreen: .320d 2001 grudzien z oplatami licze jakies 40 000.Pol skóra ,trojramienna kiera ze sterowaniem,kubelki ,worek na narty i inne pierdoly no i najlepsze 110 000 przebiegu :D Auto jak nowe kupione w Niemczech od kobitki :cool2: Ksiazki serwisowe i teczka faktur na taile.A dzis sie dowiedzialem od polskiego dealera BMW, ze auto moze byc serwisowane w ASO i moze nie byc po nim sladu w europejskim rejestrze (bo chcialem przed kupnem sprawdzic ją po VINie)jakiez bylo moje zdziwienie jak zadzwonilem z Niemiec do Polski do ASO a pan mowi ''nie, nie mamy tu takiego auta''a jeszcze bardziej zdziwiona wlascicielka,ktora zniosla stos faktur no i na szczescie sie zdecydowalem.A do tej pory myslalem ze jak serwisowane w ASO to musi byc w ogólnym rejestrze.Wracajac do kupna to sie troche zjezdzilem i z kazdą cus nie teges bylo a to po wypadku i zle zrobiona a to krzywa i zajezdzona (ale w telefonie slyszalem ''igialka Panie'',''cukiereczek'')no ale trafilem kupilem i nie zaluje(ale mam dosc kupowania na ''tyn cos'').Szukajcie a znajdziecie. :cool2: Edytowane przez lekler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35.000 330xi 2001 z Mpakietem przebieg 122000 władowałem w samochód dodatkowo około 10 tyś, wymieniłem całe zawieszenie, opony, pół osie napędowe, sprzegło+koło dwumasowe, chłodnice, sportowe klocki i tarcze. Teraz czuje się w nim bezpieczny :8) chodzi jak złoto, :cool2: szukałem około 2 miesięcy, pełno szrotów obejżałem z znaczkami BMW :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.