Skocz do zawartości

Do uzytkowników E46...


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

33 tys. za czarnego touringa e46 320 d - 175 tys. z 2000 r. - samochód sprawdzałem po zakupie nie kręcony nie bity, był zarejestrowany w Polsce - kupowałem w ciemno. Ksenon, 2 komplety felg 16" i 15", klimatronic. zrobiłem 23 tys. jedyne co to wyminiłem to klocki i tarcze :8) . bardzo zadowolony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Moje BMW - e46 320d Top Executive Edition r.pr. 2004 - niemal pełna lista opcji - skóra, podsufitka czarna, duża Navi, zmieniarka, audio HK, podgrzewane fotele, climatronic, el. szyberdach, PDC, bixenon, el. roleta, tel. Nokia 6310 plus zestaw głośnomówiący bluetooth (super sprawa!), zawieszenie M, sportowa kierownica wielofunkcyjna, worek na narty itd, itp, 2 komplety oryg. alufelg, 3 komplety opon (2x lato i 1x zima), przebieg 92000 km, silnik nowy z gwar. BMW (miał wadę fabryczną-pęknięty blok), bagażnik dachowy BMW, box BMW, kupiony w PL od znajomego z pełną dokumentacją i gwar. BMW. serwisowany w 1 serwisie BMW, klocki, tarcze, wachacze, oleje i filtry - nowe wymienione w BMW.

 

cena 55000 trzy miesiące temu. Samochód E . X . T . R . A . !!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 letnie 319ci za 160tys zl ?? chyba cos koledze sie walnelo ;)

 

Tam pisze kupione jako nowe, 4 lata temu tyle dałem. tzn. w grudniu 2004 :wink:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu wróciłem z Rzymu , przywiozłem sobie 320d kombi, przebieg 174tys km 2000r , po dużym serwisie ,opony ,oleje,filtry, amory gumy w zawieszeniu nowe. Wyposażenie extra to ksenony , skóra i głosniki harman kardon . Minusy to blacharka do poprawek(standard w w Rzymie),wykruszone gumowe podszybie , wyrwany przycisk od szyb z tyłu w drzwiach , i porysowana szyba z tyłu od wycieraczki . No i plastikowe elementy deski (zszedł lakier, ale to chyba standard). Cena : taniej niż na allegro ... dużoooo taniej:)

 

To jest nie ważne : Ważne jest to że zrobiłem 1700km i mogę teraz pojechać następne 1700km , bo nie jestem zmęczony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 328CI E46 z 2000r

Na pelnym M-Pakiecie w kolorze m-ki :) (niebieski) wszystko procz skory + felgi 18 na wzor M6 z przebiegiem 115000tys zaplacilem miesiac temu 37 000 zl

 

 

Jak na ten przebieg i lata to chyba tanio.

 

Ja za swoje 328Ci z 2000r dałem 40tyś ale to było w promocji od kolegi kupowane auto rok temu. Ciekaw jestem za ile teraz bym je sprzedał. ??

"A Pan 9mm Jest Pasterzem Chroniącym Moją Sprawiedliwą Dupę W dolinie Ciemności..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 328CI E46 z 2000r

Na pelnym M-Pakiecie w kolorze m-ki :) (niebieski) wszystko procz skory + felgi 18 na wzor M6 z przebiegiem 115000tys zaplacilem miesiac temu 37 000 zl

 

 

Jak na ten przebieg i lata to chyba tanio.

 

Ja za swoje 328Ci z 2000r dałem 40tyś ale to było w promocji od kolegi kupowane auto rok temu. Ciekaw jestem za ile teraz bym je sprzedał. ??

 

30tyś ?? :twisted2: żartowałem :D tak pytam bo ja mogę kupić nawet jutro salonowe A4 1.8T od pierwszego / mój szef / za.... 10tys zł czarny sedan rok 97 oraz 150tyś km , to oferta dla nielicznych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JaVol, z tego, co wiem, przebieg można sprawdzić w każdym ASO, BMW ma wspólną bazę danych. Oczywiście warunkiem jest to, że auto było do końca seriwsowane w BMW. Jeśli przyjedziesz do nich z autem, które ostatni raz było w niemieckim ASO np w 2006 r., to oczywiście mniej-wiecej Ci powiedzą jaki ma przebieg, ale nie dadzą na to żadnej gwarancji. A skasować skasują. :) Plusem jest to, że łatwo zweryfikować oryginalność książki serwisowej i tego, co twierdzi sprzedający na temat historii auta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam...

Też nie tajemnica: E46 320D TOURING 2000 ROK

wyposażenie: Kesenonki+spryskiwacze, szyberdach, 4 x elektryka okna, steptronik, podłokietnik, relingi, hak, parktronik, klimatronik, cd, telefon nokia 6110, elektr. regulacja kręgów lędźwiowych, ESP, kierownica sport multifunkcyjna, 6 x airbag, sensor deszczu. Garażowana, nie bita, serwisowana do 2006, Zadbana, od 2 właściciela, przebieg 190 000

 

cena: 7900 EU (CHYBA DOBRZE??)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

E46 318D TURING

Wyposażenie : klima, 4 poduszki + kurtyny, DSC, ABS ( to raczej każdy ma)

na felgach 15" 195/65, elektryczne lusterka, szyby elektryczne tylko przód,

rok 2003.10 na liczniku 172tyś.km. CENA : 39tyś. zł.

do tej pory wymieniłem amortyzatory przód, tuleje, wszystkie klocki i tarcze,

-wydałem na to 2,5 tyś. zł, do tego olej mobil 1,(dałem 460zł przepłaciłem)

bez wypadkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320d 99r (136km) przebieg 125000 km (udokumentowany w ksiazce, sprawdzona w ASO) kupiona w II 2008r narazie przejechalem nia 5tys km i bez wiekszych problemow, a zaplacilem za nia 33tys zl juz z pierwsza rejestracja.

 

Pozdrawiam,

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za swoja 328Ci z 2000r. z alusami pelna oryginalna ksiazka serwisowa, przebiegiem 45k mil to jest 75k km, pol skora, audio harman-kardon, dalem 2600 funtow, ale byla do roboty, miala przerysowany caly bok. podczas serwisu zaraz po kupnie musialem wymienic pompe wody, do tej pory jeszcze wiatrak. ze wszystkim z malowaniem serwisem itd. wyszla mnie 4300funtow, t jest jakies 18000zl. zrobilem ponad 4k mil i odpukac nic sie dzieje, chodzi perfekcyjnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.