Skocz do zawartości

Do uzytkowników E46...


grzechusk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie odnosnie E46, jesli to nie tajemnica to ile wy daliscie za swoje E46 z jakim silnikiem i jakim przebiegiem i czy polak czy niemiec, za odpowiedzi z góry dziekuje, a jesli ktos napisze nie widze sensu tego postu to juz mówie interesuje mnie prawdziwa cena za wmiare dobra e46 a nie ta na ogłoszeniach bo jak one sie maja to wszyscy wiemy. Pozdrawiam.

 

Aha jesli niemasz nic do powiedzenia na temat tego postu nie pisz nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

Dla mnie żadna tajemnica :)

E46 318Ti, model po lifcie, pierwsza rejestracja 2004.

Silnik 2.0, 143KM

Wyposarzenie standardowe + :ksenony, klimatronik, kiera sportowa, orginalne alufelgi.

Auto kupione w serwisie BMW w wawie - bezwypadkowe, I-szy właścicel, serwisowane, przebieg 74600km.

cena: 54000

 

Auta szukałem 6 miesięcy. Cena troszke wysoka, ale przynajmniej mam pewne auto....a to przy zakupie (nie tylko) BMW bardzo ważne...

Po 6 miesiącach jazdy brak jakich kolwiek problemów z samochodem (jedynie wymiana cewki zapłonowej). Nie żałuje ani jednego grosza z ceny, którą zapłaciłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

dla mnie tak samo :

 

E46 318i 118kucy 126tys przebiegu ( sprawdzane w serwisie) rocznik 2000

kupuione od polaka, niestety od takiego idioty, ktoremu jak padla sonda za katem, to zamiast ja wymienic wzial ja wyrzucil ( nie dzialajaca), i w miejsce dziury dospawal kawalek rury :mad2: to samo z silnikiem ale nie cchce sie rozwodzic bo sie tylko

 

Zaplacilem 35tys i juz pnad 5 wlozylem a ponad 40 tys to moglem sobie 330i z tego roku kupic;/

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja kupiłem 3 miesiące temu e46 sedan 1998/99 ze szwajcarji

 

silnik: 2.8

wyposażenie: standardowe

na liczniku 166tys, orginalana ksiązka serwisowa jest.... :norty:

komplet alu letnich bbs 17 i komplet zimówek na 16

auto nie jest ,,składane z trzech" ale wiadomo jakaś przycierka była.. :)

cena 30tys z opłatami, jak narazie odpukać jestem bardzo zadowolony :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318Ci, bixenon, skóra, klimatronic, podgrzewane fotele itd. itp. pełna opcja.

Rok 2004. Kupione jako nowe w PL. Wystawiona za 189000pln, wyrwałem za 160000pln.

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW 330d touring steptronic "Lifestyle Edition"

Rok produkcji: 2004

Przebieg (na liczniku): 135.000 km

Kolor : black saphire

 

Xenon, climatronic, fotele podrzewane, Kierownica ///M, PDC, szyberdach, bez navi, fotele pół skóra (life style), czarne wnetrze razem z sufitem. Dla mnie w zupełności wystarczy.

 

Sprowadzona z Niemiec,(słuzbowóz) ja rejestrowałem. Koszt auta w PL: 63.000 PLN z rejestracją.

Do zrobienia Inspekcja II (oleje, filtry, klocki, płyny). Auto ma nowe turbo zmienione w Niemczech.

 

Stan: Naprawde, naprawdę super. Wnetrze jak nowe. Technicznie idealna.

Do malowania maska - odpryski.

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
4 letnie 319ci za 160tys zl ?? chyba cos koledze sie walnelo ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320dTA , wyp. ponadstandardowe , bixenon itp itd. bez skóry i navi

------------------------------------------------------------------

22 czerwiec 2002r - Somorawinski full serwis bezkolizyjne

------------------------------------------------------------------

kupiłem gdy miało 4 lata czyli w maju 2006 - cena wyjściowa

53000zł / 1wł / ubita na 46000zł , do tej pory praktycznie nic nie robię

przy aucie - do teraz do lutego bo wymieniłem wahacze.

przebieg przy kupnie 232tyś km , obecnie 268tyś km :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compact 320td 150KM.

1 wlasciciel niepalacy, auto sprowadzone, zaplacilem za kupno 44.000zl + 4.100zl OC. Pachnie w srodku do dzisiaj bez zadnych zapachaczy. Pelna dokumentacja, sprawdzone w 3 roznych, niezaleznych warsztatach i 2 ASO - nie bylo bite, wszystko oryginalne :)

Przebieg byl 139.000km.

 

Wpakowalem cos kolo 10k na wlasne zyczenie (felgi, kierownica,chip, wymiana zawieszenia,dodatki) :)

 

Jestem autem zachwycony :mrgreen: i jest to moja druga milosc :)

 

Wczoraj wrocilem z Poznania, cala A2 przelecialem na tempomacie grubo powyzej dozwolonej predkosci. Ograniczala mnie tylko antena na dachu, ktora jest do 180km/h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320d 150KM full wersja ,bez navi 2002r pierwszy własciciel kupiony w PL serwisowany 80tkm przebiegu , nie malowany kupiłem w X 2006 za 60000 pln

Jasny gwint , ale są widełki cenowe , ja chciałem moje sprzedać w lecie za 45tyś ale coś mi mówiło nie , miałem kupca , cawał 40 a 5 pózniej no ale albo gotówa albo nic , kupił nowego golfa w salonie a ja nie załuję że nie sprzedałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ja kupiłem w miarę tanio , 320d touring 136 km z 2000 r. za 26.700 na polskich tablicach , wyposażenie full bez skóry. Ale powiem Wam że coś to auto nie chodzi , wymieniłem termostat , uszczelniłem doloty powietrza do turbiny i muszę jeszcze wymienić przepływomierz bo jest dziura ok. 2500 obr. walczę z wyciekiem płynu chłodzącego ale na razie nie mogę znaleźć gdzie to wycieka .Przy okazji jeśli ktoś ma auto z takim silnikiem to proszę o kontakt najlepiej nr tel. bo chcę sie dowiedzieć jak innym się spisują i co zrobić żeby to było BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330d w kombi z połowy 2001 r. Manual.

Wyposażenie pełne, m.in. ksenony, skóry, 8 poduch, szyberdach, full elektryka, audio HK, oryginalne felgi BMW 18'. Kupione rok temu przy przebiegu 117 tys. Auto zza granicy, sprawdzone w salonie BMW w Warszawie, przebieg orygianlny, w środku jak nowe. Cena 54 000.

I od razu dodaję, że nie wierzę w tanie "okazyjne" auta tej marki. Zanim kupiłem, obejrzałem chyba z 10 z tym motorem, każde "bezwypadkowe" i "idealne". Połowa z nich miała wspawaną jak nie ćwiatrkę to więcej... :) A druga połowa zabita na amen z przebiegami rzędu 350 tys km i lepiej, z wymienioną kierownicą i tapicerką. Przed kupnem radzę obowiązkowo wizytę w ASO, a na miejscu rzeczoznawcę z PZMot. Pozdrawiam i zyczę szczęścia przy kupnie.[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście matyr ma rację , ja blacharsko sprawdzałem to autko , ale jak wyszło że nie bite to już mechanikę odpuściłem a ponieważ to mój pierwszy diesel to jak trochę był wolniejszy to pomyślałem że tak ma być . Autko piękne , czyste , wyposażone ( nawet telefon jest ) ale coś nie jedzie , wymieniłem filtr powietrza , termostat , uszczelniłem doloty powietrza i jest lepiej ale dalej to nie jest 136 KM , wymienię jeszcze przepływkę i zobaczę jak wtedy będzie. Jedak jestem zły że nie kupiłem w benzynie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Panowie.....żadna nie kupiona (e46) piękna , nie bita, szwajcaria,dziadek do kościoła......każdy z nas dał dużo kasy!!!!!za swoje cakco....i tak ma być!NIKT NIC ZA DARMO NIGDY NIE ODDA!. i to jest rada jaka powinna widnieć w dziale używane......BMW to nie jest fiat, stan techniczny przy zakupiepie , jeśli jest dobry, zwraca nam się bezawaryjną i BEZPIECZNĄ jazdę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja osobiście wyznaję zasadę ,że każdy dobry samochód jest wart swojej ceny! Skoro nowe BMW '08 kosztuje około 150k to nie liczmy na dobrą okazję za 28900 po 6siu latach......

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spokojnie mogę się przyznać; rocznik 2000, NIE sprowadzany (od początku z polskiego salonu), rok temu w maju przy przebiegu 94 tys. km kupiłem za 40 tys. z groszami. Do dnia dzisiejszego leję tylko ropę bo kupiłem miesiąc po serwisie więc nawet nie było czego wymieniać a zrobiłem dopiero ok. 12 tys. i zbliża się następny przegląd. Wyposażenie, itp. w galerii po kliknięciu obrazka poniżej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 99r 328ci dałem 47000 pln z opłatami i przyjazdem do polski, euro było po 3,75

Stan: nawet oleju nie musiałem zmieniac, jezdził nia pracownik serwisu, jestem bardzo zadowolony, zero problemow.

Wyposazenie: bogate :) sport siedzenia, pełna jasna skora, wersja z drewna szlachetnego, xenon, pdc, szyber szklany, oryg. sport zawieszenie, i jeszcze to co zwykle w coupe.

 

Moze i duzo, ale mam to co chciałem :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za swoją 320D 2000r sprowadzoną z Francji dałem 32.000 + rejestracja, może to dużo, do tej pory aby raz coś się działo tzn. nie miała mocy, ale po analizie i kompie wszystko wróciło do porządku. cena naprawy 100zł i na razie tyle mnie kosztowała, oczywiście nie liczę oleju i filtrów, aha i jeszcze łożysko sobie wymieniłem bo huczało cena 75zł i to chyba wszystko :D

 

wyposażenie: elektryka, klima, webasto, alu 17'' oryginalne

przebieg: niedawno wskoczyło 200.000

BMW-Banditen Motor Wagen


INSTRUKCJA E46

http://www.wupload.com/file/194077137/Instrukcja_BMW_E46_PL.pdf

Komunikaty kompa niem-angielsko-polskie

http://www.wupload.com/file/194069634/komuinikaty_bmw.txt



----------------------------------------------------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

318I 2000 r 80 tys Km steptronik skóra itd itd sprawdzona w ASO miesiąc temu 10 tys Euro + receling ( czy jako tak ) 700 zł u polaka w PL :) i na nic bym nie zamienił :)

E46 2000 r

1.8i

Steptronic

Full Opcja


ślicznotka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

320dT 2004, kupiona w grudniu 2005 za 72 kpln. Wówczas przebieg 53 tkm + bardzo dużo dodatków: ksenony, półskóra, sportowe fotele, czarna podsufitka, automatyczne światła/wycieraczki/klima, itp. Teraz wiem że było warto - wówczas był to górny pułap cenowy dla tych aut. Właśnie je sprzedaje i życzę sobie 52 kpln. Myślę że dam radę sprzedać, a kupujący nie pożałuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330d w kombi z połowy 2001 r. Manual.

Wyposażenie pełne, m.in. ksenony, skóry, 8 poduch, szyberdach, full elektryka, audio HK, oryginalne felgi BMW 18'. Kupione rok temu przy przebiegu 117 tys. Auto zza granicy, sprawdzone w salonie BMW w Warszawie, przebieg orygianlny, w środku jak nowe. Cena 54 000.

I od razu dodaję, że nie wierzę w tanie "okazyjne" auta tej marki. Zanim kupiłem, obejrzałem chyba z 10 z tym motorem, każde "bezwypadkowe" i "idealne". Połowa z nich miała wspawaną jak nie ćwiatrkę to więcej... :) A druga połowa zabita na amen z przebiegami rzędu 350 tys km i lepiej, z wymienioną kierownicą i tapicerką. Przed kupnem radzę obowiązkowo wizytę w ASO, a na miejscu rzeczoznawcę z PZMot. Pozdrawiam i zyczę szczęścia przy kupnie.[/b]

Nie do końca prawda. Właśnie sie przymierzałem do kupienie żonie czegoś takiego (bez skóry- sedan) z błotnikiem trochę wgniecionym i maską szturchniętą- poducha kierowcy na wierzchu (pozostałe 5 na miejscu :-) ) za 32 000 plus opłaty (ze zrobieniem juz). Przejechane 180 tkm. zastanawiałem sie o 1 dzień za długo :-) - silnik chodził rewelacyjnie zawiecha tez bdb.... turbina suchutka bo odkręciłem przewody nawet...

Niekiedy sie zdarza okazja... z tym że to nie była taka okazja jak te z Gniezna :-) :mad2:

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

316ti SE, 2002, przebieg okolo 70 tys km (jest w milach dlatego mowie okolo :) , jestem drugim wlascicielem, pelna ksiazka serwisowa z przegladami co 10tys mil, nie walony, autko w stanie idealnym.

 

Zaplacilem za nie £5000 czyli cos kolo 25tys zl (teraz juz chyba mniej bo funt leci w dol).

 

Poki co jestem bardzo zadowolony :8)

 

 

 

Filon sliczny pies, zupelnie jak moj :) Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.