Skocz do zawartości

tylnia klapa-plastiki -demontaż


kaszubskapyra

Rekomendowane odpowiedzi

witam :D -hmm..skoro już wiem że jest uchylna szyba w touringu a u mnie nie mogę jej otworzyć :mad2: -chciałem dokladnie się przyjrzeć mechanizmowi ktory ją uruchamia-odkręcilem klapę narzędziową(poszlo super gladko)następnie wszystkie zatrzaski i śrubki które widać od wewnątrz plastikowej oslony(dość dużo tego) no i.....lipa :oops: -trzyma się nadal klapy jak przyklejona-chociaż zewnętrzne ścianki się odchylają.jeśli ktoś ją demontowal to proszę o wskazówki .dzięki dzięki :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja demontowałem.

Po wykręceniu tych wkrętów cały ten kram zleciał mi na łeb :cool2:

Pod nim jest gąbka wygłuszająca ale raczej nie widzę szansy na to , że się przykleiła.

A wypiąłeś uchwyt do awaryjnego otwierania klapy? On też może trzymać.

Dopiero zobaczyłem , że masz e34 :duh:

Ja mam e39

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

kiedyś w mojej Buni demontowałem ten plastik, po odkręceniu wszystkich śrubek )i po odkręceniu tych pod zaślepkami) nie chciała wyjść cała plastikowa obudowa okazało sie że jest jeszcze jedna śrubka chyba w okolicach raczki więc radze sprawdzić dokładnie (nawet jeśli wydaje sie że śrubka nic nie trzyma lepiej wykręcić niż sie siłować) poza tym uszczelka od strony szyby trzyma te plastiki wchodzą tam tak jakby w słupki no i trzeba uważać żeby nie połamać tej osłonki na silniczek wycieraczki.

 

tak naprawdę poszło gładko jakieś 10-15 min za pierwszym razem później znowu miałem okazje zdejmować i byłem już mądrzejszy o poprzednie doświadczenia

 

POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

upssss... :duh: plastik mam zdjęty(nie było tak żle-malżonka pomogla :oops: )obadalem ten wylącznik od szyby za pomocą kontrolki i nie ma tam prądu :cool2: czyli albo przewód gdzieś przetarty albo bezpiecznik(no wlaśnie ta szyba jest podpięta pod jakiś bezpiecznik?a jak jest to pod który,gdzie go szukać?)dzięki :modlitwa: za odzew i rady-uczę się :reading2: i poznaję to autko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.