Skocz do zawartości

BMW 520d 163KM Czy to "jeździ"???


Robert32

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie lepiej zadawać na priv do kogoś, kto ma takie auto, bo zaraz pojawią się głosy, że za słaba. Odbyłem jazdę 520D i jako że nie jestem szaleńcem to twierdzę, iż ten silnik nie jest zły. Na pewno nie ma takiej dynamiki jak 530D (535 nie jeździłem, ale na pewno ma jeszcze lepszą) ale myślę, że daje sobie radę, aczkolwiek nie ma niewiadomo jakiego szału-jak to piszą w magazynach motoryzacyjnych - "w zupełności wystarcza do sprawnego przemieszczania się" ;) Jeżeli nie chcesz przeznaczać większej kwoty czy po prostu nie możesz, to lepiej kupić fajną 520D niż zajeżdżoną 530D, przynajmniej według mnie...
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat postu: BMW 520d 163KM Czy to jeździ???

 

nie to stoi na ceglach :duh:

 

moze ma latac ???bo loty samochodow staja sie ostatnio modne u nas w kraju....

jezdzi, na pewno slabiej niz 3,0d i slabiej niz M5

bo raczej bmw nie wypusciloby auta co nie jezdzi....

pytanie czy to jezdzi jest troszeczke infantylne , bo w koncu nikt nie kupuje 2,0 d na wyscigi :mad2:

to silnik dla osob ktore jezdza glownie po miescie i na krotkie trasy, dla osob lubiacych spokojny tryb jazdy i ceniacych niskie zuzycie paliwa

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy BMW 520d 163KM z 2006r da się jeździć??? Słyszałem że taki silnik w takim aucie to porażka.

Proszę o opinie!!!

Ten silnik nie jeździ powinni go zakładać do kosiarek a nie do tych aut

 

chlopie, ale masz argumenty :duh:

najgorsze jest to ze podczas rejestracji oszukales nas wszystkich i zaznaczyles opcje-mam ukonczone 18lat

ale i tak wszystko sie wydalo :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że to samochód który teoretycznie jest skierowany do osób których interesują samochody pokroju Mondeo, Laguna a chcieli by mieć BMW. Ten samochód ma być ekonomiczny i tani w utrzymaniu, a nie być bolidem nie do zatrzymania. W nim liczy się przede wszystkim Ekonomia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady dlaczego to miałyby nie jeździć http://www.worldofmotorsports.com/car/tech_spec.asp?specID=22047&make=BMWMoże jakaś avensis 177km pogoni bmw ale czy to o to chodzi... aby wywalczać pole position na każdych swiatłach :wink:
(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

163km to sporo, wcześniej miałem 525d z 2001 roku o takiej mocy i jeździło się znośnie. Żaden to bolid F1, po prostu miłe auto do normalnej jazdy. Jak ktoś chce coś mocniejszego, to chipuje lub idzie od razu w 530d i w górę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.