Skocz do zawartości

Samopoziomowanie świateł?


Filon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zarejestrowani
ja tez mam zenonki i samopoziomowanie dziala, ale ponoc w zwyklych lampach tez tak jest bo komputer sprawdza czy el. reg. swiatel jest sprawna ;D

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym włączeniu świateł robia mi bzz bzz góra dół. Wszystkie tak mają czy to jakiś samopoziomowanie?

Dodam że Zenonów nie posiadam :-)

 

tak jest ...to nie jest samopoziomowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest identycznie tylko ja mam xenony może na normalnych lampach taż tak jest :cool2:

Pozdrawiam

 

A ja mialem normalne i mam xenony - efekt ten sam :)

:duh: :duh: :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,nie mam ksenonow i tez mi swiatla jezdza goa-dol.jesli to nie jest samopoziomowanie to co? tez sie kilka razy zastanawialem i do dzis bylem przekonany ze to jednak samopoziomowanie!?

 

Komputer sprawdza,czy silniczki dzialaja. Kolejnym etapem byloby ustawienie odpowiedniego poziomu pobranego z czujnikow na kole, ktorych nie ma. Jesliby silniczki nie dzialaly, lub jeden z nich to komp ustawilby sie w tryb awaryjny.

 

W niektorych modelach (np. moj compact) zmiana zwyklych na xenony wiaze sie z dodatkowym ukladem oszukujacym komputer (chodzi o zarowki).

Nie jest tak prosto jak u innych przelozyc lampy i podpiac wtyczki. Po tej operacji swiatla zaczely mi mrugac i gdybym dalej mial je wlaczone wymagana bylaby wizyta w serwisie :)

Dolozyli mi uklad oszukujacy i problem zniknal. Nie swieca sie takze na desce "przepalone zarowki" podczas odpalania auta.

 

Samopoziomowanie obiawia sie IMHO dodatkowym poziomowaniem po WSTEPNYM poziomowaniu, a raczej sprawdzeniu, czy to poziomowanie jest mozliwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.