Skocz do zawartości

Problem z umocowaniem chlodnicy


pawelkrak

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , mam taki problem otóż:

 

Jak kupilem autko 2 lata temu, to chlodnica sie w miare dobrze trzymała choc z jednej strony (kierowcy) wysuwala sie delikatnie z gumki trzymającej. Teraz niedawno po zimie robilem przeglad w silniku i jak chcialem dolac plynu i dosc mocno sie przylozylem do korka to chlodnica mi sie wysunela z tych gumowych łapek po obu stronach. Probowalem ja wsunac spowrotem ale nic to nie daje, wyslizguje sie z tych łapek. Jak spadnie to jak by wisiala na samych węzach. Gdzie szukac przyczyny i jak to jest zamocowane , mozliwe ze cos sie odkrecilo i jakis uchwyt odpadł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Od spodu są gumy na których stoi chłodnica. Można podłożyć tam dodatkowe gumki i całość się uniesie. Przez co będzie głębiej siedziała w tych górnych zaczepach.

Chyba , że coś się połamało

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Musisz

-obudowa chłodnicy

-górne mocowania

Reszta da się na tyle unieść , że te gumy dasz radę zdjąć.

To , że chłodnica na nich stoi to nie znaczy , że są na samym dole. Są po bokach chłodnicy tak poniżej środka jej wysokości.

Czy można dokupić? Pojęcia nie mam.

Wiem , że można "warsztatowo" coś pod nie podłożyć.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Panowie , dzis rozebralem pol przodu bo wymienialem went. klimy i chcialem poprawic te chlodnice. Gumka patrzac od przody auta po lewej stronie jest i po prawej tak na wysokosci srodka OK , ale co trzyma chlodnice z obudowa ?? ona kompletnie nie ma nic co by moglo ja trzymac i ciagle lata i wyslizguje sie , nawet tak opadla podczas jazdy ze lekko przecharowala obudowe . czy od spodu musi miec jakies mocowanie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety na dole niema zadnych podporek , zrobilem tak ze z lewej strony wsunela sie w taka puleczke a z prawej zrobilem druciarstwo i w koncu sie trzyma no i wiatrak od klimy chodzi jak trza.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.