Skocz do zawartości

jak model radia CD pasuje zamiast kaseciaka?


michal9986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

http://www.erta.ru/magnitol/bmw.shtml

Tu sprawdź.

Ale jeśli twoje radio nie było klasy buisnes to bez małej przeróbki okablowania może się nie obyć.

Ja do kaseciaka dołożyłem wejście liniowe i mam dicsmana w schowku i się cieszę.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze na fotkach to moja wersja to BE3251 ,wersja bez telefonu.

 

I według mnie powinienem zmienić na PH 9860 lub Bussines CD RDS.

 

Tylko skoro mozna założyć wejście liniowe to po co radio zmienić.

podłączy się mp3 i też będize hulać

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Góra wejdzie ci każda,różnice są tylko w kostkach bo po 09-2000 są piny płaskie a przed 09-2000 okrągłe,ale to nie problem bo są przejściówki.Ale są tez modele CD z okrągłymi pinami np tu :

http://cgi.ebay.de/Original-CD-Radio-BMW-Business-E39-X5-OVP-Geraetepass_W0QQitemZ320222951946QQihZ011QQcategoryZ14259QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a z obsługą takiego radia nie ma problemu?

tzn czy stary dół w pełni kompatybilny jest z górą na CD?

 

Jasne że nie ma problemu ja tak mam.Jak kupiłem miałem kaseciaka, a teraz mam radio cd z 2004 roku :D ,kupiłem tylko przejściówkę i mam CD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a z obsługą takiego radia nie ma problemu?

tzn czy stary dół w pełni kompatybilny jest z górą na CD?

 

Jasne że nie ma problemu ja tak mam.Jak kupiłem miałem kaseciaka, a teraz mam radio cd z 2004 roku :D ,kupiłem tylko przejściówkę i mam CD :D

 

A tu pomocna rzecz przy wymianie

http://www.bmwtips.com/tipsntricks/My%20business%20CD%20install%20(Mucho%20pics)%20(archive)_files/My%20business%20CD%20install%20(Mucho%20pics)%20(archive).htm

 

to jest akurat model z okrągłymi pinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Masz tam dokładnie takie radyjko w jakim robiłem wejście liniowe.

Popatrz w mioch postach.

Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam. Koledzy mój znajomy ma pewien problem z E39 i radiem. Mianowicie: Nie wiadomo co tam wcześniej seryjnego siedziało bo ktoś usunął serię i założył zwykłe radio stosując ramkę redukcyjną. Jak wiadomo auto traci cały urok. Koleszka postanowił i przełożyć radio buisness CD i tu pojawia sie problem. Do górnej części radia (odtwarzacz płyt kość w instalacji jest i nie ma problema ale do dolnej części (wyświtlacz) Brak jest kości 12 pinowej. Co w takim wypadku radzicie? Kość z instalacją ma z auta z którego wyjął cały komplet buisness CD. Tylko co dalej? Gdzie się z tym powpinać? Co zrobić? Jak to możliwe że kości tej nie ma? Co radzicie. Dzięki z góry i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.