Skocz do zawartości

lans w e36


saku82pl

Rekomendowane odpowiedzi

A co, chcesz mu przywalic??

Kolejny burak, ktoty nie potrafi opanowan samochodu. Czy to musi byc BMW??

Wstyd, naprawde wstyd, ja bym jemu nie dał roweru. Baran, pewnie miał 1.6 :modlitwa:

Tacy ludzi przynosza zła slawe tej marce :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pierwszy raz cwiczyl ? nie rozumem dlaczego sie czepiacie. Chlopak wyjechal w pole pocwiczyc a ze wyszlo jak wyszlo, kwestia umiejetnosci. Nie kazdy rodzi sie mistrzem driftowania.

Bardziej nie rozumiem zimnych lokci, muzy na full, mega mocnego pierdzacego tlumika i predkosci 30km/h na ulicach najgesciej zaludnionych przez przechodni. Wtedy to dopiero jest buractwo :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pierwszy raz cwiczyl ? nie rozumem dlaczego sie czepiacie. Chlopak wyjechal w pole pocwiczyc a ze wyszlo jak wyszlo, kwestia umiejetnosci. Nie kazdy rodzi sie mistrzem driftowania.

Bardziej nie rozumiem zimnych lokci, muzy na full, mega mocnego pierdzacego tlumika i predkosci 30km/h na ulicach najgesciej zaludnionych przez przechodni. Wtedy to dopiero jest buractwo :mad2:

 

chce poćwiczyć to niech wpadnie na tor

(nie umie tego robić to niech nie robi , tym bardziej na drodze publicznej )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze mu tak, zrobił z siebie pośmiewisko. Niestety także i z nas - pasjonatów i normalnych użytkowników tej marki. :zlosc:

 

Gość chciał zrobić popisówkę! Popatrzcie ile tam jest gapiów. Ktos to nagrywał, zapewne tacy sami mądrzy koledzy jak i on. A jeśli chce sobie podriftować, to niech poćwiczy na placyku. Ja już trochę przejechałem samochodem w swoim życiu i cały czas się uczę, ale widząc, co on chce zrobić od razu wiedziałem, że tam nie miejsca na taką zabawę. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się chłopak popisał, ale spokojnie, 3 ruchy młotkiem, trochę szpachli, puszka lakieru :arrow: allegro.pl :norty:

 

Ja tez często ćwiczę, zwłaszcza zimą, ale robię to na starym lotnisku, jak coś nie wyjdzie lecę w inną stronę niż planowałem i tyle :D

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik dodaje do ulubionych :D Muzyka z filmu (mojego ulubionego zreszta) "Glupi i glupszy" idealnie pasuje do okolicznosci :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najbardziej mi się podobał jego zdziwiony łeb wytknięty na koniec przez okno :clap:
Drogą dedukcji doszedłem do konkluzji...!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehe, "a mowilem nie podpuszczajcie go..." :duh: :lol:

 

ale chlopak i tak mial farta, ze daszka nie zaliczyl, normalnie gdyby nie tak glowka to by auto w druga strone polecialo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wlasnie problem polski - brak torów , brak obioektow zamknietych gdzie ludzie moga sie wyszalem i troche podszkolic w jezdzie - chlopak nie umial bo gdzie sie mial nauczyc - zreszta nikt nie rodzi sie drifterem - tylko sie tego uczy... a jak najblizszy tor mial 200km od domu to co ? to ogien na droge - dobrze ze nikomu sie nic nie stalo - a samochodowi tez raczej niewiele , bo predkosc byla niewielka i podloze plastyczne :wink:

 

 

wygladal jak swistak z nory przez to okno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xsilver żeby zacząć ćwiczyć drifty to trzeba auto poczuć a on wygląda na takiego co go nie czuje

zresztą jest sporo winkli gdzie z malutką prędkością można zacząć coś próbować a nie odrazu łamać jak na filmach

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pacan jak można wyrżnąć takiego babola dużo chęci mało umiejętności gdyby na koniec się nie zes-ał i nie puścił nogi z gazu a pozniej nie zaczal hamowac pewnie by go obróciło na drugi pas a nie do rowu. jak się chciał uczyć bokiem jeździć polecałbym miejsce gdzie jest dużo miejsca.

W gdy polecam polankę redłowską tam miejsca pod dostatkiem :D

Moja BetsY zobacz

Interfejsy BMW INPA USB

Instalacje LPG Sekwencyjne montaż serwis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ok chłopaki, zapewniliście rozgłos kierowcy w E36 :wink: ..... wszyscy się zgodzili że musi jeszcze poćwiczyć i powinien to robić na zamkniętym placyku czy innym lotnisku, nie widzę sensu kontynuacji tematu więc ZAMYKAM!
Moderator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.