Skocz do zawartości

Zmiana soczewek UK na PL


stevi

Rekomendowane odpowiedzi

zmienić wnętrze lamp czyli zobaczyć i porównać czy soczewki i odblaski nie sa zamontowane pod innym kątem...

mam prawą lampę z demontażu po małej stłuczce w której popękały uchwyty bez klosza czyli całe wnętrze w idealnym stanie mogę ci odstąpić...

a najlepiej zrób fotkę swojej lampy zbliżenie w macro zobaczymy czym się różni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
zadalem ostatnio na forum podobne pytanie i generalnie dostalem odpowiedz ze to czy lampa swieci bardziej na lewno czy na prawo można wyregulowac jakimis pokrętłami w lampie, ponoć... :) nie wiem sam, bo jeszcze nie sprawdzałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w jakimś poście, ze wystarczy zamienic soczewki. Saku82pl czytalem twoj temat, ale nikt nie napisal dokladnie jak krecic tymi srobkami. Bede rozkrecal w sobote to zobacze i porównam soczewki i odbłyśniki. Podobno jest mozliwosc przelożenia....zobaczymy :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy tym temacie.Czy taki sam zabieg będzie w przypadku takich lamp http://cgi.ebay.co.uk/92-98-BMW-E36-2Dr-Black-Dual-Halo-Projector-Headlights_W0QQitemZ140210287341QQihZ004QQcategoryZ23009QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem ?Cena myślę dość atrakcyjna a moja jedna paruje i strasznie mnie to drażni więc jak wymnieniać to już na coś takiego.Co myślicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u95 o ile stopni?

 

Do samego końca. Za soczewką jest przesłonka i ona odpowiada za to czy lampy są na lewo czy prawostronny ruch.

 

Mam jeszcze jedno pytanie, a mianowicie: Czy kąt świtała zalezy od ustawienia soczewki czy od odbłyśnika?

 

Soczewka jest połączona z odbłyśnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem to w mojej e 36,na kloszu tu gdzie żarówka masz trzy wkręty,poluzuj i przekręć w przeciwną strone jakiś centymetr do oporu,jak sobie nie poradzisz daj znać na gg 7521136 to ci prześle schemat który jest w instrukcji obsługi w języku niemieckim.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
koledzy a nie lepiej pojechac na stacje doagnostyczna na ustawianie lamp ?? To koosztuje tylko 15-20 zl ( w Jeleniej Gorze w kazdym razie) i facio Ci elegancko lampki ustawi jak trzeba ;) nnie trzeba nic wymieniac, sa dwa pokretelka jedna ( u mnie w e 46 ) na lampie od gory, a drugie zaraz za migaczem w takiej jakby wnece wystarczy imbus i krecisz ;) Tylko nie rob tego sam bo ustawisz tak swiatla ze ludi pozabijasz z naprzeciwka

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Podtrzymuje , to bardzo proste przerobić trzy wkręty poluzować i obrucić do oporu ok 1 cm odbłyśnik z soczewką i gotowe . Jak się ma sprytny wkrętak ok 10 cm to nawet nie trzeba wykręcać lamp .

 

 

A tak w ogóle to podejmuje sie przełożyć kierownice w swoim e36 318

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.