Skocz do zawartości

Takie same felgi E32 i E39 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

 

Dziś sie zaskoczyłem nieźle.

 

Przed sprzedażą mojej E32 750 zostawiłem sobie specjalnie 4 felgi z oponami 16 cali widać je na foto). Wszędzie piszą że felgi z E32 pasują do E39 i odwrotnie.

 

Dziś dziś chciałem założyć a tu lipa, pierścień na piaście w samochodzie na 73 mm a w feldze mniej (nie wiem dokładnie ile - nie mieściła się suwmiarka)

 

Teraz nie wiem, powięszyć te otwory w feldze na tokarce, wciskać na siłę "bo musi wejść" czy sprzedać i kupić inne ?

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.3card.net/bmw/750m/03.jpg

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W E32 mam koło zapasowe od pierwszej 528 i pasuje idealnie.ogr szprychowana 16.Zaś jak kiedyś próbowałem zakładać felgi z e32 do E39 nie pasowały.Więc moj wniosek jest taki ze felgi od E39 możesz zakładać swobodnie ale w drugą stronę to nie działa.

 

Pozdrawiam Łukasz

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e39 sie wyroznia tym, ze ma odrobine inna srednice piasty, nie wiem czym to podyktowalo bmw ale akurat z e39 jest inaczej..

 

>>> Wszędzie piszą że felgi z E32 pasują do E39 i odwrotnie.

chyba nie wszedzie bo wiele razy byly tu o tym wzmianki

 

nie musi wejsc, wiec na sile nie wcisniesz; jak otwor felgi jest wiekszy to nie ma problemu bo wkladasz pierscienie zapelniajace wolna przestrzen, jak jest za maly to gorzej :) sprzedaj i kup inne - e38, e32, e23, e34 - wszystko jeden pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.