Skocz do zawartości

ciagle pali sie rezerwa i wskaznik paliwa lezy na 0!!!!


Ostal1985

Rekomendowane odpowiedzi

witam.troszke kombinowal mi chyab wskaznik gdyz przez ostatni tydzien ram pokazywal 75% a raz 50% pozniej sie uspokoil...jezdzilem do momentu zapalenia kontrolki i dotakowalem do pelna za 220zl (1.8 tds)...

 

po tankowaniu wkladam kluczyk przekrecam a nadal wskazowka lezy i pali sie kontrolka:)

 

wyjalem dzis z baku 2 czesci i 2 plywaki i widac ze wszystko jest ok - przewpody cale,bez przetarc.....czemu mi wiec nie dziala???

 

robilem test zegarow i sa sprawne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to niekoniecznie musi byc plywak mialem to samo sprawdz kabelki moze gdzies ci nie stykaja albo sie wilgoc wkradla

 

dokladnie. tez mialem to w benzyniaku. kostka przy baku slabo kontaktowala i caly czas pokazywal mi pusty bak. przeczyscilem styki w kostce docisnelem mocno i na wszelki wypadek obkleilem izolacyjna zeby sie nie wysunelo. rok juz tak mam i ani jednej zawiechy :norty: caly czas pokazuje prawidlowo. a tez sie w cholere glowilem czemu nie dziala. juz nawet chcialem dobierac sie do plywaka. ale wzielem sie na sposob. zapodalem zaplon i ruszalem kostka. co docisnelem to wskaznik sie podnosil puscilem a ten w dol :D no wiec wyczyscielm obkleilem i dziala :D

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to niekoniecznie musi byc plywak mialem to samo sprawdz kabelki moze gdzies ci nie stykaja albo sie wilgoc wkradla

 

dokladnie. tez mialem to w benzyniaku. kostka przy baku slabo kontaktowala i caly czas pokazywal mi pusty bak. przeczyscilem styki w kostce docisnelem mocno i na wszelki wypadek obkleilem izolacyjna zeby sie nie wysunelo. rok juz tak mam i ani jednej zawiechy :norty: caly czas pokazuje prawidlowo. a tez sie w cholere glowilem czemu nie dziala. juz nawet chcialem dobierac sie do plywaka. ale wzielem sie na sposob. zapodalem zaplon i ruszalem kostka. co docisnelem to wskaznik sie podnosil puscilem a ten w dol :D no wiec wyczyscielm obkleilem i dziala :D

 

Gdzie jest ta kostka? Mógłbyś opisać szerzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Gdzie jest ta kostka? Mógłbyś opisać szerzej?

no tam gdzie juz grzebales pod kanapa tylna jak wyciagales plywaki. tam moze na kostce nie stykac. sprawdzales kable ze nie maja przetarc ale wina moze byc w laczeniu.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.