Skocz do zawartości

wyciszenie wnętrza


Dębowy

Rekomendowane odpowiedzi

Siema;)

 

Otóż mam dzisiaj takie zapytanie. Przez dłuższy okres czasu mialem problem w swoim autku z wydechem , ktory mi buczał i to byl raczej jedyny dziwek slyszany przy dodawaniu pedału gazu;P Ostatnimi czasy udalo mi sie to zrobic...i teraz mam inne spostrzeżenia. Mianowicie, przy jezdzic od okolo 80km/h strasznie szumi mi powietrze... jakby szyby byly lekko niedomknięte z przodu. czy drzwi mialy jakies nieszczelnosci...a moze to tylko moje wygórowane żądania od buni? Szyby mam elek. jak patrzylem to dochodzą do konca..drzwi tez jakis luzow nie mają... jak to jest? Czy ja za duzo e38 ostatnio jezdzilem? ( Bo mialem takie momenty ) .. Moze podzielicie sie spostrzeniami... Aha mialem wymienianą przednią szybe... ale to juz dosc dawno... wiec nie sadze ze to to..

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok..a ktos sie moze orientowal juz kiedys jak cenowo to wygląda?

 

tez mnie to interesuje, tylko raczej szukalbym jakis zamiennikow bo kiedys pytalem w aso to szczenka pi opadla, nie pamietam juz kwoty bo az strach bylo myslec ze tyle to moze kosztowac wiec dalem sobie spokoj choc mam juz przetarte :(

 

moze ktos wymienial i ma jakis pomysl skad wziasc w rozsadnej cenie uszczelki przednich drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :)

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB11&mospid=47369&btnr=51_1510&hg=51&fg=55

Jeżeli się nie mylę i są to elementy 1 i 2 – to ich cena w Bawaria Motors wynosi prawdopodobnie ok. 235 zł /szt (tak przód ja i tył).

Szczerze mówiąc nie interesowałbym się szukaniem zamienników – wątpię, że tego typu sprawy istnieją w wersji zamiennej. Ale nawet gdyby, to lepiej jednak kupić oryginały (choćby rozkładając sobie to nawet na raty – np. najpierw przód potem tył... albo najpierw lewo potem prawo :) )

 

BTW - w czerwcu zeszłego roku kupiłem nową uszczelkę otworu bagażnika – od tego czasu wciąż wnętrze bagażnika pachnie nowym BMW :) – uszczelka wydziela dość miły zapach. Ciekawe czy podobnie jest z innymi elementami wyposażenia wnętrza :)

Pozdrawiam.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo właśnie :clap: – może dlatego jest to takie miłe i trwałe

pozdrawiam :D

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylne drzwi są jakby uzywane.. tam wszystkie uszczelki poki co są ok.. chyba pierwszy własciciel nie mial duzej rodziny. Drzwi z przodu z obydwu stron chodzą ciezej niz z tyłu.. mysle ze moze nowe silowniki by pewnie poprawily sytuacje w przednich drzwiach.. Poza tym oglądałem takze uszczelki na drzwiach, te górne... tez jakies popękane.. i tez pewnie do wymiany...;|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam :)

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HB11&mospid=47369&btnr=51_1510&hg=51&fg=55

Jeżeli się nie mylę i są to elementy 1 i 2 – to ich cena w Bawaria Motors wynosi prawdopodobnie ok. 235 zł /szt (tak przód ja i tył).

Szczerze mówiąc nie interesowałbym się szukaniem zamienników – wątpię, że tego typu sprawy istnieją w wersji zamiennej. Ale nawet gdyby, to lepiej jednak kupić oryginały (choćby rozkładając sobie to nawet na raty – np. najpierw przód potem tył... albo najpierw lewo potem prawo :) )

 

BTW - w czerwcu zeszłego roku kupiłem nową uszczelkę otworu bagażnika – od tego czasu wciąż wnętrze bagażnika pachnie nowym BMW :) – uszczelka wydziela dość miły zapach. Ciekawe czy podobnie jest z innymi elementami wyposażenia wnętrza :)

Pozdrawiam.

 

235zl czyli cale auto 940zl (bez bagaznika) jak za kawalek gumy to chyba lekka przesada, ja mam problem z 2 sztukami na przodzie, problem wizualny i estetyczny (innego nie zauwazam) szukam od pewnego czasu uzywanych w dobrm stanie ale bez powodzenia i cyba faktycznie trzeba bedzie przelknac jakos te jedyne 470zl za przod, dzieki za przypomnienie CENY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.