Skocz do zawartości

Podświetlanie - proste pytanie


milas

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę sprawdzić, jak jest u mnie, bo nie pamiętam. Ale to chyba nie ejst zmartwienie...? Nie masz innych problemów?

 

Niestety mam. Więc po nitce do kłębka :)

 

Poza tym po wyłaczeniu stacyjki słychachać przez kilkanaście minut cichą pracę jakiegoś silniczka?(coś jakby jakaś pompka?) w konsoli, czy to normalne? Auto z 1995r. Może to jakieś modyfikacje w tym roczniku?

 

Główna bolączka mojego auta to słaba moc. Podejżewam że ma to związek z elektroniką. Po odpaleniu podgrzewanie sondy pojawia się dopiero po 4 minutach nawet gdy silnik jest gorący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym brzęczeniem w konsoli się nie przejmuj-normalne.Bardziej martwi sonda która powinna być grzana od razu-myślę że do wymiany,i po wyjęciu kluczyka nie powinno świecić podświetlanie kilometrów.
Ja tez mam drugi pojazd z klasycznym napedem R1100R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też działa na stałe podświetlenie dystansu ale to w niektórych bmw tak po prostu jest. sprawdziłem w kilku egzemplazach. wyjecie licznika tez nic nie da. w jednym liczniku zrobiło sie tak kiedy z zarówki poswietlajacej zmnieniłe na diode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

 

Wyciągam wniosek, że podświetlanie to usterka, jednak taka która zdarza się dość często.

 

Stach to nie sonda do wymiany bo rezystancja grzałki jest dobra, to raczej problem ze sterownikiem, nie wiem tylko czy jest uszkodzony czy pracuje w jakimś trybie awaryjnym z powodu np. uszkodzenia jakiegoś czujnika.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyswietlaczem km u mnie tak sie dzieje jak mam wlozony bezpiecznik 18. kiedys z nudow zapragnalem miec wszystkie bezpieczniki - bo kilka bylo nie osadzonych i taki efekt sie ukazal po wyjeciu kluczyka. wyjmij na probe 18 bezpiecznik wlacz i wylacz stacyjke. nie wiem do czego on jest, ale u mnie po wyjeciu wszystko nadal pracuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.