Skocz do zawartości

Gdzie dorobic kluczyk ???


WIDDA

Rekomendowane odpowiedzi

ja za dorobienie i przelozenie kluczyka i przelozenie imobilajzera w obudowe ze znaczkiem bmw i podswietleniem i bateryjka dale 100zl. obudowa trudno rozpoznac od orginalnej. robilem to u braci Pawlak w Skierniewicach obok stacji PKP. troche daleko masz ale w wawie tez napewno musza miec. kiedys bylo na forum . niepamietam ale chyba koszt z aso to 2 tygodnie i 600-800zl. w centrum u ciebie chyba na zealznej lub prostej lub zlotej chcieli mi dorobic imobilajzer i kluczyk w 2-3 godziny za niepamietam ale chyba 400zl, podpinali auto pod komputer.
PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszczedzaj !! to glowne zabezpieczenie twojego samochodu, jesli pozbedziesz sie kluczyka i imo to tak jakbys oddal auto. skad wiesz na kogo trafisz? w ASO podajesz VIN i dorabiaja kluczyk bez auta. jest o wiele bezpieczniej. koszt dorobienia kluczyka to tylko 1 tankowanie, policz ile tankujesz w roku? zaoszczedz na piwie, piccy i innych uzywkac. powodzenia.

 

ten gosc co dorabia klucze nie musi ci skroic auta, ale wystarczy ze sprzeda np za 1000zl kopie twojego klucza ludziom o niecnych zamiarach..... reszte dopowiedz sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash, racja!

Dziwia mnie takie "oszczednosci". Nie ma dobrze i bardzo tanio... Nowy kluczyk w ASO to 500-600 zetow z gwarancja, ze nie dostanie sie w niepowolane rece. Koperta zostaje otwarta przy Tobie.

Jezeli sie kupuje nienajtanszy w eksploatacji samochod, nalezy byc przygotowanym na wydatki, a nie stosowac jakies "erzace", gazy i tym podobne "cuda-iwany"...

Pozdrawiam, ///M5

http://i228.photobucket.com/albums/ee124/areckim5/bmw_2000_m5_05.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wcale nie jest drogo, znajomy zgubil kluczyk do seata i dorobienie ,wkodowanie immo wyszlo go okolo 700zl, (oczywiscie w ASO) bo nie odwazylby sie zostawic kluczyka na 30minut nieznajomemu typkowi.

ewentualnie jesli potrzebujesz sama obudowe, to popytaj ludzi co rozbieraja auta - na allegro, moze ktos ci wysle.

 

zobacz tu, spisz numer i zadzwon do ASO, moze nie bedzie tak drogo.

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP71&mospid=47559&btnr=41_0012&hg=41&fg=40

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=DP71&mospid=47559&btnr=41_1330&hg=41&fg=40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nowy kluczyk w ASO to 500-600 zetow z gwarancja, ze nie dostanie sie w niepowolane rece. Koperta zostaje otwarta przy Tobie

 

I na "powołane ręce" w ASO i na kopertę otwieraną w Twojej obecności też się znajdzie sposób :norty:. Zresztą jak ktoś nabierze ochoty na Twoje auto, to i kluczy mu nie potrzeba...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a panowie powiedzcie mi gdzie moge dostac ogolnie sama obudowe jesli wogole jest to mozliwe a dokladnie ta czesc z guzikami srodek mam samochod odpala na szczescie no i pojawil mi sie jeszcze jeden problem po wlaczeniu ogrzewania ucieka mi gdzies plyn z chlodnicy gdzies mocno kapie

jak ktos wie jak mi pomuc to prosze o pomoc dzieki

Bmw e39 530d 215KM i 490nM

0-509-212-167

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci tylko o gumki to tu:

 

http://moto.allegro.pl/item311211664_gumka_kluczyk_pilot_przycisk_bmw.html

 

Tu masz kluczyki ze sterownikiem centralnego... aukcja trwa - ciekawe do jakiej wysokości urośnie wartość transakcji:

 

http://moto.allegro.pl/item309053249_bmw_e36_e39_e34_e32_z3_sterownik_kluczyk_bmw_.html

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nowy kluczyk w ASO to 500-600 zetow z gwarancja, ze nie dostanie sie w niepowolane rece. Koperta zostaje otwarta przy Tobie

 

I na "powołane ręce" w ASO i na kopertę otwieraną w Twojej obecności też się znajdzie sposób :norty:. Zresztą jak ktoś nabierze ochoty na Twoje auto, to i kluczy mu nie potrzeba...

 

 

swieta racja ale po co kusic los, 600 zl to jeszcze nie majatek vs. wartosc auta:)

 

BTW byla kiedys afera w moim miescie w jednym aso [nie bede podawal publicznie w ktorym] jakis nieuczciwy pracownik dorabial klucze do aut [oczywiscie drogich] po nr vin [a wiec nie potrzeba twojego zlecenia] i wiadomo komu sprzedawal... [wiem o tym bo do znajomego ktory tam serwisowal swoja e60 zadzwonil facet z aso ze ma sie zglosic po odbior zamowionego kluczyka a on zdebial bo niczego nie zamawial i tak sie wydalo przez przypadek, jak dla mnie skandal!]

 

pozdrawiam,

darek

[500 656 500] sprzedam nr - starter GSM idealny dla salonu BMW - 608 BMW BMW czyli 608 269 269
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash, racja!

Dziwia mnie takie "oszczednosci". Nie ma dobrze i bardzo tanio... Nowy kluczyk w ASO to 500-600 zetow z gwarancja, ze nie dostanie sie w niepowolane rece. Koperta zostaje otwarta przy Tobie.

Jezeli sie kupuje nienajtanszy w eksploatacji samochod, nalezy byc przygotowanym na wydatki, a nie stosowac jakies "erzace", gazy i tym podobne "cuda-iwany"...

 

Z :dance: gadzam się,szukanie substytutów przy tej marce to nie przystoi.To jest marka dla lubiących wydawać kasę na eksploatację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nowy kluczyk w ASO to 500-600 zetow z gwarancja, ze nie dostanie sie w niepowolane rece. Koperta zostaje otwarta przy Tobie

 

I na "powołane ręce" w ASO i na kopertę otwieraną w Twojej obecności też się znajdzie sposób :norty:. Zresztą jak ktoś nabierze ochoty na Twoje auto, to i kluczy mu nie potrzeba...

 

 

swieta racja ale po co kusic los, 600 zl to jeszcze nie majatek vs. wartosc auta:)

 

BTW byla kiedys afera w moim miescie w jednym aso [nie bede podawal publicznie w ktorym] jakis nieuczciwy pracownik dorabial klucze do aut [oczywiscie drogich] po nr vin [a wiec nie potrzeba twojego zlecenia] i wiadomo komu sprzedawal... [wiem o tym bo do znajomego ktory tam serwisowal swoja e60 zadzwonil facet z aso ze ma sie zglosic po odbior zamowionego kluczyka a on zdebial bo niczego nie zamawial i tak sie wydalo przez przypadek, jak dla mnie skandal!]

 

pozdrawiam,

darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Nowy kluczyk w ASO to 500-600 zetow z gwarancja, ze nie dostanie sie w niepowolane rece. Koperta zostaje otwarta przy Tobie

 

I na "powołane ręce" w ASO i na kopertę otwieraną w Twojej obecności też się znajdzie sposób :norty:. Zresztą jak ktoś nabierze ochoty na Twoje auto, to i kluczy mu nie potrzeba...

 

 

swieta racja ale po co kusic los, 600 zl to jeszcze nie majatek vs. wartosc auta:)

 

BTW byla kiedys afera w moim miescie w jednym aso [nie bede podawal publicznie w ktorym] jakis nieuczciwy pracownik dorabial klucze do aut [oczywiscie drogich] po nr vin [a wiec nie potrzeba twojego zlecenia] i wiadomo komu sprzedawal... [wiem o tym bo do znajomego ktory tam serwisowal swoja e60 zadzwonil facet z aso ze ma sie zglosic po odbior zamowionego kluczyka a on zdebial bo niczego nie zamawial i tak sie wydalo przez przypadek, jak dla mnie skandal!]

 

pozdrawiam,

darek

 

Za takie coś to powinni ręce ucinać,mojej siostrze też w jednym z Poznańskich Aso swego czasu wszystkie narzędzia podczas przeglądu buchneli,biedne dziewcze złapało gume i zdziwiła się ,że ma pusto w składzie z narzędziami :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.