Skocz do zawartości

E60 na taxi w PL


Bono

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

czesc,

 

musze sie podzielic malym spostrzezeniem, wczoraj na stacji Shell w wawie zobaczylem E60 taxi... do tego podjechala pod LPG :)

 

to pierwszy raz, kiedy widzialem E60 na taxi w PL, troche bylem w szoku :D

 

aaa, jesli ktos zainteresowany, to korporacja Elle... u nich zawsze bylo sporo BMW, ale raczej E39

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
KOlego w W-wie jeżdżą i S600 na taxi, nie najnowsze ale poprzednie.

e65 widzialem również.

 

większość z nich stoi pod hotelami.

 

kolego, swietnie o tym wiem, pod hotelami moga i stac wozy drabiniaste jako taxi, nie o tym ten post

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a czy ja napisalem, ze szedlem sobie i zobaczylem e60? zobaczylem e60 taxi, nie wiem ile ich jest w wawie, moze i sa jeszcze inne, ale pewnie mozna je policzyc na palcach jednej reki...

 

biorac pod uwage liczbe taxi w wawie, zobaczenie jednej e60 taxi to chyba wieksze wydarzenie niz zobaczenie e60

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ,że taksówkarze idą w dobrym kierunku :) Dobre auto zachęca klienta do korzystania z taxi. Taksówki są też autami prywatnymi dlatego też nie powinno dziwić ,że taksówkarz (przecież to też człowiek) chce jeździć autem komfortowym/prestiżowym/wytrzymałym/etc. Myślę także ,że inwestycja w takie auto opłaca się bardziej niż kupno tańszego w którego (przy tak dużych przebiegach) trzeba będzie często inwestować i za 7-8 lat zmienić, kiedy takim e60 spokojnie pojeździ 10-12 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, bono, ele w przeciagu ost lat stala sie najbardziej rozwinieta (a conajmniej w czolowce) korporacja w wawie, obsluguja kluczowe dla warszawy miejsca typu lotnisko czy dworzec centralny (dworzec dziela z sawa, lotnisko nie wiem czy nie nawet na wylacznosc), takze wiele duzych firm, centrow handlowych, biurowcow itd.. juz rok temu slyszalem od samych taxowkarzy ze lgna do ele jak misie do miodu - dobra infrastruktura, stabilny przyrost zlecen, itd. maja tez jakas linie luxusowa/vip typu sawa vip (kiedys srebrne E-klasse), ale nie wiem czy to e60 to juz jakis lux-vip, czy po prostu taxowkarzowi sie oplacalo. jak cierp obrotny to wbrew pozorom wcale nie bieduje, a jesli jeszcze np ma uklad z jakims lokalem typu agentura czy cos, to napewno nie jest mu zle.. bedac chamowatym dziadkiem z deawoo espero w ele nie mialby czego szukac, a tak pewnie jest wysylany pod prestizowe zlecenia (hotele, businesstaxi na caly dzien, etc.) i jesli w dodatku jest kulturalny to i napiwki wtedy tez spadaja srogie..

 

pare lat temu jezdzily tez po wawie bezkorporacyjne taxowki bmw - zero oznaczen, zero licencji, kierowca czesto bez karku. glownie lapali w kluczowych miejscach turystycznych i pod dworcem. wsiadales, jechales kilka km a na liczniku 150pln. nie wiem czy jeszcze funkcjonuja te haraczotaxowki.

Edytowane przez zalew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ta korporacja faktycznie jest na poziomie, chcialbym nia jezdzic ze wzgledu na sporo bmw we flocie (przede wszystkim e39), niestety moja firma ma umowe na jazde bezgotowkowa z sawa (czyli w wiekszosci merole)

 

z kolei kolesie z sawy smieja sie, ze ele to dresiarnia... to pozostawiam bez komentarza :)

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh u mnie w mieście około 200 tys. mieszkańców jezdża 2 e60 :)) na taxi

BMW - (B)undi (M)ogą (W)szystko

____________________________________

http://images28.fotosik.pl/149/a02ba562ebf79f25.png


http://www.bmw-wloclawek.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
U mnie e60 chyba ze 20 jezdzi jak nie wiecej nie mowiac juz o nowiutkich x3,x5 i "7" ;) Ale na taxi e60 to jeszcze nie widzialem ;/ Mietki S z 202-206roku i owszem, jagurana na taxi tez mamy ale e60 :clap:

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:) Mówicie o mnie to postanowiłem napisać pare spraw:

Jestem taksówkarzem bo lubie jeździć

Mam BMW na gaz bo oszczędzam 1000 zł miesięcznie(na czymś musze oszczędzać), w poprzedniej też wspomnianej e39 też miałem gaz i nie zawiódł mnie ani razu a miała przebieg 400000km w dodatku tak chodziła: http://kotos.wrzuta.pl/film/hLOAiFK1ZH/bmw_taxi

nie jeżdżę np:530d bo miałem kiedyś w automacie jeżdżąc na taxi(odpalanie,uliczki osiedlowe,kogut,korki,itd.) paliła w dzień do 12 ropy w nocy przy jeździe cierpiarskiej 9(minimum)jak dla mnie to nie oszczędność.

jak chcecie coś wiedzieć to piszcie to co będe mógł to napisze...

Ciesze się, że widzicie różnice pomiędzy termosami w espero co stoją pod słupem i leją do butelki po Neste(szersza:)) a normalnymi taryfiarzami co traktują tą prace jak kazdą inną.Ten samochód jest moim miejscem pracy i chce mieć wygodnie.BMW jest jedyną marką jaka dla mnie istnieje poprzednie e39 to naprawdę dobre auto pod względem wykonania,nie wiem czy nie leprze od e60 ale moze musze sie przyzwyczaić do nowego auta

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam wszystkich:) Mówicie o mnie to postanowiłem napisać pare spraw:

Jestem taksówkarzem bo lubie jeździć

Mam BMW na gaz bo oszczędzam 1000 zł miesięcznie(na czymś musze oszczędzać), w poprzedniej też wspomnianej e39 też miałem gaz i nie zawiódł mnie ani razu a miała przebieg 400000km w dodatku tak chodziła: http://kotos.wrzuta.pl/film/hLOAiFK1ZH/bmw_taxi

nie jeżdżę np:530d bo miałem kiedyś w automacie jeżdżąc na taxi(odpalanie,uliczki osiedlowe,kogut,korki,itd.) paliła w dzień do 12 ropy w nocy przy jeździe cierpiarskiej 9(minimum)jak dla mnie to nie oszczędność.

jak chcecie coś wiedzieć to piszcie to co będe mógł to napisze...

Ciesze się, że widzicie różnice pomiędzy termosami w espero co stoją pod słupem i leją do butelki po Neste(szersza:)) a normalnymi taryfiarzami co traktują tą prace jak kazdą inną.Ten samochód jest moim miejscem pracy i chce mieć wygodnie.BMW jest jedyną marką jaka dla mnie istnieje poprzednie e39 to naprawdę dobre auto pod względem wykonania,nie wiem czy nie leprze od e60 ale moze musze sie przyzwyczaić do nowego auta

[/img]

 

Gratulacje :clap:

że takim autem postanowiłeś wyjechać na TAXI. mój ojciec też jest taksówkarzem i jeździ E34 M50B20.

Napisz jaki masz gaz jak sie jeździ, co mówią koledzy na temat auta i klienci. Jaką masz stawkę za KM. :)

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabraklo kluczowego info: jak cie wydzwonic (nie chodzi mi o numer do ele tylko zeby napewno e60 przyjechala ;))? :)

 

dokladnie :D z chęcią bym czasami skorzystał

no i czy jest zniżka dla forumowiczów :D hehe

tylko 1.8 ale daje rade;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje GG 2456582 tu raczej tel nie dam.

z gazem w tym aucie to jest wogóle dobra akcja bo nikt nie mógł się ogarnąć by to dostroić i wyjeli w koncu po tygodniu za długa historia, w końcu pojechałem do Siedlec bo twierdzili że dadzą rade bo nowe eSki robili dwie i jest git,gdy założyli Princa to się ździwili że nie chodzi a mówiłem wcześniej jakie są objawy, wkońcu zrobili bezpośredni wtrysk gazu i jest oki.Stawke za Km mam 1taryfa-2.40, 2 taryfa-3.60, 3 taryfa 4.80, a 4 tafyfa moja ulubiona 7.20. Koledzy jak to koledzy Ci co się znamy to się im podoba ale są tacy co patrzą z pogardą(zycie).Dobry jest taki jeden z bayer taxi jeźdźi e39 zieloną taki wąsacz co mnie kiedyś zje.... że mnie widział jak z dolinki na puławską ślimakiem leciałem bokiem i że się rozp.... kiedyś bo (i to jest dobre) BMW jest po to by cie maluchy z autobusami wyprzedzały a i tak wiedzą że jesteś szybszy :jawdrop:

klijenci niektórzy nic nie mówią tylko się rozglądają inni mówią, że kozak i jadą pierwszy raz takim samochodem,bywają i tacy co omijają mnie szerokim łukiem np z pod klubu jakiegoś i idą do następnej taryfy(ciekawe czemu).Są i znawcy którzy się pytają czy psuje mi się ten okular jak mówie że jak każdym mercedesem nie ma problimów to podkreśla swoją głęboką wiedze i mówi że jego kolega też chciał kupić sobie taką E klase :duh: czasem bywa że mówią też miałem taką 720ke.dobre są polewy czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

fajny samochod, jaka pojemnosc tej e60?

 

szkoda e39 na takie baczki, az serce sie boli... nigdy nie zrozumiem co ludzie widza fajnego w takim glupkowaniu...

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.