Skocz do zawartości

Pomocy Zatrzasnoł mi sie bagażnik elektrycznie


Allahdebillah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Pytanie czy masz coupe czy sedan. Jeśli coupe to jest sposób. Odchylasz oparcia foteli i stamtąd masz jaki taki dostęp do zamka - oczywiście po zdjęciu tapicerki najpierw. W sedanie niestety jest blacha z tyłu (na marginesie mówiąc nie wiem po co, głupita wg mnie), więc nie da rady w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ale czekaj. Bo nie wyjaśniłeś dokładnie. Nie otwiera ci się zamek w tylnej klapie. To wiem. Ale w ogóle nie działa? Ani z centralnego jak otwierasz samochód ani z kluczyka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to kaplica. Tzn nie mam pojęcia co teraz. Nie wiem czy jest jeszcze jakiś inny sposób, żeby otworzyć bagażnik w takiej sytuacji. Chyba musisz zamek wiercić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze dwa miechy temu czytałem na tym forum o gościu który miał ten sam problem i przeszedł do bagażnika przez otwór na narty. :shock:

to chyba się musiał sformalizować :P

Prowadziłeś kiedyś BMW? To jest adrenalina, to jak narkotyk - wciąga. Jesteś królem świata i nikt ci nie podskoczy :diabel_faja:





Nowe forum BMW tylko dla serii 3

http://www.3er.pl

warto tam być!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sppadlo ci ciegno z bebenka, rozwiercanie nic nie da bo kluczykiem da sie przekrecic, pozostaje probowanie przez otwor na narty, musisz odchaczyc tapicerke z klapy i potem juz zobaczysz co trzeba pociagnac co nacisnac. moze masz jakiegos chudego kolego co sie go uda tam wcisnac? chociaz do polowy ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Chyba, że chce ci się ciąć tą blachę, mógłbyś wykorzystać przestrzeń pasażerską w pszyszłości na jakieś bagaże. No chyba że tych oparć nie da się w ogóle rozłożyć. Na prawdę nie kumam po co bmw wstawiało tam tą blachę, zamiast zrobić odchylane siedzenia jak w reszcie sedanów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blacha dodatkowo usztywnia zawieszenie, wiec jesli klient nie zamawia skladanych foteli to mial blache. takie auto napewno jest bezpieczniejsze podczas wypadku. kiedys bardziej o to dbano i nie oszczedzano na materiale jak dzisiaj. dzis nawet odwierty w profilach robia po to zeby czesc materialu odzyskac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poradzcie mi co jak mam to zrobic??? Mam Bmw 318i Touring Kombi i mam dośc podobną sytuacje!!! Mianowicie nie moge otwozyc tylniej klapy ani przez centralny ani przez kluczyk!!!

Moje pyt co tam sie stalo i jak to zrobic?????

Pozdrawiam

Bmw pewność na każdym kilometrze.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no u Ciebie w touringu to chyba duzo prosta sprawa,jakbys sciagnal tylne plastiki to doszedlbys do zamka,jesli nie ma tam jakies blachy lub oslony... i poszukac tam

 

A macie jakis pomysl albo info w jaki sposob sciagnac oparcie tylnej kanapy w sedania majac blache ??

 

zabieralem sie raz do tego ale nic mi nie wyszlo. Probowalem z gory z dolu i nic, jedynie udalo mi sie sciagnac plastik na progu i wyciagnac z jednego bolca ktory miescil sie kolo zapinki pasow... ale nic dalej nie doszlem...

 

a chcialbym wyciac troche blachy...a powod to car audio takie swojej roboty :8)

B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz tylną przegrodę

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=CA31&mospid=47436&btnr=41_0813&hg=41&fg=20

na środku tam gdzie jest ten niby "X" jest osobny panel złapany chyba na cztery spawy bo to jest właśnie przygotowane miejsce na rękaw na narty. Spróbuj może tamtędy.

Możesz też spróbować odkręcić oświetlenie tablicy rejestracyjnej może tan jest jakiś otwór i zobaczysz cięgła. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.