Skocz do zawartości

z3 - moje marzenie :(


yacus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 20 lat, studiuje w kraku informatyke. Pochodze ze srednio zamorznej rodziny w tarnowie. Odkad w 98roku po raz pierwszy zobaczylem z3 jest to moje marzenie. Niestety, mimo twardego i dlugiego oszczedzania udalo mi sie uzbierac 4 tys zl. :( Zycie nie rozpieszcza :(

 

Dlatego ponizej podaje numer konta. Powaznie mowie, ze kazda zlotowka sie liczy. Musze uzbieraz jeszcze jakies 23 tys. Wierze, ze wy zrozumiecie moja potrzebe. A cel na prawde szczytny!

 

16 1140 2004 0000 3802 3933 6707

Jacek Krużel

ul. Bitwy pod Monte Cassino 3/35

33-100 Tarnów

 

Aha. Nigdy, naprawde NIGDY nie glosowalem na PIS. Naprawde!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast pisac takie posty, nie lepiej rozejrzec sie za DOBRA praca ? Wiem ze w kraju takowej nie ma w nadmiarze, ale chyba mozna pomyslec o wyjezdzie np. na wakacje do pracy do UK czy USA ? Moj znajomy w 3 miesiace wakacji przywozl z USA ponad 30k zl, harowal jak wol ale zarobil :) .

 

Zreszta jestes moim rowiesnikiem, a mi sie jakos udalo odlozyc na zetke, teraz tylko powili szukam "tej jedynej" :mrgreen: .

 

pozdr.

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aha. Nigdy, naprawde NIGDY nie glosowalem na PIS. Naprawde!

 

Tusk obiecal :liar: stworzyc w Polsce druga Irlandie wiec teraz bedzie ci o wiele latwiej zarobic potrzebna reszte.

 

Kazdy na cos tam zbiera i kazdemu potrzebne sa pieniadze. Zamykam jako ze ten dzial nie jest miejscem na akcje charytatywna*.

 

 

 

*Nie usunalem tylko i wylacznie ze wzgledu na cel jakiemu poswiecona jest zbiorka pieniedzy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.