Skocz do zawartości

Prosze fachofców o poradę...


jarek_boles

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie, to niezbyt polecany silnik do E38. Nadaje sie do bardzo spokojnej jazdy - po prostu 140 koni w tak ciezkim samochodzie, w dodatku z automatem to zdecydowanie za malo.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest fachofiec?? :norty: a tak poważnie to taka moc na takie auto to zdecydowanie za mało, ani to rewelacyjnie ekonomiczne ani dynamiczne.

 

Jeszcze żeby było zadbane w ładnym stanie to ok. W końcu nie każdy chce osiągi... ale to auto wygląda na zmęczone. Lepiej kupić ładne 740i i dokładać do spalania może 15 pln na 100 km... ale ile to jest? 7000 pln po 50 000 km czy to naprawdę tak dużo przy całkowitych kosztach auta?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to jest fachofiec?? :norty: a tak poważnie to taka moc na takie auto to zdecydowanie za mało, ani to rewelacyjnie ekonomiczne ani dynamiczne.

 

Jeszcze żeby było zadbane w ładnym stanie to ok. W końcu nie każdy chce osiągi... ale to auto wygląda na zmęczone. Lepiej kupić ładne 740i i dokładać do spalania może 15 pln na 100 km... ale ile to jest? 7000 pln po 50 000 km czy to naprawdę tak dużo przy całkowitych kosztach auta?

 

 

Pozdrawiam

 

Michael po czym poznajesz ,że jest tak zmęczona?? No może oprócz tego ze skóra jest jakaś taka skondoniona na siedzeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiem złego słowa moja ma prawie 500 tyś jest to M51 ale 2,5 td 115 KM bez IC w e34 z 94r i zachwalam motor (jeśli rozumiemy co to normalne serwisowanie auta ) Widze tu duuużo wypowiedzi na zasadzie diesel - badziew ,bo usłyszałem od kolegi (kupiłem ją jak miała 190 tyś w 99 roku od pierwszego właściciela jako auto robocze).... Ehh zadbany motor =OK NAWET w e38 - poprostu zależy czego szukasz....To nie jest bolid tylko auto do przemieszczania się w bardzo dobrych warunkach tylko troszke wolniej .. :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.