Skocz do zawartości

Co warte sa prostowane felgi


Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa jest taka kupilem felgi na allegro i oczywiscie gosc zapewnial ze sa idealne a sa krzywe bylem na wywarzarce i czlowiek powiedzial mi ze nie nadaja sie dojazdy mimo tego ze nie widac po nich ze sa krzywe tzn widac krzywizne jak sie kreca... nie wiem gdzie w okolicy tarnowa prostowac taki felgi no i nie wiem czy warto je wogole zakladac na auto czy nie beda teraz sie szybko spowrotem odksztalcac nawet po wyprostowaniu....

 

felgi sa orginalne bmw 15 cali is=et 47

 

wypowiedzcie sie co nalezalo by zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem gdzie w okolicy tarnowa prostowac taki felgi

Pojedź na ulicę Warsztatową (ta która za dwoma wiaduktami na Kochanowskiego leci do Krakowskiej) i jest tam zakład wulkanizacyjny. Nie prostują felg ale jest tam taki starszy gość który mi kiedyś doradzał gdzie wyprostować felgę, niestety nie pamiętam co mówił.

 

U mnie na trzy felgi przy wyważaniu zakładał po jednym ciężarku a na czwartą musiał założyć dwa żeby dobrze wyważyć i mówił mi że tą jedną można by już regenerować i właśnie powiedział gdzie. Ale odpuściłem bo wyważył dobrze, założyliśmy to na tył i efekt jest taki, że gdyby mi o tym nie powiedział to bym nawet nie wiedział, że coś z felgą jest nie tak. Zostawiam te felgi na zimę a na lato kupuję 17''.

 

Ale w twoim przypadku w pierwszej kolejności domagałbym się zwrotu kasy od tego sprzedawcy na allegro, jakby nie było sprzedał ci towar niezgodny z opisem, są na to paragrafy... Ja bym napisał mu, że zgodnie z Ustawą z 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, można zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Wtedy towar należy odesłać na własny koszt dowolną firmą kurierską. Do przesyłki należy dołączyć pismo informujące, że odstępuje się od umowy zakupu oraz numer rachunku bankowego, na jaki mają zostać zwrócone pieniądze. Nie wiem czy dotyczy to tak samo sklepów jak osób fizycznych ale postraszyć go warto bo tak jak mówię; sprzedał ci lewy towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.