Skocz do zawartości

[e34] listwy boczne


j0hnny2007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

 

Wczoraj na myjni odpadla mi listwa boczna (chodzi mi o te odboje wzdluz drzwi), juz ze starosci, caly plastik pokruszony, i zastanawiam sie co z tym zrobic.

Przykleilem ja wtedy superglue, ale po powrocie z trasy juz jej nie bylo... i za ciekawie to wiadomo nie wyglada...

Mozna gdzies dostac takie nowe?

Jesli nie to jakie wg Was jest najlepsze wyjscie?

Zastanawiam sie nad chromami, ale nie wiem jak to bedzie wygladac, i czy wogole beda pasowac bo sa tam takie rowki...

Jest na allegro pelno takich, ale chyba wolalbym oryginalne, jesli nie znajde to w ostatecznosci, tylko wtedy jakiej szerokosci najlepiej wziasc i ile metrow?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
witam kolegę j0hnny2007 :) ja bym kupował to tylko oryginalne. najlepiej oryginalne jak miałeś na aucie. są na allegro auta rozbite co mają całe listwy. tylko znaleźć pasująca i zakładać :)
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Wczoraj na myjni odpadla mi listwa boczna (chodzi mi o te odboje wzdluz drzwi), juz ze starosci, caly plastik pokruszony, i zastanawiam sie co z tym zrobic.

Przykleilem ja wtedy superglue, ale po powrocie z trasy juz jej nie bylo... i za ciekawie to wiadomo nie wyglada...

Mozna gdzies dostac takie nowe?

Jesli nie to jakie wg Was jest najlepsze wyjscie?

Zastanawiam sie nad chromami, ale nie wiem jak to bedzie wygladac, i czy wogole beda pasowac bo sa tam takie rowki...

Jest na allegro pelno takich, ale chyba wolalbym oryginalne, jesli nie znajde to w ostatecznosci, tylko wtedy jakiej szerokosci najlepiej wziasc i ile metrow?

 

A na które drzwi potrzebujesz? bo ja kupiłem od Gościa z mojego miasta który ma e34 do rozbiórki i dałem 20zł za tą listwę(po środku wysokości drzwi) na prawe drzwi przednie i 10zł za krótszą listewkę na prawy błotnik bo miałem stłuczkę. Poza tymi które ja kupiłem na inne drzwi może jeszcze ma. Na Allegro drożyzna- widziałem aukcje że za sztukę używki chciano 70zł !!!!! Nie zapomnij ,że musisz jeszcze kupić plastikowe wsówki (na drzwi po 1,5zł/szt. i jest ich pięć ale jest jeszcze szósta której nie ma w sklepach i trzeba jej szukać z orginału)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiscie 70zl za kawalek listwy to przesada, za calosc jeszcze...

 

j0hnny jak chcesz to podam Ci ceny ASO'wych listew z Bawaria Motors - ale nie wiem, czy to Ci poprawi nastrój, czy wręcz odwrotnie :D

Tak czy inaczej, pewnie gdzie indziej ulokujesz wtedy słowo „przesada” :)

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solaris możesz napisać:D pośmiać się chce, a nie mam z czego :D :mrgreen:

 

Proszę bardzo :)

Przedni błotnik - 39.75 zł

Przednie drzwi - 101.46 zł

Tylne drzwi - 101.46 zł

Tylni błotnik - 39.75 zł (to mnie zastanawia najbardziej, bo to naprawdę mały kawałek plastiku)

To wszystko przemnożyć przez 2 (bo podawałem ceny za sztukę) i z oryginalnym ładnym kompletem wychodzimy z Bawaria Motors za 564,84zł (jeżeli dobrze policzyłem

pozdrawiam :)

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
solaris możesz napisać:D pośmiać się chce, a nie mam z czego :D :mrgreen:

 

Proszę bardzo :)

Przedni błotnik - 39.75 zł

Przednie drzwi - 101.46 zł

Tylne drzwi - 101.46 zł

Tylni błotnik - 39.75 zł (to mnie zastanawia najbardziej, bo to naprawdę mały kawałek plastiku)

To wszystko przemnożyć przez 2 (bo podawałem ceny za sztukę) i z oryginalnym ładnym kompletem wychodzimy z Bawaria Motors za 564,84zł (jeżeli dobrze policzyłem

pozdrawiam :)

 

O te kutafonki :D

To też śmiech na sali :twisted2: :mrgreen:

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solaris - za ile wychodze z m50b20 - pod pachą, jesli masz takie dane :modlitwa:

Rozumiem, że pytasz o cały samochód (nie o sam silnik) :)

hmmmm, musiałbym się dłużej zastanowić nad tym i wymienić baterie w kalkulatorze - a wspólniczka pogania mnie teraz do zabrania się za robotę :D :cool2:

 

EDIT;

Ale tak „na oko” to wyszłoby podobnie lub trochę więcej niż dzisiejsze ceny za współczesne 520i (to jeżeli chodzi o części, bo nie wiem jak byłoby z zapłatą dla tego, który skleiłby i pomalował taki model „w skali 1:1” :) )

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chyba temat listew zamkniety.

O moderatorze , nie pozwalaj na rozwiniecie tego tematu johnego2007 do rozmiarow poprzedniego. Teraz zejdzie z listew na sklad chemiczny wygluszenia maski w zaleznosci od tempeatury zewnetrznej koncowki wydechu z allegro ktora zaczela wydawac dzwieki a`Remus i wplynelo to na pobieranie tlenu dwuatomowego kierowanego baterią magnetyzerow do rurki od nurkowania, niezbędnej do poprawnej pracy filtra kabinowgo, co jednoznacznie pozwoli na wydajniejsze dawkowanie trawy w fifce wodnej. AVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wiec chyba temat listew zamkniety.

O moderatorze , nie pozwalaj na rozwiniecie tego tematu johnego2007 do rozmiarow poprzedniego. Teraz zejdzie z listew na sklad chemiczny wygluszenia maski w zaleznosci od tempeatury zewnetrznej koncowki wydechu z allegro ktora zaczela wydawac dzwieki a`Remus i wplynelo to na pobieranie tlenu dwuatomowego kierowanego baterią magnetyzerow do rurki od nurkowania, niezbędnej do poprawnej pracy filtra kabinowgo, co jednoznacznie pozwoli na wydajniejsze dawkowanie trawy w fifce wodnej. AVE

 

wybaczcie ale ten tekst mnie rozwalił :mrgreen: :twisted2: Ujęte wprost proporcjonalnie :D

 

Dobra ja już nic nie pisze. Pan Moderator niech zamknie temat :)

http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chyba temat listew zamkniety.

O moderatorze , nie pozwalaj na rozwiniecie tego tematu johnego2007 do rozmiarow poprzedniego. Teraz zejdzie z listew na sklad chemiczny wygluszenia maski w zaleznosci od tempeatury zewnetrznej koncowki wydechu z allegro ktora zaczela wydawac dzwieki a`Remus i wplynelo to na pobieranie tlenu dwuatomowego kierowanego baterią magnetyzerow do rurki od nurkowania, niezbędnej do poprawnej pracy filtra kabinowgo, co jednoznacznie pozwoli na wydajniejsze dawkowanie trawy w fifce wodnej. AVE

gość jest the best! zawsze temat fajnie sie rozwinie i czasem pośmiać się można bo ludzie czasem szybko się denerwują i pienią ;)

 

Johnny 2007- jak nie będziesz miał gdzie kupic tych plasticzków mocujących listwy to ja Ci kupie w sklepie z częściami do BMW. Mam w pobliżu taki. One są chyba po 1,5zł i z paragonem wyslę Ci w kopercie a Ty mi kasę oddasz na konto.Także luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro ładny komplet za 150 pln, po porostu nie bądź nerwowy, przeglądaj oferty, w ciągu miesiąca trafisz. A jeśli chodzi o spinki mocujące to kupiłem w ASO (nastawiając się na straszne zdzierstwo) po.....79gr sztuka :D

no proszę, a ja myślałem że taniej już nie można- bo kupowałem po 1,5zł co i tak mile mnie zaskoczyło...ale żeby nie było że chciałem zarobić na spinkach to daje tel do sklepu: (81)7405151 lub (81)4441414 i trzeba poprosić numer wewnętrzny do sklepu z częściami BMW. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec chyba temat listew zamkniety.

O moderatorze , nie pozwalaj na rozwiniecie tego tematu johnego2007 do rozmiarow poprzedniego. Teraz zejdzie z listew na sklad chemiczny wygluszenia maski w zaleznosci od tempeatury zewnetrznej koncowki wydechu z allegro ktora zaczela wydawac dzwieki a`Remus i wplynelo to na pobieranie tlenu dwuatomowego kierowanego baterią magnetyzerow do rurki od nurkowania, niezbędnej do poprawnej pracy filtra kabinowgo, co jednoznacznie pozwoli na wydajniejsze dawkowanie trawy w fifce wodnej. AVE

 

Dlugo nad tym myslales :)

Jak juz mowilem w tamtym temacie, a nie skonczylem bo zamkniety, z glupota wygrac sie nie da, wiec nie zamierzam ;)

 

gość jest the best! zawsze temat fajnie sie rozwinie i czasem pośmiać się można bo ludzie czasem szybko się denerwują i pienią

 

Zaloze fanklub :twisted2:

 

Johnny 2007- jak nie będziesz miał gdzie kupic tych plasticzków mocujących listwy to ja Ci kupie w sklepie z częściami do BMW. Mam w pobliżu taki. One są chyba po 1,5zł i z paragonem wyslę Ci w kopercie a Ty mi kasę oddasz na konto.Także luz.

 

OK, narazie musze znalezc listwy, przymierze jeszcze chromy, ktore i tak bede zamawial... ale nie wiem jak to wyjdzie.

Podjade do aso fiata bo mam niedaleko... i zobacze jeszcze czy maja

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.