Skocz do zawartości

E46 Problem z drzwiami....


Słowik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! mam taki problem ze w mojej e46 sedan nie domykaja sie dzrzwi. Trzeba poprostu nimi trzasnać! Np w audi wystarczy lekko popchnąć drzwi a one same sie zamkna. U mnie jest udreka, moze jest to spowodowane tym ze w kazdych dzwiach zastosowano po dwie uszczelki i to powietrze nie ma którędy uciec....?? Moze wie ktoś jak wyregulować te drzwi? Prosze o pomoc. pozdrawiam! Edytowane przez Słowik
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
nie jestes sam.... u mnie jest tak samo jak lekko je pchne to sie nie domykaja i musze czasem ostro walnac zwlaszcza tymi z tylu;/ I na dodatek jak pociagne za klamke to czasm zostaje w takim polozeniu i musze je sam na miejsce wpychac;/ Swarowalem i drzwi i klamki wd40 ale g*wno to dalo;/

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam taki problem ze w mojej e46 sedan nie domykaja sie dzrzwi. Trzeba poprostu nimi trzasnać! Np w audi wystarczy lekko popchnąć drzwi a one same sie zamkna. U mnie jest udreka, moze jest to spowodowane tym ze w kazdych dzwiach zastosowano po dwie uszczelki i to powietrze nie ma którędy uciec....?? Moze wie ktoś jak wyregulować te drzwi? Prosze o pomoc. pozdrawiam!

 

Może siłownik automatycznego domykania zatarty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dołożyć tylko tyle że mam to samo a dzwona NA BANK nie było. problemem wydaje się być właśnie uchodzenie powietrza - ja wypracowałem technikę płynnego, dynamicznego ruchu i jakoś sobie radzę :? a swoją drogą , ile jest usterek w e46 - to jakaś masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie; jak można sprawdzić obecność tego siłownika domykania? gdzie by to miało sie znajdować? będe wdzięczny za wszelkie podpowiedzi.

Ja nie wiem ale chetnie bym się chciał dowiedzieć czy wogóle istnieje coś takiego :mrgreen: u mnie tragedii w zamykaniu nie ma ale mam wrażenie że w poprzednim autku , Audi A4 było z tym lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beemki e46 nie są mistrzami pod tym względem. Wydaje mi się że nieco lepiej jest w e39. Nie mogą się jednak równać z np. z Audi A6, poezja.

Gość w Top Gear, choć akurat nie dotyczyło to audi, powiedział kiedyś coś w tym stylu - zamkniecię drzwi przypomina odgłos uderzenia w ziemię zestrzelonego bażanta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bezwypadku ... i mam tak samo... ten tp tak ma... z ta klamka tez mi sie tak dzieje ze zostaje wyciagnieta ... mysle ze tam jakas sprezynka jest w srodku i ona jest do wymiany

 

U mnie to samo. Ja sobie jeszcze radze ale pasażerowie już nie /albo niedomkną albo trzasną tak że... :evil: /. Taka drobnostka a jaka wkurzająca nieraz. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zaskoczony waszym problemem ponieważ wcześniej miałem a4 i teraz w w mojej 320d drzwi zamykają się bardzo delikatnie bez żadengo trzaskania nawet lepiej niż w audi a4 ( w każdym razie moim) a co do klamki to potwierdzam często nie wraca do pozycji wyjściowej :( Moze powodem tak dobego zamykania jest to ze poprzednia właścicielka była samotna i korzystał tylko z jednej furtki na pozostałych nawet nie ma śladu użytkowania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.