Skocz do zawartości

ile naprawde wam spala 523


david80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem czy jest sens lac PB98 przy cenie 4.60-4-70 jak moze tyle samo spali albo mniej 0.5ltrr wiec raczej oszczednosci zadne. Jak by 523 paliła w miescie 19 to byla by tragedia. Poza tym E39 w kombi pali wiecej bo jest ciezsza ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tankuje na staci JET bardzo dobre paliwko. Z reguły PB98, dzisiaj płaciłem 4,39 w wawie na połczyńskiej. Polecam tą stacje.

Moja mało pali bo nie jest zajechana i ja staram się spokojnie jeździć.

Ustaliłem że śrendio pali mi po mieście ok 11 tylko że nia w korkach. W korkach może palić 12-13

Na trasie/miasto do legionowa wyszło 9,5.

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrak bedzie palil wiecej ale troche temat omine

znajomy ma 540 w gazie i starczylo nam 50 litrow gazu na 140 km w trasie na drodze ekspresowej sochaczew - warszawa. tylko ze na kazdym biegu prawie na czerwone pole ciagana, kilka swiatel i maly 5 minutowy koreczek.

a inny moj znajomy 11 benzyny w trasie.

PRANIE TAPICEREK SAMOCHODOWYCH 0 504 256 487
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wrociłem z Berlina jak ruszałem zalałem na full weszło 70 litrów, zrobiłem na nich 930 km trasa non stop dodam tylko ze spałem jeszcze godzinkę przy włączonym motorze więc trochę zupki poszło na dogrzewanie sie podczas snu. Srednie spalanie wyszło 7,5L/100km. Uważam że to rewelacja jak na 2,5 litrowy motor, komfort podróży i gabaryty auta :dance:

Jazda z prędkościa 120-140km/h. Jade za tydzien znowu to dam znac czy powtórzyłem wynik. :cool2:

BMW e-39 523i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci mówię kolego david80 jak sprawa ma sie na miescie, teraz jak latam tylko w miescie to na kompie juz mi wskoczyło 9,5L/100km dodam że krótkie traski częste gaszenie i odpalanie. Jak długo mam auto to jeszcze komp nie pokazał mi w cyklach mieszanych ale z przewagą miasta więcej niż 11,5L. I to mi sie podoba w tym aucie. Jeżdżę z reguły spokojnie ale jak trzeba to i ostro powstawiam. Dziwią mnie wypowiedzi w stylu w mieście pali mi 16 litrów nie wiem co trzeba robić żeby wykręcić taki wynik :?: No chyba że cisnąć na każdym biegu do odcięcia po czym hamowanko i jazda dalej z pedałem do deski. Z drugiej jednak strony wydaje sie to niemożliwe przy dzisiejszych korkach w miastach. Pozdrawiam :!:
BMW e-39 523i
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki o takie opinie mi chodzi wlasnie a nie typu masz zajechany silnik itp bo mi 13 pali w miescie gdzie na bardzo krotkim odcinku 2km codziennie dojezdzam do pracy wiadomo ze e 39 z 1996 roku nowizna nie pachnie ale akurat silnik mi chodzi bardzo ladnie i nie mialem jeszcze z nim zadnego problemu pozdrawiam dzieki :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki o takie opinie mi chodzi wlasnie a nie typu masz zajechany silnik itp bo mi 13 pali w miescie gdzie na bardzo krotkim odcinku 2km codziennie dojezdzam do pracy wiadomo ze e 39 z 1996 roku nowizna nie pachnie ale akurat silnik mi chodzi bardzo ladnie i nie mialem jeszcze z nim zadnego problemu pozdrawiam dzieki :D

 

człowieku gdzie ja napisałem że masz zajechany silnik?!!!

 

czytaj ze zrozumieniem!

 

mój mało pali bo jest spokojnie użytkowany (nie zajechany i nie katowany)

a co ty masz za samochód nie wiem

Pytałeś się ile palą 523 to napisałem ile pali mój

Wszystko z Miłości do Bawarii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mi moja 523 po autostradzie jadac kolo 130 wezmie 8litrow benzyny, 10 litrow gazu. A na miescie 14-16 litrow benzyny, gazu podobnie. Prz tym silniku bardzo czesto spotkalem sie z opiniami, ze w miescie przy agresywnej jezdzie pali drugie tyle co na trasie nie spieszac sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.