Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie jak mowisz...wszystko dziala jak nalezy,brak sygnalizacji spalonych zarowek a do tego mozna u niego kupic pojedynczy ring za jakies dwie dychy a nie tak jak u niektorych trzeba caly komplet wychaczac za 140 zyły...pozdro

Dlatego mam go w ulubionych żeby nie zginął jak co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej. Dzięki. A nie macie może zdjęć tych żółtych? jak to wyglada na aucie w dzień?

 

Druga sprawa to montaż. Jak rozbiorę lampę to przyklejam ringi do tych okrągłych szkieł od wewntarz czy od zewnatrz???

 

dasz rade ale uważaj , do coupe i do compakta chyba są inne ringi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia Premier:)

 

Chyba jednak zdecyduję się na białe:)

 

Wiem, wiem ze są rózne do compakta i coupe.

 

Wracam jeszcze do pytania "Jak rozbiorę lampę to przyklejam ringi do tych okrągłych szkieł od wewntarz czy od zewnatrz???"

Sprzedam felgi aluminiowe 15"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia Premier:)

 

Chyba jednak zdecyduję się na białe:)

 

Wiem, wiem ze są rózne do compakta i coupe.

 

Wracam jeszcze do pytania "Jak rozbiorę lampę to przyklejam ringi do tych okrągłych szkieł od wewntarz czy od zewnatrz???"

Nie wiem jak inni ale ja delikatnie punktami chyba cztery na ring złapałem 'kropelką' żeby nie odstawały , ringi mam już długo , ok 2,5 roku i jest OK tylko ta cena teraz , skąd oni je biorą ?? z Chin ?? bo moje nadal kosztują 80euro + wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, również przymierzam się do zakupu tych ringów - mam auto przed liftem bez soczewek, i tak sie zastanawiam nad kolorem czy biały czy żółty,

 

ma ktoś może zdjęcia jak wygląda z 4 ringami i zapalonymi światłami mijania w wersji bez soczewek ?

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam,

trafiłem na taki filmik

czy ktos może już tak założył a może widział jak to wygląda na żywca.

Dokładnie chodzi mi o ringi tylko na postojówkach a xenon bez ringu.

Co o tym sądzicie?

trochę bez sensu na 1 światłach ,chociaż teraz jeżdzi się cały dzien na światłach to i tak ten na xenonie mało widoczny jest ale jest i widać go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na lampach 'dziennych' ring jest srednio widoczny - na dlugich oczywiscie ze jest .. wyglada ok :) tylko tyle, ze ..

 

kupilem ringi ... przyslano mi komplecik - zalatwilem garaz, rozbieram lampy i ... :) ringi wydaja mi sie za male ..

zwracam je - przysylaja mi nowe .. i sa .. za duze :):)

w koncu - z kraka pojechalem do zabrza i poprosilem w sklepie o namiar na zaprzyjazniony warsztat - niech mi tam zaloza - i co sie okazalo?

w lampach przed liftem, bez soczewki .. lampa mniejsza ma srednice mniej wiecej 13.5 cm - duza 14.5 ..

ringi sprzedawane sa tak, ze te 14,5 w miare wychodzi .. natomiast te na mniejsza lampe sa o jakies 3 - 4 mm mniejsze

wiec - bez tasmy dwustronnej nie zamontujesz

a i tak jest to taka dlubanina - ze lepiej ja samemu robic - wtedy zrobisz dokladnie ..

ja tam bede poprawial po gosciu, ktory to montowal

ale dopiero jak sie zrobi cieplej

 

q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz pokazac jakieś foty przy zapalonym xenonie.Ponieważ u nas jest obowiązek jazdy na światłach przez cała dobę to jest dla mnie podstawowe kryterium.Cztery ringi bez świateł mijania w kazdym kolorze wyglądają fajnie.,ale po ich zapaleniu już nie jest tak fajnienp.ringi w kolorze xenonu wyglądaja tragicznie.Dlatego uważam,że tak jak na tym filmiku ringi tylko na postojówce plus xenon wygladają super i nadaja agresywności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie okropnie to wygląda.Ring nad xenonem sie z nim zlewa i go powiększa przez co traci on swoją punktową wiązkę.To tylko moje zdanie i w zadnym wypadku nie chcę nikogo obrazić.

w rzeczywistosci wyglada to lepiej.ja jakis czas jezdzilem z ringami tylko na ksenonie i mi sie podobalo.kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam załozone ringi juz od dawna,jeden sie wlasnie spalił i na nic nie reaguje.

Musze dokupic jedna sztuke,mam juz kontakt ten ktory podawaliscie,ale nie wiem jaki powinienem zamowic...bo poprzedni komplet nie do konca był dobry,2 ringi weszły na długie i pasuja idealne.Natomiast ringi na ksenon byly za małe.

Jakiej srednicy powinny byc ringi na ksenon ??? powinny byc wieksze czy mniejsze od tych na długie ???

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na xenon jest większy widzę że te z allegro padają często bo nie jesteś jedyny

 

nawet nie wiadomo o co mu chodzi...nie mryga,nie swieci,zero reakcji na cokolwiek.

Działał ponad pół roku.

osa-ozo


Sprzedam :

Oryginalne tylne lampy BMW e46 do sedana - zewnętrzne i w klape.

Kierunkowskazy przednie e46

Ceny : Tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na xenon jest większy widzę że te z allegro padają często bo nie jesteś jedyny

 

nawet nie wiadomo o co mu chodzi...nie mryga,nie swieci,zero reakcji na cokolwiek.

Działał ponad pół roku.

Ja raz wymieniałem ale przetwornice , ringi mam 2,5 roku juz , jeszcze wtedy na Allegro ich nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.