Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szczerze mowiac to kolor do d... wg mnie :oops: .

 

Jak ringi to tylko biale i na obie lampy ...chyba dazymy do orginalow z nowszych modeli prawda ? :oops: A tam ringi sa na obu lampach ...zreszta wiele lepiej to wyglada .

 

Słowik ile u Ciebie kosztuje komplet na obie lampy ? Tj. na oba odblusniki :-)

 

Poprosilbym na PW, biale ringi, E46 po lifcie bixenon .

 

pozdrowki

piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szczerze mowiac to kolor do d... wg mnie :oops: .

 

Jak ringi to tylko biale i na obie lampy ...chyba dazymy do orginalow z nowszych modeli prawda ? :oops: A tam ringi sa na obu lampach ...zreszta wiele lepiej to wyglada .

 

 

No co ty, przecież trendy są różowe. :roll2: :lol:

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Premier, a jesli chodzi o kontrolke spalonych zarowek na desce to swieci sie teraz ciagle, czy wogole , czy tez moze tylko jak swiatla sa wylaczone ?

 

Nic z zadnymi rezystorami i zaroweczkami przed przetwornica ringow nie kombinowales tak ?

 

Lub tez pytanie do sprzedawcy - moze on odpowie na pyt. powyzej :mrgreen: .

 

Druga sprawa : ktos wie czy wywalenie zarowki postojowej i zastapienie jej dwoma ringami CCFL bialymi bedzie zgodne z prawem ?

 

Trzecia sprawa : slyszeliscie aby komus lampy parowaly po ich rozbiorce ? Mam lampy firmy AL .

 

Ciekawi mnie jeszcze kiedy te ringi CCFL stanieja do poziomu 200 zl za 4 szt. ... :roll2:

 

pozdr.

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam... a wiec ringi , ktore oferuje nie powodują świecenia sie kontrolek spalonych świateł, sa do tego przystosowane.

 

Sprawa prawa... samochod został oryginalnie wyposażony w ringi zaś miejsca na żarówki postojowe w kloszach są z tego powodu że w wiekszości modeli ringów nie montowano....

 

Jeśli chodzi o parowanie lamp. U mnie nic sie nie dzieje a otwierałem je juz wielokrotnie. Po ściagnieciu klosza jego wnetrze zalecam umyć płynem do szyb, nastepnie wytrzeć sucha szmatka założyć i wszystko jest wporządku.

Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam czyszczenia kloszy od środka, na 100 porysujesz klosze, nawet zwykła szmatka sucha jak przjedziesz to juz są dziary :/ kupiłem nowe klosze z ASO jak zakładałem ksenony i jak mi troche syfu (pyłki) siadły na klosz to postanowiłem przejechać szmatą do kurzu i zrysowałem cały klosz :/ takze pozostaje tylko sprezone powietrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tylko na pozycje założyłeś ringi a na drogowe nie ?

 

ja tez mam takie same ringi tylko w kolorze xenonu i musiałem je na zime rozłączyć tzn przepiąć na zwykłe postojówki bo przy minusowych temperaturach strasznie słabo świeciły przez jakieś 15-20 minut i rozjasnialy sie nie rownomiernie, ale w lecie chodzi jak marzenie . a u Ciebie jak jest z ich świeceniem w zimie ? odrazu swiecą pełną parą ?

 

gość sprzedaje niekompletne , normalnie są 4 ringi w cenie 80 Euro + wysyłka a ma to wyglądać tak

http://img169.imageshack.us/my.php?image=ringick0.jpg

acha , nie mam problemów z porą roku a już druga zima na nich

i czy minus 16 jak niedawno było czy 0 stopni od razu są jakie są

Edytowane przez Mike68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie chodzi Ci omnie :D Tzn tak sprzedaje komplet 2 ringów za tak jak powiedziałes 170 zł na pojedynczych przetwornicach lub komplet 4 ringów na dual przetwornicach. Nie ma mozliwości rozkompletowania 4 ringów na dual przetwornicach poniewaz braknie przetwornic...
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike68

Cena 80 euro + przesyłka to bardzo dużo gdyz po pierwsze zaden niemiec nie wysle do polski paczki z opcja za pobraniem a przelanie kasy w euro kilka złotych prowizji kosztuje + tak jak mówisz 80 euro ringi + przesyłka jakies 15 - 20 euro to daje około 400zł...troszke duzo...

Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160 zł aL sedan touring

sztuka

Edytowane przez m_snikers
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyb a coupe drożej Słowik porwiałem byka chodziło o touringa nie coupe
Le Mans winners 2006 2007 2008 R10tdi :) 2009 908 HDI :) 2010 R15 TDI ;)no cóż trzeba wiedzieć gdzie leży przyszłość motoryzacji :) TDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.