Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem że mówisz o xenonach i orgialnych lampach xenonowych zamontowanych w miejsce zwykłych, oczywiście pewnie się nie zorientuje.....choć jak by się uparł mógł by sprawdzić specyfikacje wozu z vin ale to akurat wymaga sporo czasu ....

nie,mowie o moich ringach, ktore mam zamontowane.myslisz ze policja wie ze to element nieoryginalny? watpie.

 

sporo zależy od wkurzenia Misia jak się schyli i spojrzy w lame to zobaczy dziure po postojówce, oczywiście przy zwykłej kontroli nie ma się czego obawiać problem pojawia się na stacji diagno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeżeli ktoś już musi osobiście radze zakładać led są po prostu bezawaryjne

 

toś teraz dowalił do pieca z tą bezawaryjnością ledów, ledy-czyli samoróbki padają po kilku dniach - to raz, wywala błąd na kompie - to dwa, świecą tak, że ledwo je w nicy widać - to trzy

 

Co do miśków to nie wiedze możliwość aby czepiali się tego, że ringi nie są orginalne, napewno pójdą na to że to jest orginalne wyposażenie.

 

Jakby czepiali się takich rzeczy to każde nowe a5 i a4 które mają ledy jazdy dziennej albo nowe bmki które za światła dzienne mają właśnie ringi były łapane i sprawdzane co to mają założone bo nietypowe oświetlenie to napewno nie orginalne :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konkurencja,

 

ja za swoje rok temu dałem 500 zł , jak dopiero co pojawiły się na allegro, tylko jeden koleś je sprzedawał i czekałem na nie ponad 3 tygodnie bo ze stanów sprowadzał.

 

Użytkownik DAXX , kupiłem u niego 2 komplety i chodza bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miśków to nie wiedze możliwość aby czepiali się tego, że ringi nie są orginalne, napewno pójdą na to że to jest orginalne wyposażenie.

no dokladnie to mialem na mysli.jakby sie chcieli czepiac kazdych swiatel toby musieli osobna sekcje zalozyc - do walki ze swiatlami w BMW :twisted2:

pozatym do dziur po postojowkach nie beda zagladac boby im czapki z glow spadaly :mrgreen:

choc oczywiscie istnieje mozliwosc ze sie przyczepia,ale to teoria.policja ma na co dzien wieksze problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dexx a nie DAXX :wink:

 

Wiecie moze kto sprzedawal przetwornice ponizej 30 zl ? bo byla taka osoba, oferuja mi wszyscy po 40 zl plus wysylka .

 

Ludki z CCFLami, wam sie nie swieca kontrolki od spalonej zarowki jak ringi sie swieca ? bo mi sie nie palily, boje sie ze na nowej przetwornicy moze byc z tym problem ...

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki z CCFLami, wam sie nie swieca kontrolki od spalonej zarowki jak ringi sie swieca ? bo mi sie nie palily, boje sie ze na nowej przetwornicy moze byc z tym problem ...

nie swieca sie.jak nie bylo problemu wczesniej z przetwornicami to dlaczego teraz mialby byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takie pytanie.No bo przy zapalonym xenonie z soczewką widać obydwa ringi (chyba) przy zapalonym xenonie bez soczewki tych zewnętrznych nie widać a przy zapalonych lampach ze zwykłymi żarówkami będzie widać obydwa ringi czy nie????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wciaz twierdze, ze te wszystkie ringi to to samo :D kazda aukcja, czy to na ebayu, czy na allegro, to przeciez te same ringi, tylko naklejki sie zmieniaja na pudelkach i na przetwornicach, obojetnie gdzie kupicie bedzie git :P radze patrzec tylko, czy posiadaja gwarancje :nienie:

 

ja kupowalem od uzytkownika atina-tuning ( ttp://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10418396 ), bo tylko on mial je wtedy na allegro, ale juz zwinal interes wiec nie polecam, bo gwarancji pewnie juz tez nie uzna :D dobrze, ze to juz grosze kosztuje a nie jak kiedys po 500pln, heh

 

piotrek23, robilem wszystko wg instrukcji, ktora dostalem z ringami (ale przedtem przestudiowalem poradnik zrobiony przez kolege kilka stron wyzej) ..zero problemow, tylko rozklejanie najgorsze, wrrr ..jak cos, to wal na PM,

 

peace!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike68 a twoje reflektory trzeba bylo rozklejac? bo moje byly na zatrzaski tylko i obylo sie bez wiekszych problemow.bo kolega wyzej pisze ze rozklejanie to byl koszmar?

no coś Ty , godzinka roboty :mrgreen: niepotrzebnie nawet nowe uszczelki kupowałem w ASO bo mnie nastraszyli że obecne mogą być sparciałe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś czy i gdzie można kupić same przetwornice do ringów ccfl ?

na allegro, ja kupowałem u Słowika- nick z tego klubu m, padła mi po 1,5 roku ale po założeniu jej musiałem w obwód wpiąć żarówke bo BC wywalał błąd , koszt przetwornicy 30zł + wysyłka, tak było na wiosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wasze auta też chcę ringi zastanawiam się jednak czy przy okazji nie założyć lamp ksenonowych +ringi nie mam pojęcia jaki może być koszt takiej operacji bo może wyjdzie zbyt drogo i zakupie same ringi .Lampy w mojej e46 mam takie http://images32.fotosik.pl/318/15e768a94f21d6e9m.jpeg nie mam pojęcia jak ewentualnie założyć ring. HELP :modlitwa: :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś czy i gdzie można kupić same przetwornice do ringów ccfl ?

 

pomailuj do sprzedawcow ringow z allegro ...ja tak zrobilem , cena 40 zl na ogol .

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.