Skocz do zawartości

ringi ccfl - zalozone- fotka jak wyszlo


premier

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy pali wam sie kontrolka przepalonych zarówek w e46 po załozeniu ringów, czy da rade to jakos obejsc

jak masz prawidlowo zamontowane to nic sie nie swieci.zobacz na strone 25 i 26 tego watku.pozdro

 

Ty sylwo78 masz podpiete na ostro czy kabelki od przetwornicy wsadzone w kostke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja przetwornice od ringow mam wpiete pod kable od pozycji, zostawilem bagnet po zarowce i wpiolem go w klosz zeby nie bylo widac otworu i wszystko dziala juz 6mcy. Komplet tez od slowika, po zapalenu auta widac przepalone zarowki ale to raczej wina dolozonych xenownow. Po zapaleniu lamp komunikat przepalonych zarowek gasnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj 1,5 roku , u mnie po tym okresie padła przetwornica , koszt 30zł + wysyłka więc niewiele , narazie wszystko

ee tam tyle nie bede czekal.na swieta planuje kupic ksenonki gdzies na e-bayu, bo jednak na moich zwyklych lampach to nie to.niby fajnie ale niedosyt pozostaje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przestał świecić jeden ring, na spr. co sie stało będe musiał poczekać aż wróce do Polski,także troche kiszka jednym słowem... :|

barrney mam nadzieje ze mnie nie winisz, ze ci sprzedalem takie ringi??

zrobilem to w dobrej wierze,nie majac pojecia ze cos moze byc zle po miesiacu uzytkowania! teraz tylko czekac az ktorys z moich przestanie swiecic :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

barrney mam nadzieje ze mnie nie winisz, ze ci sprzedalem takie ringi??

zrobilem to w dobrej wierze,nie majac pojecia ze cos moze byc zle po miesiacu uzytkowania! teraz tylko czekac az ktorys z moich przestanie swiecic

 

Nie dygaj nawet tak niepomyślałem i nie mam do Ciebie żadnych pretensji, jak można było poczytać na poprzednich stronach to chyba norma że prędzej czy puzniej któryś padnie, szkoda tylko że tak szybko sie stało.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj CCFL w e46 coupe ale po face liftingu, poltorej godziny zabawy w rozklejanie lamp i autko nie do poznania :mrgreen:

 

BTW, nie polecam "pieczenia" lamp w piekarniku, jak to radza tegie glowy :mrgreen: w instrukcji :duh:

mozna podgrzac klej/silikon zwykla suszarka do wlosow i ladnie sie rozklei :8)

 

fotencje tutaj:

http://images29.fotosik.pl/232/d1ac629635c5f57fm.jpg http://images33.fotosik.pl/290/0b50bc4b27b1605am.jpg http://images23.fotosik.pl/231/b550dbfbe385bf86m.jpg

Edytowane przez iV4n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wygladaja ringi na e46 coupe po liftingu, poltorej godziny zabawy w rozklejanie lamp i autko nie do poznania :mrgreen:

 

 

Masz u siebie xenony ? bo nie widze sprysków ?

 

 

 

mam, podobno to nawet bixenony, chociaz nie wydaje mi sie ;] i zeby uprzedzic nastepne pytanie... spryskiwacze sa wymagane tylko wtedy, gdy auto bylo w nie seryjnie wyposazone or sth :? panowie w bialych czapeczkach z daszkiem mi tak powiedzieli :wink: ..tylko samopoziomowanie musi byc ...mialem kiedys a3 z chinskimi "xenonami" w soczewkach, ale bez samopoziomowania, to powiedzili ze na stacji diagnostycznej to nie ma prawa przejsc i nazwali to auto (cyt.) przekombinowanym (koniec cytatu) :D ale mnie puscili dalej, tylko folie z szyb kazali zedrzec, wrrrr...

 

ale za dwa dni mialem znowu szybki oklejone :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wygladaja ringi na e46 coupe po liftingu, poltorej godziny zabawy w rozklejanie lamp i autko nie do poznania :mrgreen:

 

 

Masz u siebie xenony ? bo nie widze sprysków ?

 

 

 

mam, podobno to nawet bixenony, chociaz nie wydaje mi sie ;] i zeby uprzedzic nastepne pytanie... spryskiwacze sa wymagane tylko wtedy, gdy auto bylo w nie seryjnie wyposazone or sth :? panowie w bialych czapeczkach z daszkiem mi tak powiedzieli :wink: ..tylko samopoziomowanie musi byc ...mialem kiedys a3 z chinskimi "xenonami" w soczewkach, ale bez samopoziomowania, to powiedzili ze na stacji diagnostycznej to nie ma prawa przejsc i nazwali to auto (cyt.) przekombinowanym (koniec cytatu) :D ale mnie puscili dalej, tylko folie z szyb kazali zedrzec, wrrrr...

 

ale za dwa dni mialem znowu szybki oklejone :mrgreen:

 

pytam tylko dlatego ze przekonany byłem ze coupe po lifcie było seryjnie wyposazane w xenony (czyli spryski tez powinny byc), ale widocznie byly wersje bez xenonów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak wygladaja ringi na e46 coupe po liftingu, poltorej godziny zabawy w rozklejanie lamp i autko nie do poznania :mrgreen:

 

 

Masz u siebie xenony ? bo nie widze sprysków ?

 

 

 

mam, podobno to nawet bixenony, chociaz nie wydaje mi sie ;] i zeby uprzedzic nastepne pytanie... spryskiwacze sa wymagane tylko wtedy, gdy auto bylo w nie seryjnie wyposazone or sth :? panowie w bialych czapeczkach z daszkiem mi tak powiedzieli :wink: ..tylko samopoziomowanie musi byc ...mialem kiedys a3 z chinskimi "xenonami" w soczewkach, ale bez samopoziomowania, to powiedzili ze na stacji diagnostycznej to nie ma prawa przejsc i nazwali to auto (cyt.) przekombinowanym (koniec cytatu) :D ale mnie puscili dalej, tylko folie z szyb kazali zedrzec, wrrrr...

 

ale za dwa dni mialem znowu szybki oklejone :mrgreen:

 

pytam tylko dlatego ze przekonany byłem ze coupe po lifcie było seryjnie wyposazane w xenony (czyli spryski tez powinny byc), ale widocznie byly wersje bez xenonów

 

 

no przeciez mowie, ze to sa xenony :DDDD i to oryginal, nie jakies przerabiane, ale bez spryskiwaczy, bo ten kto sobie zakladal nowy przod pewnie chcial zaoszczedzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i stało sie, dzis padla przetwornica z lewej strony :evil: . Po chyba ok. 3 miesiacach, juz nie pamietam kiedy je montowalem :duh: . ehh teraz juz bym nie kupowal ringow chyba ..wygladaja super, ale bezobslugowe to one nie sa :duh: .

 

Orientujecie sie kto mi sprzeda tanio pasujaca przetwornice ? Ringi od slowika, komplet dual 128mm biale .

 

pozdr.

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.polecilibyście mi od kogo lub gdzie kupić takie ringi??? i jeszcze jedno pytanie (sory odrazu jeśli być może to głupie pytanie ale to dlatego że się na tym nie znam prodze o wyrozumiałość :D ) więc czy ze zwykłych lamp da się jakoś zrobić xsenon??? to znaczy nie wiem założyć jakoś soczewki i w nie żarówki xenonowe czy coś takiego????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że padają przetwornice w ringach to i na stacji diagnostycznej samochód nie przejdzie badań :twisted2: a i jeszcze jedno, aby rozwiązać problem xenonów i spryskiwaczy, proponuje osobie która ma zamiar założyć xenon bez spryskiwaczy najpierw podjechać na stacje diagnostyczną i zapytać się, a uniknie nieprzyjemności :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że padają przetwornice w ringach to i na stacji diagnostycznej samochód nie przejdzie badań :twisted2: a i jeszcze jedno, aby rozwiązać problem xenonów i spryskiwaczy, proponuje osobie która ma zamiar założyć xenon bez spryskiwaczy najpierw podjechać na stacje diagnostyczną i zapytać się, a uniknie nieprzyjemności :twisted:

chlopie wiesz ilu ludzi ma xenony bez spryskiwaczy i jezdzi???

a o ringach ze nie przejda badan tez wiesz z doswiadczenia czy slyszales tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że padają przetwornice w ringach to i na stacji diagnostycznej samochód nie przejdzie badań :twisted2: a i jeszcze jedno, aby rozwiązać problem xenonów i spryskiwaczy, proponuje osobie która ma zamiar założyć xenon bez spryskiwaczy najpierw podjechać na stacje diagnostyczną i zapytać się, a uniknie nieprzyjemności :twisted:

chlopie wiesz ilu ludzi ma xenony bez spryskiwaczy i jezdzi???

a o ringach ze nie przejda badan tez wiesz z doswiadczenia czy slyszales tylko?

 

Ja tylko dobrze radzę się upewnić w Wawie kontrole na stacjach diagnostycznych stały się bardzo skrupulatne i drobiazgowe, w małych miastach pewnie przymykają na to oko, ale prawo jest prawem i za łamanie przepisów prawa drogowego w postaci instalacji oświetlenia drogowego bez homologacji traci się dowód rejestracyjny i już, a jakl podpadniesz jakiemuś Miskowi na trasie i będzie mu się chciało zajrzeć pod maske to w dalszą droge pojedziesz z miękim dowodem, takie są fakty :twisted2: co nie zmienia faktu że ringi zdecydowanie poprawiają wygląd auta, jeżeli ktoś już musi osobiście radze zakładać led są po prostu bezawaryjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...... badaniami technicznymi to się nie przejmuje, mam znajomego który podbije a z policją no nie wiem tylu forumowiczów zakładało te ringi i jakoś jeżdzą...... LED ...niezbyt chwalą. Tylko nie wiem gdzie najlepiej kupić te ringi i czy opłaca sie cokolwiek kombinować z tymi xenonami.......bo ja mam zwykłe lampy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobrze a jak miskowi powiem ze to oryginal od nowosci w tym aucie??

przeciez nie musi byc znawca od BMW??

 

rozumiem że mówisz o xenonach i orgialnych lampach xenonowych zamontowanych w miejsce zwykłych, oczywiście pewnie się nie zorientuje.....choć jak by się uparł mógł by sprawdzić specyfikacje wozu z vin ale to akurat wymaga sporo czasu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że mówisz o xenonach i orgialnych lampach xenonowych zamontowanych w miejsce zwykłych, oczywiście pewnie się nie zorientuje.....choć jak by się uparł mógł by sprawdzić specyfikacje wozu z vin ale to akurat wymaga sporo czasu ....

nie,mowie o moich ringach, ktore mam zamontowane.myslisz ze policja wie ze to element nieoryginalny? watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.