Skocz do zawartości

Niezgrabnie stojący przód w bmw e32 :(:(


Damian730

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Twoje jak piszesz,byly przynajmniej przekute na ksztalt jaki powinien byc i robili to fachowcy a nie zaraz po szlifierce kontowej w droge.Moja 740 stoi rowniutenko.Pozdrawionka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moja stala nieco w klin, a przed obcieciem jak ponton. Przy duzych predkosciach rzucalo przodem, po obnizeniu wyraznie dociskalo. Tu akurat kwestia bezpieczenstwa wyszla na plus. Nieraz sie zastanawialem skad i dlaczego niektore e32 tak wysoko z przodu staly, i to oryginalnie serwisowne.
(OO=[][]=OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieraz sie zastanawialem skad i dlaczego niektore e32 tak wysoko z przodu staly, i to oryginalnie serwisowne.

To dobre pytanie,,,

też się czasem zastanawiam dlaczego niektóre tak wysoko stoją

Może to nie ustawiony system samopoziomowania,,,lub niewłaściwe amorki,, albo słon w bagażniku,,,nie wiem

może ktoś zan odpowiedz :?

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Drodzy Panowie,może ja -nibykaszub(z racji urodzenia),pogodzę Was wszystkich.

Prześledziłem cały wątek i stwierdzam:jednoznaczną wyrocznią w sprawie wszelkich mech. przeróbek byłaby pierwsza lepsza stacja TUV-a ta nie zostawiłaby jakichkolwiek złudzeń co do w/w.

No chyba że mielibyście atest producenta,albo homologację odpowiedniej stacji kontroli,która się tym para.

Wiadomo,że jak na razie panuje u nas wolnoamerykanka w tym temacie-skutki bywają różne-oglądamy to zbyt często w kronice wypadków.

Też należę do grupy "średniozamożnych" -ale wyznaję zasadę:z mechaniką jak z ch...-żartów nie ma-a błędy bywają nieodwracalne.

 

pozdrawiam optymistycznie-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panfil - BMW Klub Polska-Wielkie sorry,jeżeli doszukałeś się w moim poście jakichkolwiek przekleństw(nota bene słownik starej polszczyzny-przepraszam,że nie podaję jego pełnej i poprawnej nazwy-nie uznaje słów na: ch,p,s i innych za przekleństwa;druga sprawa-jeśli to przeoczyłeś-był to cytat).

No ale TY tu rządzisz.

Pomijam,że mogłeś mnie o..-(sorry)-obsztorcować na PW.

No a poza tym-dalej nie wiemy jak tam z tym obcinaniem sprężyn? :lol:

 

pozdrawiam-PADRE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiecie co .. z tym obcinaniem sprezyn to przesada.. jak ktos o tym pisze powinno byc ostrzezenie itp...

przeciec, przez takie cos mozna sie zabic.. wiec takie wzmianki powinny byc wyłapywane i negowane!!!

Jesli nie spotkaliscie sie z tym to poczytajcie inne fora albo popytajcie znajomych co tak zrobili = znam 2 przypadki ze na zakrecie sprezyna wypadla, wszyscy przezyli ale autka na zlom...

Sprezyna to nie jest jakis tam element typu brewka czy cos... to intensywnie testowany element zawieszenia, ma dostarczyc komfort i bezpieczenstwo.. kazdy kto obcina zmienia jej harakterystyke... jesli nie odczuwa tego na komforcie = ok, ale bezpieczenstwa nie ma zapewnionego..

Jezdzicie na swoja odpowiedzialnosc na takiej sprezynie.. wiecie o tym.. i prosze nie piszcie takich rzeczy jak obcinanie na forum bo mozna kogos miec na sumieniu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.