Skocz do zawartości

Niezgrabnie stojący przód w bmw e32 :(:(


Damian730

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co to znaczy nieładnie stoi ? chodzi Ci o to że za wysoko jest w porównaniu z tyłem czy co? jasnowidzów tu nie ma i nawet jak ktoś chce pomóc to nie wie o co chodzi.... :wink:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to ze tyl delikatnie nizej stoi niz przod. Jak masz niwo to zaden problem. Kluczyk 10 i jazda do gory!

Przy okazji pytanie do uzytkownikow 750. Normalne jest ze jak podniose tyl na niwomatach to robi sie twardszy czy mam juz slabe zasobniki cisnienia?? Mial ktos podobnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o to ze tyl delikatnie nizej stoi niz przod. Jak masz niwo to zaden problem. Kluczyk 10 i jazda do gory!

Przy okazji pytanie do uzytkownikow 750. Normalne jest ze jak podniose tyl na niwomatach to robi sie twardszy czy mam juz slabe zasobniki cisnienia?? Mial ktos podobnie??

 

Jak tak będziesz robić to szybko zniszczysz gruszki,,, jak chcesz podnieść tył to daj sprężyny do naciągnięcia (80zł i po kłopocie)

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze przód jest zadarty dokładnie jak w motorowce. przy czym podkreślam iż w tył jest tak jak powinien . nie chcąc sie chwalić moje Bmw nie jest jedna z wielu widywanych na ulicy "padak" gdyż jest naprawdę w świetnym stanie jej przebieg to 50 000 w 100% orginał . tylko ten przód :(

ma ktoś jakiś skuteczny sposób ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50tys :shock:

Musisz to udowodnić :!:

Skąd je masz :?:

Masz książkę :?:

Podaj VIN :?:

 

E32 które ma przejechane 50 tys byłoby droższe od większości E38, oglądałem kiedys e23 z przebiegiem 17 tys, była w szokującym stanie :shock:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam moje e32 prosto z Niemiec . Sprowadziłem ją sam 9 miesięcy temu przy przebiegu 42 tys. Kiedy ja dopatrzyliśmy wszędzie były widoczne oznaki

tego iż autko stało :)) skórzane fotele bez jakichkolwiek śladów użytkowania ani jednej ryski . autko ma tylko jeden przedni błotnik w nieorginalnym lakierze . ale dość o niej panowie pomóżcie z tym przodem autko ma być igiełką ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... no to napisz czy masz NIVO czy nie?

 

50 000km moze 500 000... bez urazy ale zeby kupić z przebiegiem 42 000... to musiałeś dać Euro..wiecej jak za e38... jak byłem po swoją e38 to była e32 z oryginalnym przeb coś ok 70 000km i kosztowała 8000Euro coś ok 30 000... wiec rozumiem że jestes manniakiem i nie chciales nic innego tylko e32...i słono zapłaciłes... bo neistety e32 z maly przeb w niemczech... to jzu rarytas..i oni sami je chetnie kupują ...

http://img110.imageshack.us/img110/2668/naroummmpr4.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja miałem kiedyś takiego rodzynka w ulubionych, sprzedawaną na ebay.de... cena zakończyła się jakoś na 8.500 EURO i jeszcze minimalna nie osiągnieta.

 

Była taka jak moja 735iA tylko z białą skórą.

 

Przypominam że mamy rok 2008 i BMW z roku 1993 ma już 15 lat... co oznacza że 50 000 km w 15 lat to 3 333 km rocznie... więcej bym jeździł gdybym prawka nie mam i auto niezarejestrowane ;-)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jestem maniakiem bmw mam tez 635 :D e24 z 85 i w planach 850 ale brak funduszy :( moje bmw to same wyszukane egzęplaże . Chluba

Bmw nie jakieś "garażowane w oborze " gradobicie . katowane i tuningowane przez gościa w tanim dresie... nie obrażając nikogo . chyba każdy zgodzi sie ze mną ze rażący jest widok gościa w dresie w bmw 7 które

jest przez niego modyfikowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to jestem maniakiem bmw mam tez 635 :D e24 z 85 i w planach 850 ale brak funduszy :( moje bmw to same wyszukane egzęplaże . Chluba

Bmw nie jakieś "garażowane w oborze " gradobicie . katowane i tuningowane przez gościa w tanim dresie... nie obrażając nikogo . chyba każdy zgodzi sie ze mną ze rażący jest widok gościa w dresie w bmw 7

 

lepiej w dresie niz jakims wiejskim sweterku... z twoich postów wynika ze twoja chyba byla garazowana w oborze bo cos z nia nie tak... przód w górze,wymieniany błotnik,przebieg 50.000 :twisted2: zajmij sie lepiej swoja "motorówka" zanim kogos naprawde wkur.....(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzalem sie swojemu autu i w moim rowniez przod stoi wyzej niz tyl. nie zwracalem wczesniej na to uwagi. chcialbym by ktos kto ma troche pojecia napisal czy to jest prawidlowo czy moze oznacza to ze auto jest juz wyeksploatowane i trzeba cos naprawiac. poza tym posiadam EDC ktore wlaczylem z ciekawosci 2 razy ale nie zobaczylem roznicy miedzy wlaczonym i wylaczonym wiec nie uzywam tego guzika (mam instrukcje obsugi wiec to ze edc powoduje utwardzanie auta itp. to z teorii juz wiem). interesuja mnie konkrety od ludzi ktorzy jezdza z czyms takim. czy edc powduje zmiane wysokosci zawieszenia czy jak? czy powinienem widziec oczami ze auto sie podnosi lub opuszcza czy jak?

moje auto ma juz przejechane sporo kilometrow i moze przydalby sie mu jakis remont a ja byc moze nie zdaje sobie z tego sprawy. tak na marginesie - kilka dni temu bylem na kompie w jakims prywatnym zakladzie i gosc polaczyl sie jedynie z kilkoma modulami i nic ciekawego sie nie dowiedzialem o stanie technicznym auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ja pamiętam gościa któremu nie chodziła połowa silnika i twierdził że ma e32 Alpina B12 5.0 i ma tam 416 kM !!! ale tacy ludzie po kilku postach znikają z forum!!

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.