Skocz do zawartości

NIE DA SIE OTWORZYC DZIWNE BARDZO


kingkill33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wiec .... BMW e34 535i 89 rok stało i ..... nie da sie otworzyc ani z kluczyka ani z pilota rygielki jak były na zamkniętym tak są .....

I tak kluczykiem wkładka zamek oki kreci sie ale rygielki ani drgną z pilota tez nic .... i teraz nie wiem czy wybić szybe dostac sie do srodka odpiąc akumulator zapiąc moze sie cos uda zrobic jak nie to co dalej bo jest dead lock i nie otworzy sie ręcznie od środka jakies pomysły ?

Zepsuł sie sterownik zamka , ( zamarzł ) ?

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało sporo jest mozliwe ze bateria padła i dlatego sie nie otwiera ale od czego jest otwieranie z kluczyka ..... i nic sie nie dzieje ..... wiesz to ma sens bo czasami od strony kierowcy jak sie wzieło za klamke to otiwerały siw wszytkie poza tymi drzwiami wiec słusznie odpadają a od strony pasazera zwalony zamek i tak moze byc ze nie ma czym otowrzyc bo obie strony zepsute w tym wypadku a nie ma pradu nie ma siły na otwarcie zamka .... wiec coż szybka

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
jest sposób. ojciec ma podobnie z zamkami. padła mu bateria i zrobił tak. otworzył bagażnik kluczykiem przez worek na narty i długim kijem sięgał tylnych lewych drzwi. ja ki kierowałem, jak już był na rygielku to pchnął kijek i otworzył drzwi.
http://img571.imageshack.us/img571/2675/57735638496931821246812.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam worka na narty a baznik tez sie nie otiwera a poza tym coz nie da sie od srodka otworzyc za rygielek bo juz próbowałem po 2 godzinach zabawy profesionalnym sprzetem i ani drgnie otowrzyłem maske zwarłem + z cewką i miałem zapłon w aucie chciałlem szybe spuscic w dół ( 4x el szyby) i zadna nie drgneła wiec bateria pewnie słaba lub przymarzły .... jutro szybka innej opcji nie widze

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde podpinałem 2 akumulator ale moze jeszcze rozrusznik coś da sprawdze ... brałem druga baterie po kablach i pod maskę do plusa i masa ale nic nie dało ..... zobacze moze z innego auta po kablach i jakis prąd sie wkradnie i pusci ....

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem bardzo podobnie.

wszystkie zamki sie zaciely, nie moglem otworzyc zadnych drzwi ani odpalic samochodu.

wszedlem przez bagaznik, scholowali mnie do serwisu i wymienili immobiliser. do dzis wszystko dziala

tez myslalem, ze to akumulator lub rozrusznik :)

mysle, ze stalo ci sie to samo co mi...jedz do jakiegos elektryka/mechanika i zobaczy... ja stawiam na immo :)

 

a drzwi do bagaznika musza ci sie otworzyc... mi zamki w mrozie srednio dzialaly i bagaznik tez otwieralem kilka minut(mimo, ze wszystko bylo ok)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam a próbowałeś kolego otworzyć kluczykiem serwisowym i niech cie nikt nie wprowadza w błąd samochód zamknięty z zewnącz nie da się otworzyć ze środka nawet gdy wybijesz szybke nic to nie da napewno masz zamarznięte zamki spróbuj pogrzać okolice zamka np suszarką do włosów może odmrozisz życze powodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze nie da sie od srodka otworzyc pisałem ... podgrzewałem juz opalarką całość i nic .... jedyne co to pozostaje mi wejsc do srodka odpalic i jechac gdzies do garazu i myslec co dalej .... a 89 rok nie wiem czy ma immo i co ono ma do otwierania mechanicznego zamków ... jeszcze spróbuje spod maski przez kable podładować i moze to wina baterii ze nie ma siły na nic a tak jak mowie zamki sie zacieły bo od kierowcy tak ma a od pasazera nietety wkładka była zepsuta ...... dzięki za odpwoedzi ....

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 89 roku chyba nie bylo jeszcze podwojnego ryglowania. a jesli jednak bylo to probuj krecic kluczykiem przy podniesionej klamce. nie pamietam dokladnie ale jest taka opcja otwarcia tylko z 1 strony. pod warunkiem ze masz ryglowanie w swoim aucie.

 

i jeszcze jedno. zanim stluczesz szybe zorientuj sie w cenie, najdrozsza jest przewaznie ta najmniejsza.

 

jak przekrecasz kluczyk to slyszysz jak dzialaja silniczki w drzwiach? czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podniesionej klamce i kreceniu kluczykiem musi cypelek sie podniesc, jesli sie nie podnosi z zadnej strony i nie da sie otworzyc bagaznika to masz zamarzniete auto. moze poczekaj jak bedzie kolo 0 stopni, moze odmarznie. no chyba ze dasz rade auto odpalic i zalaczyc ogrzewanie to moze rozmrozi sie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na bank załączony rygiel!!! nawet kluczem łomem ani wytrychem nie podniesiesz rygla!!!! Bicie szyby też kwas bo drzwi nie otworzysz. Szyby ci nie będą działać bo... walnął ci bezpiecznik od centralki i nie ma zasilania. Centralka jest powiązana z szybami dlatego ci nie działa opuszczanie. Teraz tak jak... Musisz sie dostać do środka auta. Podniesiesz siedzisko tylnej kanapy. Tam po stronie za kierowcą pod siedziskiem masz centralkę od sterowania zamka centralnego oraz kilka bezpieczników. Na BANK któryś z nich jest spalony. wymień i powinna ruszyc. Pozdrawiam i powodzenia. Napisz czy to było to. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodam ze jak masz z tyłu kolbę w szybach to nie powinno być problemu by się dostać pod kanapę. A jeśli nie uda sie to musisz coś otworzyć np kanapę rozebrać boczek i dostać sie do siłownika zamka i podać na jego kable zasilanie (tylko odpowiednio!!) i też powinno ruszyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc ... szyba wybita w aucie 4xel szyby , dostałem sie pod fotel nowy akumulator włozony ... auto nie pali bo .. jest jakis wyciek i paliwo kapie gdzies od dołu bo jest plama i nie wiem czy nie dostaje czy jest za mało jutro zaleje wiecej zobacze ..... ale to inny wątek równie dramatyczny .... co do zamków heh no niestety nic nawet nie drgnie no bo jak przypuszczam ze siłowniki pozamarzały bo szyby tak bardzo ze nie daja sie opuscic ani drgną .... teraz pozostaje odpalic wstawic gdzies i czekac az pochodzi na max dmuchawa gorące i zobacze .... jak nie to złomuje sprzet bo nie mam juz sił ja jak ja ale ojciec ..... albo sprzedam komuś za pół ceny .....

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm pod maską to raczej bezpieczniki całe ale że pod kanapą wszystkie oki to dziwne. Zamki jak by ci zamarzły to byś ręcznie od środka rygle podniósł! A jak sie nie dają to załączył się rygiel no chyba że sam ją zamknąłeś na rygiel (na maksa kluczyk przekręcony) A jak by zamarzły czy to zamki czy szybki to podczas próby otwarcia czy odsunięcia szyb słyszał byś siłownik lub silnik szyby. Hmmm po mojemu to dalej sie uwzinam że spalił się bezpiecznik lub sterowaniu coś odbiło. Przyjrzyj się dokładnie tym pod kanapą. Moze jest spalony a nie widać tego??? Też tak czasem bywa. Miałem taki przypadek w 525 z 88 roku podczas montażu sterowania z pilota. Zaryglowałem i spaliłem niechcąco bezpiecznik. Dobrze że była z tyłu kolba do szybki i został lekko uchylona więc powoli udało się opuścić i obeszło sie bez bicia szybki. Bezpiecznik 5 albo 7.5 spalony nowy załatwił kłopot i otworzyła sie. Ewentualnie spróbuj jeszcze wyjąć i ponownie wpiąć te dwie duże płaskie puchy które tam masz. To sterowanie szybami i centralnym zamkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyby działaja bo powiedzmy o 2mm sie ruszja takze bezpiecznik oki ale co do zamka to nie wiem musze poszukac w bezpiecnikach i przekaznikach .... jak nie to wielka łapa na złom zabierze ją ....

" I want to fly into your sun

Need faith to make me numb

Live like a teenage christ

I'm a saint, got a date with suicide. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.