Skocz do zawartości

Marznacy płyn do wspomagania??


DemogorgonPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Zawsze z rana, gdy autko postoi w nocy na mrozie mam taki problem iz ciezko kreci sie kierownica...W miare nabijania km i nagrzewania sie efekt ten ustepuje...i teraz pytanie : Czy nalezy wymienic plyn do wspomagania?? (moze to efekt starosci lub cus)??

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

Zawsze z rana, gdy autko postoi w nocy na mrozie mam taki problem iz ciezko kreci sie kierownica...W miare nabijania km i nagrzewania sie efekt ten ustepuje...i teraz pytanie : Czy nalezy wymienic plyn do wspomagania?? (moze to efekt starosci lub cus)??

Pozdrawiam :)

 

masz chyba zly plyn w ukladzie..nie powinien gestniec...wymien :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja mam problem tego typu że jak temperatura spadnie ok 5 stopni poniżej zera pompa potrafi zawyć sobie kilka sekund coś tak jakby nie miała siły przewalić oleju chyba powoli sie kończy pompa co wy o tym sadzicie kiera bez względu na to chodzi leciutko i pompa po tych kilku sekundach nie wyje pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez mam podobny problem...tyle ze do tego dochodzi poranne skrzypienie(jak stary tapczan :| ) przy skrecaniu kół przy ujemnych temperaturach...

plyn zmienilem byl czarny...ale jakiejs szczegolnej poprawy nie zaobserwowalem...

ktos z Was mial moze taki problem i udalo mu sie go pozbyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem w lecie płyn na mobil atf i jak jest mróz ok -10 to też przez pierwsze 2-3 km czuje że wspomaganie gorzej chodzi , troche wkurzające to jest

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli to wkurzajace poranne skrzypienie tez jest zasługa tego oleju??myslalem ze to maglownica...

(ostatnio tydzien jezdzilem w klimacie +10st i tego skrzypienia faktycznie rano nie bylo)

co wobec tego zrobic by w zimie sie nie wstydzic a jednoczesnie nie zafundowac rozszczelnienia wspomaganiu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.